Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Люлик писав:
Dfcbkbcf писав:
Люлик писав:вроде в тему уже обсуждали, но не могу найти. Если были возвраты от покупателей, то должны ли они отражаться в дод. ІВ. Я конечно думаю, что нет, т.к. пойдет задвоения єтих затрат, ведь в с/с уже за минусом их.
я показывала в ИВ, и в себестоимость они включаются (те в деке по прибыли общая себестоимость+возвраты), а додатком ИВ снимаются.. ничего не задвоилось..
а в ИД они тоже попадают?
посмотрите стр. 36, пришли к выводам, что если отгрузка и возврат в пределах одного периода, то в дод. ІД, ІВ не выносим, а в деке свернутый результат за вычетом возвратов

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

novichok писав:
Люлик писав:
JEZ писав:

Мне Ленинская только что ответила, что годовые (без уплаты авансов) подаем до 3 марта с финотчетностью и нал. нагрузкой 1%.
молодцы ребета, про нагрузку никогда не забывают#g_haha#
п.с. У меня нагрузка выходит в 2 р. меньше, теперь даже и не знаю.....
ТОлько что имела приватную беседу с инспектором по нагрузке( моя приблизительно 50% от реализации), хотят 120% и уже грозят проверками,вызывают на ковер ит.д. Причем посчитали нагрузку с учетом прошлого года,как буд-то в этом все такое-же.
че-то не то у Вас с процентами

Simfi
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 14 січня 2012, 09:20
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Simfi »

а декларация по прибыли и баланс в ГНИ в один день должны сдаваться?

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Подскажите, код отчета по прибыли J0100112?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

ЗаИр писав:Подскажите, код отчета по прибыли J0100112?
да

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

ArinaArina писав:
novichok писав:
Люлик писав: молодцы ребета, про нагрузку никогда не забывают#g_haha#
п.с. У меня нагрузка выходит в 2 р. меньше, теперь даже и не знаю.....
ТОлько что имела приватную беседу с инспектором по нагрузке( моя приблизительно 50% от реализации), хотят 120% и уже грозят проверками,вызывают на ковер ит.д. Причем посчитали нагрузку с учетом прошлого года,как буд-то в этом все такое-же.
че-то не то у Вас с процентами
Реализация 8млн, налог плачу 40 тыс, от меня хотят 97 тыс

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

ArinaArina писав: посмотрите стр. 36, пришли к выводам, что если отгрузка и возврат в пределах одного периода, то в дод. ІД, ІВ не выносим, а в деке свернутый результат за вычетом возвратов
я тоже это видела..
но в ЄБПЗ вот такое вот разьясение


Чи повинен платник податку на прибуток - продавець у випадку повернення раніше проданих товарів зменшити витрати на суму собівартості таких товарів та як таке повернення відображається в Податковій декларації з податку на прибуток підприємства?
Відповідь:

Повна

Повна:
Відповідно до п.140.2 ст.140 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо після продажу товарів, виконання робіт, надання послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, в тому числі перерахунок у випадках повернення проданих товарів чи права власності на такі товари (результати робіт, послуг) продавцю, платник податку - продавець та платник податку - покупець здійснюють відповідний перерахунок доходів або витрат (балансової вартості основних засобів) у звітному періоді, в якому сталася така зміна суми компенсації.
Цей пункт не регулює правила визначення та коригування витрат та доходів внаслідок проведення процедур урегулювання сумнівної або безнадійної заборгованості чи визнання боргу покупця безнадійним, що визначаються ст.159 ПКУ.
Витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, крім нерозподільних постійних загальновиробничих витрат, які включаються до складу собівартості реалізованої продукції в періоді їх виникнення, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг (п.138.4 ст.138 ПКУ).
Дохід від реалізації товарів визнається за датою переходу покупцеві права власності на такий товар. Дохід від надання послуг та виконання робіт визнається за датою складення акта або іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг (п.137.1 ст137 ПКУ).
Враховуючи зазначене, витрати, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), безпосередньо пов’язуються з доходами від реалізації таких товарів (надання послуг, виконання робіт) в момент переходу покупцеві права власності на такий товар (складання акта або іншого документа, який підтверджує виконання робіт або надання послуг). Таким чином, у разі повернення проданих товарів (робіт, послуг) чи права власності на такі товари (результати робіт, послуг) платник податку – продавець повинен у звітному періоді, в якому сталося таке повернення або перехід права власності одночасно з перерахунком (зменшенням) доходів зменшити суму витрат цього звітного періоду на собівартість таких товарів (робіт, послуг).
В Податковій декларації з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2011 №1213 (далі - Декларація), зменшення доходів у разі зміни суми компенсації вартості товарів (робіт, послуг) відображається зі знаком «-» у рядку 03.26 додатка ІД «Інші доходи» до Декларації з відповідним перенесенням до рядка 03 «Інші доходи» Декларації. Зменшення суми витрат на собівартість повернених товарів (робіт, послуг) відображається зі знаком «-» у рядку 06.4.25 «Перерахунок витрат у разі зміни суми компенсації вартості товарів (робіт, послуг)» Декларації.
так же видела вот эту рекомендацию
http://buhgalter.com.ua/articles/details/481554/

Так, в консультации из раздела 110.08 Единой базы налоговых знаний, размещенной на сайте ГНСУ (далее — ЕБНЗ), контролирующие органы разъясняли, что проводить корректировку «налоговых» доходов и «налоговых» расходов подобным образом в этом случае не нужно (т. е. строки 03.26 приложения ІД и 06.4.25 приложения ІВ со знаком «-» в таком случае не заполняются), а в «доходной» строке 02 и «расходной» строке 05 декларации налогоплательщик-продавец выводит фактическую сумму доходов и расходов за отчетный период, т. е. уже с учетом состоявшихся продаж и последующих возвратов (показывая тем самым свернутый результат операций).
а в разделе 110.08 ЕБПЗ порядок використання торгового патенту...#blush# , как-то не в тему...


в общем моя эта точка зрения, я показывала не свернуто, а все как есть...

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

novichok писав:
Реализация 8млн, налог плачу 40 тыс, от меня хотят 97 тыс
та да.. только не 120%, а 1,2% скорей всего

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Dfcbkbcf писав:
в общем моя эта точка зрения, я показывала не свернуто, а все как есть...
а с другой стороны на сумму дохода это ни как не повлияет....

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Люлик писав:
Dfcbkbcf писав:
в общем моя эта точка зрения, я показывала не свернуто, а все как есть...
а с другой стороны на сумму дохода это ни как не повлияет....
на сумму прибыли это никак не повлияет

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”