Сдача Деки по прибыли по НОВОМУ предприятию СРОЧНО!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Иташа
Гений
Гений
Повідомлень: 351
З нами з: 17 січня 2013, 00:52
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення Иташа »

Уважаемые бухгалтера возник большой вопрос по декларации прибыли. Не откажите - вышла с декрета, не сдавала по новому. Грубо говоря я считаю так: доход 702 "-" Расход 902, 81,82,84. Амортизации в этом квартале нет. Убытков и приростов уже нет в новой. Правильно?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я позвонила, ще одному інспектору, каже що справді не треба здавати, а ще тим більше що пустий ,Здавати потрібно аж у 2014 році за 2013 рік. А так зараз здам пусту , заставлять здавати за 1-ий квартал, потім за півроку поки прибутку не буде для сплати авансових платежів. І нащо мені такий гем.... У цього інспектора теж був випадок новозареєстрованої фірми у 4-ому кварталі, то там дохід 1 млн, то декларацію у цієї фірми приняли, щоб не чекати до 2014 року. Авансові платежі і таке інше. От і пойми їх окояних .

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Kate4 писав:...............

Спасибо, Лилия-Ника, я это не дочитала((( У меня предприятие создано 02.10.2012. Деку за год подавать буду, доход есть.Но расходов, конечно, больше. Так вот я теперь думаю, может все расходы не показывать, чтобы не было "-"? Как думаете?
Для спасибо -есть кнопочка внизу сообщения...

Я для себя избрала вариант :

При желании можно взять финпомощь (не от учредителя)- поставить в доход, иметь небольшую прибыль и уплатить небольшой налог за год. При возврате этой финпомощи в 2013г. она пойдет в затраты.
т.о. дека за 2012г. уже не будет 0 или "-", и в 2013г. будет сдаваться только за год....

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:Я позвонила, ще одному інспектору, каже що справді не треба здавати, а ще тим більше що пустий ,Здавати потрібно аж у 2014 році за 2013 рік. А так зараз здам пусту , заставлять здавати за 1-ий квартал, потім за півроку поки прибутку не буде для сплати авансових платежів. І нащо мені такий гем.... У цього інспектора теж був випадок новозареєстрованої фірми у 4-ому кварталі, то там дохід 1 млн, то декларацію у цієї фірми приняли, щоб не чекати до 2014 року. Авансові платежі і таке інше. От і пойми їх окояних .
- и зачем вчера целый вечер Вам расписывали несколько чел. тут в теме, что нужно Вам сдавать за год деку.... , если Вам наши ответы....

Вы - "Я позвонила, ще одному інспектору, каже що справді не треба здавати...." -слушаете инспекторов... горько...

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Лилия-НИКА писав:
Альона1 писав:Я позвонила, ще одному інспектору, каже що справді не треба здавати, а ще тим більше що пустий ,Здавати потрібно аж у 2014 році за 2013 рік. А так зараз здам пусту , заставлять здавати за 1-ий квартал, потім за півроку поки прибутку не буде для сплати авансових платежів. І нащо мені такий гем.... У цього інспектора теж був випадок новозареєстрованої фірми у 4-ому кварталі, то там дохід 1 млн, то декларацію у цієї фірми приняли, щоб не чекати до 2014 року. Авансові платежі і таке інше. От і пойми їх окояних .
- и зачем вчера целый вечер Вам расписывали несколько чел. тут в теме, что нужно Вам сдавать за год деку.... , если Вам наши ответы....

Вы - "Я позвонила, ще одному інспектору, каже що справді не треба здавати...." -слушаете инспекторов... горько...
Ну , это выбор Альона1 ... Хотя я , как и вы , считаю , что во всем доверяться инспекторам - себе дороже ...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Як би мені не важлива була думка форумчан, я б сюди не заходила б і не запитувала, Звичайно, вибір за мною. Ну така я зануда , сім раж відмір , один відріж. Поки що відміряла два рази, так що це питання буду вирішувати на наступному тижні. Сьгодні воюю з контрагентаим за податкові накладні, так що немає коли. А на рахунок інспектора, то я звонила до родички, вона інспектор по податку на прибуток , я її запитала , вона сказала, от і все.
Але Ви праві часто попадаю під вплив інспекторів , бо часто через недобросовісних контрагентів треба дещо перепитувати , що б переглянули деякі дані у їхній базі. Хотілося б , дуже хотілося б, з Вами попрацювати і набратись досвіду спілкування з інспектрами наглуватими, зараз через здачу звітності електронкою звела спілкування до мінімуму, в податкову ходжу тільки за довідкою на тендер. Ооооо, тут хамства і наглості вистачає на цілий рік. А на рахунок штрафів , за деку, виставили вони мені раз незаконо і недобросовісно, то я їм віддячила тим же , подала деку за рік з мільонним збитком, то швиденько всі штрафи познімали. От якось так і проходимо барикади. Хоча , якщо чесно я втомилась, а що робити . Дитя в цьому році випускниця, поступати треба , діватись нікуди, а папаша не кує не меле. Я їх попередила, як виставлять мені штраф за деку, кокну!!!#hunter# #hunter# #hunter# Божилися , що не будуть.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Ну, nаchfin, дали Ви мені задачку півгодини підставляла замість зірочки букви з алфавіту поки догнала , що це за слово #g_haha# #g_haha# #g_haha#
Тепер по справі . Значить законно подати декларацію до 11.02. 2104 року за 2013 рік.
Незаконно , подати декларацію за 4-ий квартал 2012 р. до 11.02.2013

і на рахунок авансових внесків по підприємству створеному у 4-ому кварталі 2012 року є консультація , що не платити :

Запитання 4. Які платники податку на прибуток не повинні сплачувати авансових внесків?

Відповідь. Не повинні сплачувати авансові внески:

- новостворені платники податку на прибуток;
- платники, що пройшли державну реєстрацію та взяті на облік як платники податку на прибуток в органах державної податкової служби протягом IV кварталу року, що передує звітному;
- виробники сільськогосподарської продукції.
Відповідно до статті 155 та з урахуванням вимог п. 209.6 ст. 209 Кодексу для цілей оподаткування податком на прибуток до підприємств, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції, належать підприємства, дохід яких від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва, вироблених ними на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах за попередній звітний (податковий) рік перевищує 50 відсотків загальної суми доходу;
- неприбуткові установи (організації);
- платники податків, у яких оподатковувані доходи за останній річний звітний податковий період є меншими або становлять 10 мільйонів гривень;
- платники податку на прибуток, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 мільйонів гривень і за підсумками такого звітного періоду не отримали прибутку або отримали збиток, податкові зобов'язання не нараховували і не мали базового показника для визначення авансових внесків у наступному році.

http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Prikaz/Prikaz_634928316808797672.aspx

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

nаchfin, куди Ви втікли? #g_cray# Я правильно написала чи ні . Скажіть будь ласка.

Я ще таке вичитала, ще краще стало як було.

Тут цікаве й таке питання: чи потрапляє у цю категорію підприємство, зареєстроване у ІV кварталі 2012 р.? Адже воно вписується в категорію таких, що не мають об’єкта для розрахунку, оскільки першу свою декларацію подаватиме за період від утворення до 31.03.2013 р.

http://www.inforbuh.com.ua/ua/portal/view/15

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Лилия-НИКА писав:
Лилия-НИКА писав:Вероніка, - я стою на позиции что не принять не могут - потому что обязаны принимать все что подаем... (+ есть сроки взять "до відома")

В данном случае прав nachfin , я абсолютно согласна - см.его ответ выше -
за квартал, в кот зарегистрированы дека не подается (исключение - регистрация в 4кв-ле - деку за год сдавать)
Альона1. Вы пишете : "Фірма зареєстрована 27.11.12 р."

Выше и nachfin и я отвечали, и я привела Вам повторно ответ.
Вам правильно написали и Королева в пальто , и Дакота - объясняя приведенную Вами длинную цитату из ЕБНЗ.
Обязательно сдайте деку за год .
У меня в каждом году появляется фирма-новичок, я уверена на все 100%.

Теперь объясню далее - Вы описываете правила сдачи загальниками, малюками.... - эти правила начинают действовать только с подачи дек за 2013 г. К декам 2012г. не относятся авансы и годовые периоды (те новшества, которые мы сейчас активно обсуждаем в теме налога на прибыль).
- Альона1. - повторяю ответ выше, т.к. Вы по-прежнему путаете 2 разных вопроса - дека за 2012г и деки и авансы в 2013 году - происходят за разными законодательными нормами.

nachfin -Вам пишет (и многие другие) что может и незаконно, но согл.ответов налоговой необходимо сдать деку за 2012г зарегистрированнм в 4-м кв-ле

- о деках и авансах 2013г - вступают изменения НКУ - и выше я Вам приводила цитату - что если будет прибыль в 1-м кв-ле , то Вам не избежать подачи дек еще на протяжении 2013...

Вы невнимательно читаете ответы Вам. Приведенная Вами ссылка не имеет даты, на когда она готовилась , но в ней УПК приводится как анонс, т.е. до этого (до УПК) многие бухиздания вопрос авнсов рассматривали иначе (это уже история развития данного вопроса)

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я дуже уважно читаю відповіді.

І стосовно ссилок приводжу думки інших спеціалістів , які висловлюють думки стосовно дат звітування і стосовно сплати авансових внесків .

На сьогоднішній день я маю три думки стосовно звітування:

1. Звітуватись за 2012 рік .
2. Звітуватись за 1-ий квартал 2013 року
3. Звітуватись за 2013 рік.

Ви і nаchfin озвучили, що зг. Закону потрібно звітувати за 2013 рік , або за 1-ий квартал 2013 року , тут теж палка з двох кінців.
А зг. консультації (не по Закону) за 2012 рік. Але для мене консультація набуде законнї сили, коли я дам офіційний запит Як рекомендувала Королева в пальто і мені прийде офіційна відповідь. Я цим правом скористаюсь звичайно і побачу , що вони мені там накатають.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”