Сдача Деки по прибыли по НОВОМУ предприятию СРОЧНО!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:Да почтою, саме легше буде. А якщо не приймуть , то й офіційну відмову пришлють, ссилаючись на підставі чого не прийняли.
До інспектора , я все одно подзвоню, сказати своє фе за те що вона мене ганяла, як дуру.
- если Вы изучите постановление КМУ об отправке отчетов в налоговую по почте и выполните все требования при этом.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Все , що вони говоряь завжди не по закону і у актах пишуть не законно , а в результаті ми правоту цю відстоюємо в судах і не за малі гроші , і в більшості випадках зараз навіть як заплатиш юристу, то він нічого не вирішить поки сам все не вирішиш, все пройдено на практиці. От і думай що , коли і до чого.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:Все , що вони говоряь завжди не по закону і у актах пишуть не законно , а в результаті ми правоту цю відстоюємо в судах і не за малі гроші , і в більшості випадках зараз навіть як заплатиш юристу, то він нічого не вирішить поки сам все не вирішиш, все пройдено на практиці. От і думай що , коли і до чого.
Нет , ну тут не тот случай - они же не совсем иди... из сопредельного измерения , понимают , что с фирмы , открытой 2 месяца назад , много не взять ! Кроме штрафа ничего не светит - это даже в самим патовом случае !

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

#g_haha# #g_haha# #g_haha# А хто їх знає, може вже і зовсім іді.....#g_haha# #g_haha# #g_haha# В них давно вже дах тютююююююю я завтра цій молокососці таке тютю зроблю, мало не покажеться. Найшла молодицю гонити з 1-шо го на 5-ий поверх і через все місто туди сюди. А ви кажете не зовсім іді .... Давно вже іді.....#hunter# #hunter# #hunter# #hunter# так їм заразам.....#g_crazy#

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

кстати, Вам и баланс годовой в налоговую нужно сдать...

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

И , кстати , мой вам совет - параллельно с сдачей отчета дайте запрос на индивидуальную налоговую консультацию - мол , предприятие "***" зарегистрировано в ноябре 2012г. , должно ли оно подавать годовую деку по прибыли за 2012 год ." . Пока они будут разбираться с отчетом , консультацию вы получите , а ПИСЬМЕННО они вряд ли дадут вам неправильный ответ . И будет всем счастье . Кроме того , насколько я в курсе , нигде не запрещается вам сдать отчет , если очень хочется !

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:#g_haha# #g_haha# #g_haha# А хто їх знає, може вже і зовсім іді.....#g_haha# #g_haha# #g_haha# В них давно вже дах тютююююююю я завтра цій молокососці таке тютю зроблю, мало не покажеться. Найшла молодицю гонити з 1-шо го на 5-ий поверх і через все місто туди сюди. А ви кажете не зовсім іді .... Давно вже іді.....#hunter# #hunter# #hunter# #hunter# так їм заразам.....#g_crazy#
Умница ! #love#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Лилия-НИКА писав:кстати, Вам и баланс годовой в налоговую нужно сдать...
От про це я не подумала. тобто з прочерками дека і з прочерками баланс. Якщо ще не було внеску у статутний фонд, так. Я просто на іншому підприємстві не здаю баланс , бо не здаю його в статистику , здає юрособа, тому і не звернула увагу, а інспектор навіть і не муркнула на рахунок цього.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Королева в пальто писав:И , кстати , мой вам совет - параллельно с сдачей отчета дайте запрос на индивидуальную налоговую консультацию - мол , предприятие "***" зарегистрировано в ноябре 2012г. , должно ли оно подавать годовую деку по прибыли за 2012 год ." . Пока они будут разбираться с отчетом , консультацию вы получите , а ПИСЬМЕННО они вряд ли дадут вам неправильный ответ . И будет всем счастье . Кроме того , насколько я в курсе , нигде не запрещается вам сдать отчет , если очень хочется !
А як подати запит електронкою, так швидше буде.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:
Королева в пальто писав:И , кстати , мой вам совет - параллельно с сдачей отчета дайте запрос на индивидуальную налоговую консультацию - мол , предприятие "***" зарегистрировано в ноябре 2012г. , должно ли оно подавать годовую деку по прибыли за 2012 год ." . Пока они будут разбираться с отчетом , консультацию вы получите , а ПИСЬМЕННО они вряд ли дадут вам неправильный ответ . И будет всем счастье . Кроме того , насколько я в курсе , нигде не запрещается вам сдать отчет , если очень хочется !
А як подати запит електронкою, так швидше буде.
Не знаю . Я всегда подобные запросы ношу на бумаге - на мой вкус , так надежнее (ну там , штампик канцелярии и ответ дается на их фирменном бланке ...) ...

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”