Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Камила писав:Уточняю , надо ли ставить в этом году отметку о неприменении коригувань фин . результату , если в прошлогодней деке стоит отметка ?
пишуть на форумі , що не потрібно десь ст. 200

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Петрушкина писав:
Inna Medvetska писав:Допоможіть мені розібратися.
1 кв. 2016 року були на ЄП.
2-4 кв. 2016 р. уже на заг. системі
в деці дохідза 2-4 кв. 18,9 млн. грн, а в звіті про фін. результат за рік 23,6 млн. грн.
тепер у мене виникло питання, який звітний період у мене буде в 2017 році рік чи квартал? по чому податкова визначає це все

Думаю что по бух.прибыли все-таки.
я теж більше схиляюся до цієї думки, прийдеться знов раз в квартал звітувати

Камила
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 13 грудня 2013, 13:46
Дякував (ла): 246 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Камила »

Снежынка писав:
Камила писав:Уточняю , надо ли ставить в этом году отметку о неприменении коригувань фин . результату , если в прошлогодней деке стоит отметка ?
пишуть на форумі , що не потрібно десь ст. 200
Да вот перечитала , и здесь же на форуме нашла :). Поставила :).
http://www.visnuk.com.ua/uk/faq/question/757

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Камила писав:
Снежынка писав:
Камила писав:Уточняю , надо ли ставить в этом году отметку о неприменении коригувань фин . результату , если в прошлогодней деке стоит отметка ?
пишуть на форумі , що не потрібно десь ст. 200
Да вот перечитала , и здесь же на форуме нашла :). Поставила :).
http://www.visnuk.com.ua/uk/faq/question/757
А как же это: ст 134.1.:.... Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
Это не консультация безыменного автора, а ст. НКУ.

1рина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 510
З нами з: 21 лютого 2013, 06:40
Дякував (ла): 1798 разів
Подякували: 598 разів

Повідомлення 1рина »

Инспектор - хорошо. Вы ст.134 НКУ читали? Прочтите: "Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років)."

Вена
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 30 грудня 2016, 00:11
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Вена »

Девоньки а своими словами если в 2015 поставил отметку и номер приказа указал то в 2016 отметку не ставим?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Вена писав:Девоньки а своими словами если в 2015 поставил отметку и номер приказа указал то в 2016 отметку не ставим?
Я не ставила, смотрите посты выше.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Питання про додатки РІ та АМ: за 2015 рік було більше 20 млн., ну там все зрозуміло, за три квартали 2016 року подавали РІ та АМ, так як невідомо, чи буде 20 чи не буде. Не буде. Подаю деку за 2016 рік з написом про незастосування та без додатків РІ та АМ, бо до чого тут РІ? Інспектор дзвонить і чимось незадоволений, наполягає на поданні додатків. ???

Вена
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 30 грудня 2016, 00:11
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Вена »

Тюша писав:
Вена писав:Девоньки а своими словами если в 2015 поставил отметку и номер приказа указал то в 2016 отметку не ставим?
Я не ставила, смотрите посты выше.
Я не ставила, просто читаю и начинаю задумываться

up_s
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 17 вересня 2012, 02:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення up_s »

Бухгалтер1995 писав:Питання про додатки РІ та АМ: за 2015 рік було більше 20 млн., ну там все зрозуміло, за три квартали 2016 року подавали РІ та АМ, так як невідомо, чи буде 20 чи не буде. Не буде. Подаю деку за 2016 рік з написом про незастосування та без додатків РІ та АМ, бо до чого тут РІ? Інспектор дзвонить і чимось незадоволений, наполягає на поданні додатків. ???
Если Вы подавали с додатками весь год, а дека наростающим, то, думаю что надо додатки подать и за год.
Но вот интересный вопрос, Вы же можете принять решенние о незастосуванни под.разниц и тогда додатки как бы есть, но и не нужны

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”