Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Я совсем запуталась, нужно писать количество страниц? Я имею ввиду фин.отчет тоже нудно считать?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Работа писав:Я совсем запуталась, нужно писать количество страниц? Я имею ввиду фин.отчет тоже нудно считать?
Я рахувала як 2 стор (1м 2м)

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Позвонила инспектору, она сказа, что главное, чтобы были отметки по фин.отчетности, и пересдавать отчет из-за того, что не указала кол-во додатков не нужно. Капец, извините за выражение.

knopka777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 15 листопада 2014, 13:50
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення knopka777 »

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, строка 19 получилась с минусом за год (- 90 000), декларацию подаем поквартально, в 4-м вышел большой убыток за счет курсовой разницы:
1. Насколько опасно подавать такую деку? Будут вопросы?
2. Это получается у меня переплата по налогу на прибыль, а не убыток, где этот минус показать в деке за первый квартал 2018, спасибо.

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

Бланк по прибутку J 0108104 річний?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Давидюк писав:Бланк по прибутку J 0108104 річний?
Да

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Dfcbkbcf писав:
Oska1302 писав:
Скрытый текст
Dfcbkbcf писав: я тоже так думала что все связано с тем что первый раз сдавали прибыль, но уже месяц прошел после сдачи отчета
ну так ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ! может у них еще руки не дошли. Я подожду пару деньков, а то звонить не охота. В районе трудно найти человека, который сможет ответить, а городская (Киев) ж "не любят когда их тревожат"#g_crazy#
а с другой стороны почему мы должны волноваться?? у нас есть квитанции о принятии и сданы отчеты вовремя, а то что их кабинет работает через раз и карточки открывают когда хотят их проблемы
У меня вчера вечером появилась карточка налога на прибыль, но пока пустая

Весна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 05 грудня 2011, 09:19
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Весна »

вобщем я подала нову звитну по квартальной обнулила и в фин звитности ниче не ставила

и сдала просто звитну по годовой со всеми плюсиками, крестиками решениями додатками

все принялось... не знаю к чему это приведет... никуда не дозвонилась, решила так

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, як правильно: відкрили фірму в липні, з 4 кварталу на єдиному податку. Доходів немає, лише витрати. Значить я подаю декларацію на прибуток зі збитком (заповнюю лише рядок 02)? Чи краще здати пусту?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, як правильно: відкрили фірму в липні, з 4 кварталу на єдиному податку. Доходів немає, лише витрати. Значить я подаю декларацію на прибуток зі збитком (заповнюю лише рядок 02)? Чи краще здати пусту?
єдинщик подає декларацію по єдиному податку. там витрати не вказують....
Податковим (звітним) періодом для єдиноподатника третьої групи є календарний квартал ( п. 294.1 ПКУ). Для новостворених суб’єктів господарювання, які протягом 10 календарних днів з дня держреєстрації подали заяву про обрання спрощеної системи оподаткування і ставки єдиного податку, установленої для 3 групи, перший звітний податковий період розпочинається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація ( п. 294.4 ПКУ). Для всіх інших першим звітним періодом буде квартал, в якому відбулася реєстрація платником єдиного податку.

До речі, нагадаємо: зареєструватися «єдиноподатником-ПДВшником» у підприємства вийде тільки з кварталу, що настає за кварталом, в якому таке підприємство зареєстроване (детальніше про це див. «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 21, с. 13).

Подається перша квартальна «єдиноподатна» декларація протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу ( п. 296.3, п.п. 49.18.2 ПКУ). Зверніть увагу:

податківці вважають, що «єдиноподатну» декларацію потрібно подавати навіть у тому випадку, якщо показники для декларування відсутні

Про це зазначено в їх роз’ясненні з БЗ 108.05, а також у вже згаданому нами раніше листі ДФСУ від 01.02.2016 р. № 1987/6/99-99-19-01-01-15.
чи може я щось не зрозуміла
з липня по вересень ви були загальносистемниками....
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1024471.html

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”