Декларація з податку на прибуток

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
NelyaSt
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 07 квітня 2015, 16:54
Дякував (ла): 148 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення NelyaSt »

Tasa писав:Колеги, у когось прийнялась сьогодні вже дека по новій формі ?
У мене на деку досі очікується кв1, а на дод.АВ - очікується кв.2 - і все, тиша...
ФЗ прийнялась за 10 хвилин...
Доброго дня. Відправляла 26.02 прибуток та ФЗ. ФЗ прийнята, а по прибутку очікується кв.1. Про всяк випадок відправила сьогодні його знову. Поки що без змін.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8517
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6487 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

NelyaSt писав:
Tasa писав:Колеги, у когось прийнялась сьогодні вже дека по новій формі ?
У мене на деку досі очікується кв1, а на дод.АВ - очікується кв.2 - і все, тиша...
ФЗ прийнялась за 10 хвилин...
Доброго дня. Відправляла 26.02 прибуток та ФЗ. ФЗ прийнята, а по прибутку очікується кв.1. Про всяк випадок відправила сьогодні його знову. Поки що без змін.
У мене вранці прийшла кв.2 Неприйнято - чомусь розірвався пакет при відправці....
Відправила зранку - благо прийнявся за 10хв

Vladushka007
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 14 лютого 2012, 04:52
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Vladushka007 »

Добрый день!
Вчера отправил фз и декларацию по старой форме - фз принята сразу, декларация сегодня получил кв2:Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету) - не прийнято
Сегодня отправил опять фз и декларацию по новой форме - фз принята (кв2)сразу, по додаткам к декл. пришли кв1, а по декл. только повідомлення и "тишина" - думаю отправлять еще раз или подождать вдруг примут, как думаете?

vbfgrt
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 21 серпня 2017, 15:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення vbfgrt »

Добрый день, у меня декларация принято, ФЗ - нет даже 1 квитанции, может снова отправить?

aleeeenka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 28 березня 2016, 16:01
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення aleeeenka »

У меня тоже, по отчету, который был вчера отправлен - сегодня кв№2 - не принято (нарушена целостность пакета). Сегодня с утра отправила повторно декларацию - опять тишина. В медке, говорят что если квитанция №1 была нормальной, то это налоговая при передаче на район нарушает целостность пакета. Что делать? В налоговую дозвониться не реально(

Камила
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 13 грудня 2013, 13:46
Дякував (ла): 246 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Камила »

У меня с 10 утра полная тишина по прибыли и ФЗ, даже нет повидомлення .Как у вас ?

Catsfur
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 03 січня 2020, 12:37
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Catsfur »

Камила писав:У меня с 10 утра полная тишина по прибыли и ФЗ, даже нет повидомлення .Как у вас ?
Аналогично...но правда есть Повідомлення.

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

Catsfur писав:
Камила писав:У меня с 10 утра полная тишина по прибыли и ФЗ, даже нет повидомлення .Как у вас ?
Аналогично...но правда есть Повідомлення.
отправляла вчера - та же картина, только повидомлення. Переотправила сегодня (дважды, гы) - имею теперь целый ассортимент повидомлень #g_crazy#

НЯна
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 13 січня 2020, 11:20

Повідомлення НЯна »

Добрый день. Первый раз буду сдавfть,подскажите: сначала отправляю S0110012 (фин звит ) и ждe квиташки,а потом прибіль? (J0100118)&

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

НЯна писав:Добрый день. Первый раз буду сдавfть,подскажите: сначала отправляю S0110012 (фин звит ) и ждe квиташки,а потом прибіль? (J0100118)&
Не обязательно. Можете и то и то подавать сразу. Фин звит через единое окно сдавайте, что бы и в статистику и в налоговую попал .

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”