минусовая декларация

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Ел
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 08 квітня 2014, 10:15

Повідомлення Ел »

подскажите пожалуста, у меня декларация по прибили убыточная, а в 2013 был доход 6000
правильно будет показать доход и росход на 6000, и вийти на 0. для того чтобы не показывать свой минуса
это уточненка(так просит налоговая)

Незнайка на Луне
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 січня 2014, 08:48

Повідомлення Незнайка на Луне »

Підкажіть, будь-ласка!!!!! Якщо за результатами 2013 року подали прибуткову декларацію з податку на прибуток і сплатили суму податку (в межах 50 тис. грн), а прийшли на перевірку аудитори і знайшли завищення доходів у 2012 році (я тоді ще не працювала) на 800 тис. грн Тепер повинна подати уточнену декларацію за 2013 р. Яка алгоритм роботи для мене? Що робити з оплаченим податком?

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Незнайка на Луне писав:Підкажіть, будь-ласка!!!!! Якщо за результатами 2013 року подали прибуткову декларацію з податку на прибуток і сплатили суму податку (в межах 50 тис. грн), а прийшли на перевірку аудитори і знайшли завищення доходів у 2012 році (я тоді ще не працювала) на 800 тис. грн Тепер повинна подати уточнену декларацію за 2013 р. Яка алгоритм роботи для мене? Що робити з оплаченим податком?
Первый раз таких проверяющих "слышу" #smile3#
Сдавайте декларацию. Налог останется в переплате и будет там висеть, пока Вы не наработаете прибыль на всю сумму налога. Ничего страшного в этом нет.

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Скажіть, будь ласка. Ми влатники авансових внесків, більше 10 млн. Якщо за результатами кварталу виходить збиток, обов язково подавати тоді в цьому кварталі збиткову декларацію і переставати платити авансові внески? Чи це по бажанню? По результатам року планується прибуток.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Olia123 писав:Скажіть, будь ласка. Ми влатники авансових внесків, більше 10 млн. Якщо за результатами кварталу виходить збиток, обов язково подавати тоді в цьому кварталі збиткову декларацію і переставати платити авансові внески? Чи це по бажанню? По результатам року планується прибуток.
По желанию...

57.1.
<...>
У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками першого кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у другому - четвертому кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до контролюючого органу в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Вероніка писав:
Незнайка на Луне писав:Підкажіть, будь-ласка!!!!! Якщо за результатами 2013 року подали прибуткову декларацію з податку на прибуток і сплатили суму податку (в межах 50 тис. грн), а прийшли на перевірку аудитори і знайшли завищення доходів у 2012 році (я тоді ще не працювала) на 800 тис. грн Тепер повинна подати уточнену декларацію за 2013 р. Яка алгоритм роботи для мене? Що робити з оплаченим податком?
Первый раз таких проверяющих "слышу" #smile3#
Сдавайте декларацию. Налог останется в переплате и будет там висеть, пока Вы не наработаете прибыль на всю сумму налога. Ничего страшного в этом нет.
Ваша фирма никогда не заказывала проверку...аудиторской фирме?

Красатуля
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 07 серпня 2013, 20:50
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Красатуля »

Доброе утро! Подскажите, мы малое предприятие, если за 2013 год декларация была минусовая, а за 1 кв.2014 года есть прибыль. Нужно сдавать за 1 кв.декларацию?

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Красатуля писав:Доброе утро! Подскажите, мы малое предприятие, если за 2013 год декларация была минусовая, а за 1 кв.2014 года есть прибыль. Нужно сдавать за 1 кв.декларацию?
Так, ст.57 ПКУ

Красатуля
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 07 серпня 2013, 20:50
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Красатуля »

Ин писав:
Красатуля писав:Доброе утро! Подскажите, мы малое предприятие, если за 2013 год декларация была минусовая, а за 1 кв.2014 года есть прибыль. Нужно сдавать за 1 кв.декларацию?
Так, ст.57 ПКУ
Я не о перечислении налога спросила согласно ст.57. Декларацию делать или нет, мы малое предприятие, сдавала только годовую.

Nata-Nata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 149
З нами з: 06 жовтня 2011, 05:09
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 125 разів

Повідомлення Nata-Nata »

Красатуля писав:
Ин писав:
Красатуля писав:Доброе утро! Подскажите, мы малое предприятие, если за 2013 год декларация была минусовая, а за 1 кв.2014 года есть прибыль. Нужно сдавать за 1 кв.декларацию?
Так, ст.57 ПКУ
Я не о перечислении налога спросила согласно ст.57. Декларацию делать или нет, мы малое предприятие, сдавала только годовую.
А дальше ст 57 прочитайте, и увидете ответ на свой вопрос#wink#

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”