Декларація на прибуток!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Альона1 писав:Просто я показала збитки більше 100 тис. грн мобільний телефон розривається другий день. Я поки що "Вне зоны доступа" . Дозвонились до директора, просять зняти збитки, от я сиджу і думаю, за які заслуги. Прийшли на планову аудиторську за 9-ть місяців зняли збитки безпідставно.
Большие убытки показали, наверное!!!#g_crazy#
У нас в стране в некоторых вопросах остался Советский Союз: больных нет-все здоровые, убытков нет- только прибыль и все ходят в пионерах перед налоговой!#g_crazy#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Так от Валюш , коли я здавала декларацію, за 9-ть місяців, я знала, що вони прийдуть на планову у мене просто перевірки вже не було 4 роки. вони прислали повідомлення і я свідомо збитки поставила можна було б і більше. При любій перевірці вони мусять , щось написати, а збитки сам Бог велів. Збитки знімають вони роботу проробили не в пусту прийшли і Вам не боляче ні штрафів ні зобов'язань.

glavbux
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 19 жовтня 2011, 11:38
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 46 разів

Повідомлення glavbux »

Хитро!

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Альона1 писав:Так от Валюш , коли я здавала декларацію, за 9-ть місяців, я знала, що вони прийдуть на планову у мене просто перевірки вже не було 4 роки. вони прислали повідомлення і я свідомо збитки поставила можна було б і більше. При любій перевірці вони мусять , щось написати, а збитки сам Бог велів. Збитки знімають вони роботу проробили не в пусту прийшли і Вам не боляче ні штрафів ні зобов'язань.
#good#

NatalyЯ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 21 грудня 2011, 06:02
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення NatalyЯ »

Подскажите, пожалуйста.

Я за 2 кв и 2+3 кв в 2011 году подавала декларацию по прибыли + додатки АВ, СВ, IB, и АМ. Нужно ли подавать за 2-4 кв 2011 г. какой-то специфически "годовой" додаток?

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

нет

Alyona
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 557
З нами з: 16 вересня 2011, 02:43
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alyona »

Альона1 писав:Так от Валюш , коли я здавала декларацію, за 9-ть місяців, я знала, що вони прийдуть на планову у мене просто перевірки вже не було 4 роки. вони прислали повідомлення і я свідомо збитки поставила можна було б і більше. При любій перевірці вони мусять , щось написати, а збитки сам Бог велів. Збитки знімають вони роботу проробили не в пусту прийшли і Вам не боляче ні штрафів ні зобов'язань.
И то правильно , у меня на прошлой работе так и было, пришли с проверкой убытки поснимали и рады. Хотя мы потом ещё долго судились по этому вопросу.
И сейчас не боюсь показывать, мне спокойнее с убытками #g_crazy#

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Альона1 писав:Так от Валюш , коли я здавала декларацію, за 9-ть місяців, я знала, що вони прийдуть на планову у мене просто перевірки вже не було 4 роки. вони прислали повідомлення і я свідомо збитки поставила можна було б і більше. При любій перевірці вони мусять , щось написати, а збитки сам Бог велів. Збитки знімають вони роботу проробили не в пусту прийшли і Вам не боляче ні штрафів ні зобов'язань.
Наша налоговая поступает так: не выдерживаешь налоговую нагрузку - отключают электронную отчетность, приноси следующий отчет ручками-ножками. Прийдешь сдавать следующий отчет - вспомнят всё и даже больше, не приймут до тех пор, пока не поставишь такую нагрузку, как им нужно. Впрочем, это для тех плательщиков страшно, которые проверок боятся. А у нас ведь все честно работают, проверок никто не боится... #g_crazy#

Alyona
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 557
З нами з: 16 вересня 2011, 02:43
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alyona »

Ручками-ножками ходила, седела у них до последнего, не принимали, просила письменный отказ #g_crazy# , приходилось им принимать. А бывало что ишли на уступки сдавали 10 числа + 170,00 грн штраф (им так проще было)

anita.77
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 05 лютого 2012, 03:50

Повідомлення anita.77 »

Oliviyaflor писав:Подскажите пожалуйста, услуги дезинфекции, размещения обьявления в газете по поиску кадров, куда отнести в декларации?
Дезинфекция каких помещений? Если адм. то прилож. АВ строка 06.2.3 или 06.2.12 (с расшифровкой), если произв. то возможно прил. СВ стр. 05.1.7, если это к примеру магазин то тогда прил. ВЗ стр. 06.3.9 или 06.3.15 (с расшифровкой)

Объявления в газете - скорей всего или АВ или ИВ в стр. с расшифровкой

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”