ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК У ПРИБУТКУ

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Учетчица писав:
БУХГАЛТЕР_2012 писав:Девочки помогите срочно в Деке по прибыли, за 2016 год(подаю по-квартально) в додатке АМ не правильно показывала Балансовую стоимость ОС, уточнять 1кв,6 мес и 9 мес, за год показала правильно, не знаю как получилось, додатки все уточнять?
Сдавайте такую же, как первональный вариант, только с правильной балансовой стоимостью. А то получится так, что согласно уточненке Додатки не нужны.
Скажите пожалуста, отчетный период 1 квартал 2017г так как сейчас март, а период который уточняется 1 квартал 2016г, так ? В программе других вариантов не вижу.

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Документ не може бути прийнятий - порушено вимоги ст.50 Податкового кодексу України, а саме: уточнюючий звіт може бути подано тільки після завершення терміну подання 10.05.2017.

Вот что программа ругается



Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

БУХГАЛТЕР_2012 писав:Документ не може бути прийнятий - порушено вимоги ст.50 Податкового кодексу України, а саме: уточнюючий звіт може бути подано тільки після завершення терміну подання 10.05.2017.

Вот что программа ругается

Уточнять надо в том периоде, где была первоначальная Декларация. Можно скопировать сданную Декларацию, поставить галочку в ячейке "уточнюча" и поисправлять все что нужно

Tatyana84
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 05 травня 2016, 11:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Tatyana84 »

Учетчица писав:
БУХГАЛТЕР_2012 писав:Документ не може бути прийнятий - порушено вимоги ст.50 Податкового кодексу України, а саме: уточнюючий звіт може бути подано тільки після завершення терміну подання 10.05.2017.

Вот что программа ругается

Уточнять надо в том периоде, где была первоначальная Декларация. Можно скопировать сданную Декларацию, поставить галочку в ячейке "уточнюча" и поисправлять все что нужно
Не забудьте поставить период, который исправляется. У меня тоже программа ругалась, пока я не досмотрела, что период не выставлен

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Разобралась, все прошло , спасиба.

Alexa4578
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 06 квітня 2017, 17:55

Повідомлення Alexa4578 »

Помогите разобраться с некоторыми вопросами.
1. ООО с собстенниками физ.лицами, которые получают дивиденды.
Нужно в декларации по прибыли заполнять 20 строчку? и соответственно додаток АВ?
2. Какой принцип подачи уточненки, если нужно доначислить прибыли и налога соответственно.
Мое видение, если я не права, пожалуйста, исправьте меня:
1) создаю уточненную декларацию в текущем периоде АПРЕЛЬ 2017 за уточнюючий период -2016 год.
2) строки 01,02,04,06 - заполняю с правильными цифрами. Скажем: 06, 17, 19 строка - 50 000 грн
3) строка 27: 50 000 - 40000 (которые я ранее декларировала) = 10 000 грн.
4) строка 31: 10 000 х 3% = 300 грн.

Так правильно?

Заранее спасибо за ответы.

ola-la1988
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 30 травня 2014, 13:19
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ola-la1988 »

Добрий день, в деке и балансе неправильно указала доходы - занизила, если буду подавать уточненку штрафи будут?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ola-la1988 писав:Добрий день, в деке и балансе неправильно указала доходы - занизила, если буду подавать уточненку штрафи будут?
Десь бачила таке, що якщо подавати уточнюючий розрахунк до декларації з податку на прибуток за попередній податковий (звітний) рік з метою здійснення самостійного коригування відповідно до ст. 39 ПКУ штраф у розмірі 3% не буде застосовуватися, якщо такий уточнюючий розрахунок подається у строк не пізніше 1 травня року, наступного за звітним.

Alexa4578
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 06 квітня 2017, 17:55

Повідомлення Alexa4578 »

Tasa писав:
ola-la1988 писав:Добрий день, в деке и балансе неправильно указала доходы - занизила, если буду подавать уточненку штрафи будут?
Десь бачила таке, що якщо подавати уточнюючий розрахунк до декларації з податку на прибуток за попередній податковий (звітний) рік з метою здійснення самостійного коригування відповідно до ст. 39 ПКУ штраф у розмірі 3% не буде застосовуватися, якщо такий уточнюючий розрахунок подається у строк не пізніше 1 травня року, наступного за звітним.
Стаття 50. Внесення змін до податкової звітності

50.1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлені.
Платник податків, який самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті:
а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку. Цей штраф не застосовується у разі подання уточнюючого розрахунку до податкової декларації з податку на прибуток підприємств за попередній податковий (звітний) рік з метою здійснення самостійного коригування відповідно до статті 39 цього Кодексу у строк не пізніше 1 травня року, наступного за звітним;

Думаю, что это касается только корректировок в виду 39 статьи.
Так что при обычном исправлении ошибки нужно доначислить штраф 3%. А вот пени не будет точно. Ее не начисляют, если корректировку подаете в срок до 90 дней.

кта
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 24 березня 2014, 12:39
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення кта »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если я откорректирую 2016 год (уменьшу прибыль) в текущей декларации за 1 квартал, то мне это уменьшение не учтется при оплате за 1 квартал? его можно будет использовать только во втором квартале?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”