Сдача Деки по прибыли по НОВОМУ предприятию СРОЧНО!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:
Лилия-НИКА писав:кстати, Вам и баланс годовой в налоговую нужно сдать...
От про це я не подумала. тобто з прочерками дека і з прочерками баланс. Якщо ще не було внеску у статутний фонд, так. Я просто на іншому підприємстві не здаю баланс , бо не здаю його в статистику , здає юрособа, тому і не звернула увагу, а інспектор навіть і не муркнула на рахунок цього.
- если в уставе установлен УФ и никаких хозопераций не было,
то в балансе остатки : по строкам относительно бух.проводки Дт 46 Кт 40 сумма УФ , итог баланса=0

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Вони цю відповідь родять через 30 днів. А ще б у різні рівні податкових відправити і щоб відповіді різні прийшли. Взагалі буде хохма.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:Вони цю відповідь родять через 30 днів. А ще б у різні рівні податкових відправити і щоб відповіді різні прийшли. Взагалі буде хохма.
Ну так с отчетом они раньше и не разберутся , тем более что ни один закон вам не запрещает сдавать деку за любой промежуточный период ! А разных ответов не будет - они сейчас дают консультации исключительно опираясь на официальное мнение ! Нет , хохмы ради , вы можете запросить вашу местную ГНИ и ГНАУ ... Спорю на любой парный орган , ответы будут 1) в вашу пользу и 2) как под копирку ... #rtfm#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А коли визнавати витрати на реєстрацію підприємства , та оформлення печатки, може я деку не правильно заповнила. може їм деку відємну написати, ще зараз почитаю про формування статуного капіталу, як відображається у подаковому обліку, у бух обліку. в балансі це все треба ж показати.#g_crazy# #g_crazy#

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:А коли визнавати витрати на реєстрацію підприємства , та оформлення печатки, може я деку не правильно заповнила. може їм деку відємну написати, ще зараз почитаю про формування статуного капіталу, як відображається у подаковому обліку, у бух обліку. в балансі це все треба ж показати.#g_crazy# #g_crazy#
Ну ... тут я на отсечение даже парный орган давать не буду , не уверена , но я бы придержала эти затраты до получения дохода . Убыток в деке может быть чреват ...Может , коллеги подскажут точнее ?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А парний орган це що#g_haha# #g_haha# #g_haha#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Королева в пальто писав:
Альона1 писав:А коли визнавати витрати на реєстрацію підприємства , та оформлення печатки, може я деку не правильно заповнила. може їм деку відємну написати, ще зараз почитаю про формування статуного капіталу, як відображається у подаковому обліку, у бух обліку. в балансі це все треба ж показати.#g_crazy# #g_crazy#
Ну ... тут я на отсечение даже парный орган давать не буду , не уверена , но я бы придержала эти затраты до получения дохода . Убыток в деке может быть чреват ...Может , коллеги подскажут точнее ?
Почекайте зараз я ще НКУ почитаю , може ще дохід треба буде поставити при формуванн статутного капіталу.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:А коли визнавати витрати на реєстрацію підприємства , та оформлення печатки, може я деку не правильно заповнила. може їм деку відємну написати, ще зараз почитаю про формування статуного капіталу, як відображається у подаковому обліку, у бух обліку. в балансі це все треба ж показати.#g_crazy# #g_crazy#
- ну вот видите, все взаимосвязано, я ж писала что об отчетности за 2013г. - поговорим отдельно , поєтому привожу свою же цитату из другой темі форума :

ХОЧУ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ ТЕХ, У КОГО ЗА 2012Г. БУДУТ НУЛЕВЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ (или "-" ) В ДЕКЕ за 2012г., что при получении прибыли в 1 кв-ле 2013г. - им нужно будет подать деку за 6 мес.2013г., 9 мес. и год :

извлечение из ст.57.1 НКУ :

Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:А парний орган це що#g_haha# #g_haha# #g_haha#
Ну там , рука , глаз , ухо ... пятка ... #g_haha#

Kate4
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 28 січня 2012, 04:04
Дякував (ла): 556 разів
Подякували: 461 раз

Повідомлення Kate4 »

Лилия-НИКА писав:
Альона1 писав:А коли визнавати витрати на реєстрацію підприємства , та оформлення печатки, може я деку не правильно заповнила. може їм деку відємну написати, ще зараз почитаю про формування статуного капіталу, як відображається у подаковому обліку, у бух обліку. в балансі це все треба ж показати.#g_crazy# #g_crazy#
- ну вот видите, все взаимосвязано, я ж писала что об отчетности за 2013г. - поговорим отдельно , поєтому привожу свою же цитату из другой темі форума :

ХОЧУ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ ТЕХ, У КОГО ЗА 2012Г. БУДУТ НУЛЕВЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ (или "-" ) В ДЕКЕ за 2012г., что при получении прибыли в 1 кв-ле 2013г. - им нужно будет подать деку за 6 мес.2013г., 9 мес. и год :

извлечение из ст.57.1 НКУ :

Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.
Спасибо, Лилия-Ника, я это не дочитала((( У меня предприятие создано 02.10.2012. Деку за год подавать буду, доход есть.Но расходов, конечно, больше. Так вот я теперь думаю, может все расходы не показывать, чтобы не было "-"? Как думаете?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”