Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

де глянути в електроному кабінеті що здано прибуток рік, бо в розрахунках з платежами нарахуваннь досі немає.... якщо оплатити то буде як переплата?

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

asv писав:де глянути в електроному кабінеті що здано прибуток рік, бо в розрахунках з платежами нарахуваннь досі немає.... якщо оплатити то буде як переплата?
Перегляд звітності.
Нарахування проводять 11 березня, може, у когось ще не дійшли руки......

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

asv писав:де глянути в електроному кабінеті що здано прибуток рік, бо в розрахунках з платежами нарахуваннь досі немає.... якщо оплатити то буде як переплата?
У перегляді звітності видно форму бланка J0108104
У квартальної деки інша форма цього бланка
А в розрахунках з бюджетом ви ж розкривали саме по податку на прибуток ?
Не завжди коректно відображається там все (

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

дуже дякую, при розкритті показує, тепер видно, а так скрито.

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

svitlass писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, як правильно: відкрили фірму в липні, з 4 кварталу на єдиному податку. Доходів немає, лише витрати. Значить я подаю декларацію на прибуток зі збитком (заповнюю лише рядок 02)? Чи краще здати пусту?
єдинщик подає декларацію по єдиному податку. там витрати не вказують....
Податковим (звітним) періодом для єдиноподатника третьої групи є календарний квартал ( п. 294.1 ПКУ). Для новостворених суб’єктів господарювання, які протягом 10 календарних днів з дня держреєстрації подали заяву про обрання спрощеної системи оподаткування і ставки єдиного податку, установленої для 3 групи, перший звітний податковий період розпочинається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація ( п. 294.4 ПКУ). Для всіх інших першим звітним періодом буде квартал, в якому відбулася реєстрація платником єдиного податку.

До речі, нагадаємо: зареєструватися «єдиноподатником-ПДВшником» у підприємства вийде тільки з кварталу, що настає за кварталом, в якому таке підприємство зареєстроване (детальніше про це див. «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 21, с. 13).

Подається перша квартальна «єдиноподатна» декларація протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу ( п. 296.3, п.п. 49.18.2 ПКУ). Зверніть увагу:

податківці вважають, що «єдиноподатну» декларацію потрібно подавати навіть у тому випадку, якщо показники для декларування відсутні

Про це зазначено в їх роз’ясненні з БЗ 108.05, а також у вже згаданому нами раніше листі ДФСУ від 01.02.2016 р. № 1987/6/99-99-19-01-01-15.
чи може я щось не зрозуміла
з липня по вересень ви були загальносистемниками....
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1024471.html
Так, були загальносистемниками. Вибачте, я щось торможу, то декларацію на прибуток мені не потрібно здавати?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Галина_2004 писав:Так, були загальносистемниками. Вибачте, я щось торможу, то декларацію на прибуток мені не потрібно здавати?
Пункт 5 почитайте - якраз ваш випадок http://kyiv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/ ... 49042.html

Вам треба було здати деку прибуткову за 3-й квартал... а з четвертого - деку платника ЄП

Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

С весной вас,уважаемые коллеги!
с 27 .02.отправила баланс, пришла 1 кв в налоговую принято, вчера тишина, а сегодня(!!!) из статистики- не принято! Протупила с заявкой на эл.ключи. Теперь ситуация: прибыль с балансом принята, а если сегодня отправить баланс в статистику через единое? в галоговую тоже ведь прийдет повторно....

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2382 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Innavlada писав:С весной вас,уважаемые коллеги!
с 27 .02.отправила баланс, пришла 1 кв в налоговую принято, вчера тишина, а сегодня(!!!) из статистики- не принято! Протупила с заявкой на эл.ключи. Теперь ситуация: прибыль с балансом принята, а если сегодня отправить баланс в статистику через единое? в галоговую тоже ведь прийдет повторно....
а зачем в гни повторно ? если принято
если сегодня в статистику - уже поздно
может лучше лично на бумаге с шоколадкой

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Tasa писав:
Галина_2004 писав:Так, були загальносистемниками. Вибачте, я щось торможу, то декларацію на прибуток мені не потрібно здавати?
Пункт 5 почитайте - якраз ваш випадок http://kyiv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/ ... 49042.html

Вам треба було здати деку прибуткову за 3-й квартал... а з четвертого - деку платника ЄП
Порадьте мені як краще - взагалі не відправляти зараз декларацію і чекати штрафу?

Helli
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 04 червня 2010, 03:27
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Helli »

подскажите, если сейчас подать уточненку за 2016 год (не поставила убытки 2015 года провтыкала этот момент), 2015 2016 2017 - убытки, мы малыши. Как подать финзвитнисть с уточненкой за 2016 год? И надо ли её подавать, или достаточно только РИ заполнить?

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”