Сдача Деки по прибыли по НОВОМУ предприятию СРОЧНО!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:Я дуже уважно читаю відповіді.

І стосовно ссилок приводжу думки інших спеціалістів , які висловлюють думки стосовно дат звітування і стосовно сплати авансових внесків .

На сьогоднішній день я маю три думки стосовно звітування:

1. Звітуватись за 2012 рік .
2. Звітуватись за 1-ий квартал 2013 року
3. Звітуватись за 2013 рік.

Ви і nаchfin озвучили, що зг. Закону потрібно звітувати за 2013 рік , або за 1-ий квартал 2013 року , тут теж палка з двох кінців.
А зг. консультації (не по Закону) за 2012 рік. Але для мене консультація набуде законнї сили, коли я дам офіційний запит Як рекомендувала Королева в пальто і мені прийде офіційна відповідь. Я цим правом скористаюсь звичайно і побачу , що вони мені там накатають.
- мое мнение не такое, как Вы написали, я думаю (и я так поступала со своими новозарегистрированными фирмами) поскольку меняются ставки налога на прибыль : деку за 2012г. сдавать для зарег. в 4-м кв-ле 2012г., и если в деке за 2012г. будет 0 или "-" придется сдавать деки за 6,9,12 мес. 2013г.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

У Вас були новостворенні фірми у 4-ому кварталі 2012 року, і Ви здали звітність за 4-ий квартал 2012 року. Скажіть , будь ласка , як Ви звітність здавали, електронкою , чи носили у ЦОПП, чи підписували ще у інспектора? І чи були у Вас доходи.

І Ви знаєте , у нас паралельно такі фірми сформувались , ще у 5-ти областях , ніхто не здавав декларацію по прибутку , мало того вони навіть не здають звіт у пенсійний фонд, і в СНВ Додаток за рік. І я ще отрмала від директора втик , що я тільки одна така розумна ( тобто навпаки), що кругом встигла поздавати усі звіти.

а на рахунок дати ссилок , я їх сьогодні вичитала http://www.buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=31882, але Ви праві це не факт , що вон були сьогодні написані.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

http://www.inforbuh.com.ua/ua/portal/view/15
- пишет в пор.номере 1 :

" 1 Стосується підприємств, які зареєстровані протягом звітного року, за який подається звітність і сплачується податок (абз. 5 п. 57.1 ПКУ). Наприклад, для звітних податкових періодів 2013 р. це підприємства, зареєстровані протягом такого року.

Якщо ж підприємство зареєстроване у 2012 р., воно не належить до такої категорії. Адже розглядаючи звітування за 2013 р., воно вже зареєстровано не у поточному звітному році, а у попередньому. Стосовно зареєстрованих у 2012 р., їх слід відносити до однієї з категорій з-поміж зазначених нижче."

- а далее есть :
Доведеться зачекати, що ж податківці скажуть в узагальнюючій податковій консультації. Її підготовку вони анонсували ще в листі ДПСУ від 03.10.2012 р. № 4975/0/71-12/15-1217 .

- но эта УПК уже есть и мы знаем что вней по авансах и деках 2013г.

- Вы дали ссылку - я прочла, подумала, проанализировала, это пища к размышлению... как и наши советы Вам...

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:У Вас були новостворенні фірми у 4-ому кварталі 2012 року, і Ви здали звітність за 4-ий квартал 2012 року. Скажіть , будь ласка , як Ви звітність здавали, електронкою , чи носили у ЦОПП, чи підписували ще у інспектора? І чи були у Вас доходи.

І Ви знаєте , у нас паралельно такі фірми сформувались , ще у 5-ти областях , ніхто не здавав декларацію по прибутку , мало того вони навіть не здають звіт у пенсійний фонд, і в СНВ Додаток за рік. І я ще отрмала від директора втик , що я тільки одна така розумна ( тобто навпаки), що кругом встигла поздавати усі звіти.

а на рахунок дати ссилок , я їх сьогодні вичитала http://www.buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=31882, але Ви праві це не факт , що вон були сьогодні написані.
- теперь отдельно про сдачу отчетов за 2012г.
новозарегистрированные должны отчеты ежемесячные сдать и в ПФ, и годовой в нещ. випадки
деки о прибыли - какая разница в какой форме - независимо от формы (ручная, электронная, с визой или без )- нужно сдать за год.
Доходы могут быть , могут не быть - этот факт не влияет на вопрос сдачи/несдачи деки.
Если мне нужно сдать - то я сдаю, и ни один инспектор меня не остановит.

Вопрос к Вам - ответ консультацию Вам дадат когда пройдут сроки сдачи, а если например не нужно сдавать , а Вы сдадите - то что...?
Просто я замучилась Вас в Ваших же целях уговаривать сдать годовую деку.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Дуже Вам дякую, за консультацію, Вибачайте, якщо я Вас замучила, більше не буду . #drinks#

Ну, може колись, по іншому питанню#blush#

ksenij
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 22 січня 2013, 05:31
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення ksenij »

У меня была фирма зарегестрированная в 4-м квартале 2011 года и я тоже интересовалась этим вопросом. В налоговой мне ответили что даже если вы зарегестрированы 30 декабря и просуществовали всего два дня - годовую деку всё равно нужно подавать. Вот так.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

перенесено из другой темы
vilena писав:
Люлик писав: а почему? за 2013 год тоже нужно было отчитаться
За 2014 год Д-ку по прибыли подавать обязательно с момента создания и баланс за 2014г.

Только почему в этой теме????????????7.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

перенесено из дублирующей темы
АННА ИВ писав:
Viktori писав: Читаем НКУ.
Раздел 3. Налог на прибыль
...
152.9. Для цілей цього розділу використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік для платників податків, визначених у пункті 57.1 статті 57 цього Кодексу;
(Пункт 152.9 статті 152 із змінами, внесеними згідно із Законами № 4834-VI від 24.05.2012, № 403-VII від 04.07.2013, № 657-VII від 24.10.2013)

152.9.1. звітний податковий період починається з першого календарного дня податкового періоду і закінчується останнім календарним днем податкового періоду, крім:

виробників сільськогосподарської продукції, визначених статтею 155 цього розділу, для яких річний податковий період починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року;

152.9.2. у разі якщо особа ставиться на облік контролюючим органом як платник податку в середині податкового періоду, перший звітний податковий період розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, і закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду;

Ваш инспектор 100% прав. Декларацию подаете за 9 м-цев.
Viktori, спасибо!!! Я не увидела Ваш ответ. Меня волновал тот момент, что предприятие перешло с общей на единый! И когда я пошла к инспектору подать заяву на Единый, она подчеркнула, чтоб я не забыла подать деку по прибыли. А инспектор которая принимала отчёт сказала что теоритически я правильно сделала что принесла деку, так как имеет место изменение системы налогообложения, но технически дека не втягивается и пошла выяснять почему у неё не получается втянуть деку в программу. Да ещё сказала, что если б я отчитывалась по электронке, то дека бы улитела без проблем. ПОЭТОМУ Я И ЗАСОМНЕВАЛАСЬ!

_Tatyana_
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1041
З нами з: 05 грудня 2012, 04:21
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 325 разів

Повідомлення _Tatyana_ »

Подскажите пожалуйста, что-то у меня ступор#swoon#
Предприятие было зарегистрировано 12.02.2014. Все время думала, что дэку по прибыли мне нужно будет сдавать за год.
Сегодня прочитала несколько статей и теперь не знаю, может мне надо было отчитываться за квартал.
Внесите, пожалуйста, ясность в мою голову#wall#

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 450
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

_Tatyana_ писав:Подскажите пожалуйста, что-то у меня ступор#swoon#
Предприятие было зарегистрировано 12.02.2014. Все время думала, что дэку по прибыли мне нужно будет сдавать за год.
Сегодня прочитала несколько статей и теперь не знаю, может мне надо было отчитываться за квартал.
Внесите, пожалуйста, ясность в мою голову#wall#
новые предприятия деку за год подают
57.1 .....
Платники податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році без подання податкової декларації за звітні (податкові) періоди (календарний квартал, півріччя та дев'ять місяців) та не сплачують авансового внеску.
Персональні податкові консультації (звертайся в приват) // Individual tax advice (contact by direct)

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”