Завищені витрати

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Перевіряю доходи та витрати з 1.04 і виявила, що собівартість була завищена на 1000 грн., хоча звідки їх взяла програма, я і досі не розумію і в мене виникла недоплата податку 38 грн. Що порадите подавати уточнення чи виправити в декларації за рік і тихенько сидіти до перевірки

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Inna Medvetska писав:Перевіряю доходи та витрати з 1.04 і виявила, що собівартість була завищена на 1000 грн., хоча звідки їх взяла програма, я і досі не розумію і в мене виникла недоплата податку 38 грн. Що порадите подавати уточнення чи виправити в декларації за рік і тихенько сидіти до перевірки
ИМХО.. Покажите наростающим итогом в декларации за 2-4 кв - не думаю, что у налоговиков хватит "клепки" перепроверить, они только с оборотами в БУ умеют сверять.. #g_crazy#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Биба писав:
Inna Medvetska писав:Перевіряю доходи та витрати з 1.04 і виявила, що собівартість була завищена на 1000 грн., хоча звідки їх взяла програма, я і досі не розумію і в мене виникла недоплата податку 38 грн. Що порадите подавати уточнення чи виправити в декларації за рік і тихенько сидіти до перевірки
ИМХО.. Покажите наростающим итогом в декларации за 2-4 кв - не думаю, что у налоговиков хватит "клепки" перепроверить, они только с оборотами в БУ умеют сверять.. #g_crazy#
я теж так думаю, хоча звіряти довго прийдеться, бо в мене багато витрат, які в податковому обліку не враховуються#secret#

Yla
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 727
З нами з: 31 серпня 2011, 02:18
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Yla »

Inna Medvetska писав:
Биба писав:
Inna Medvetska писав:Перевіряю доходи та витрати з 1.04 і виявила, що собівартість була завищена на 1000 грн., хоча звідки їх взяла програма, я і досі не розумію і в мене виникла недоплата податку 38 грн. Що порадите подавати уточнення чи виправити в декларації за рік і тихенько сидіти до перевірки
ИМХО.. Покажите наростающим итогом в декларации за 2-4 кв - не думаю, что у налоговиков хватит "клепки" перепроверить, они только с оборотами в БУ умеют сверять.. #g_crazy#
я теж так думаю, хоча звіряти довго прийдеться, бо в мене багато витрат, які в податковому обліку не враховуються#secret#
Тем-более, если заметят, то пусть вытянут ВР, чтобы перекрыть ваши 38,00 грн#g_dance#

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Yla писав:
Inna Medvetska писав:
Биба писав: ИМХО.. Покажите наростающим итогом в декларации за 2-4 кв - не думаю, что у налоговиков хватит "клепки" перепроверить, они только с оборотами в БУ умеют сверять.. #g_crazy#
Я бы ничего не уточняла, включила нарастающим итогом в декларации за 2-4 кв.
и заплатила налога гривен на 100 больше, пусть по карточке числится переплата.
А там будет видно.

Alyona
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 557
З нами з: 16 вересня 2011, 02:43
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alyona »

Я бы тихоничко исправила наростающим итогом, а вот почему себестоимость поменялась, скорее где-то допровили затрату что влияет на себестоимость товара или услуг перепровели расходные или акты , вот и результат меняеться, с моими оборотами это десятки тысяч, вот по этому всегда перепровожу (да нудная работа, но результативная)

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”