Затраты прошлых периодов, неучтенные из за налоговой нагрузки

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Да!!!! ПТИЦА ГОВОРУН ОТЛИЧАЕТСЯ УМОМ И СООБРАЗИТЕЛЬНОСТЬЮ!!!!!! УМОМ И СООБРАЗИТЕЛЬНОСТЬЮ!!!!!!! УМОМ И СООБРАЗИТЕЛЬНОСТЬЮ!!!!!!!!!

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

СТВ писав:
Милочка писав:.
Читала "Баланс-библиотека" № 5 за 2012 г., там пишут, что все исправления за текущий год - через ВП, а исправления за прошлые года - через уточненку. Кто как думает?
Да, так и сказали в налоговой и советовали в консультации от НИ.
Вот я поэтому и пытаюсь понять, если уточняю 1кв 2011г, то нужно ли протягивать их через весь 2011г (т.е. уточнять 2кв, 2-3, 2-4 кв 2011) или сразу за 2-4 2011.....
Ні уточнюючий за 1-ий квартал 2011 року, і за 2-4кв 2011 р.. Але за 1-ий квартал 2011 р. тільки у тому випадку , якщо не було перевірки , бо прийдуть знову.Але я знайшла ще одну статтю і знову з розбіжностями.

http://www.buhgalter911.com/yaf/yaf_postst15235_---2009-80----1-2011.aspx

От і тепер думай. Тут у даному випдку не потрібно уточнювати 1-ий квартал 2011 року.

СТВ
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 30 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 45 разів

Повідомлення СТВ »

Алёна, а ссылочку на ресурс дайте, чтобы понимать, откуда инфо...

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

Альона1 писав:Милочка , що вам сказати. до мене , як прийшла перевірка, вони навіть не то що не знали куди що ставити у декларацію за 2-3 квартал 2011 року . Вони казали, що вони її в очі не бачили, а порядок заповнення і потому. А якщо перевіряли попередні роки , то набирали декларацію не поквартально , а перевіряли тільки ту що за рік. А за 2-3 ій квартал 2011 р. теж за весь період , а не поквартально. Хоча я у другому кварталі включила збитки 2010 р. щоб не платити податку на прибуток, а вже за 2-3 не включала збитки 2010 р мені хватило поточних витрат , вони і цього не замітили.
У меня при проверке инспектор выбирал поквартально. Я придерживаюсь позиции подачи додатка ВП к текущей декларации (если в бух.учете затраты прошли, а в декларации по прибыли не показали).

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

СТВ писав:Алёна, а ссылочку на ресурс дайте, чтобы понимать, откуда инфо...
http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/2620

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Танечка-Танюша писав:
Альона1 писав:Милочка , що вам сказати. до мене , як прийшла перевірка, вони навіть не то що не знали куди що ставити у декларацію за 2-3 квартал 2011 року . Вони казали, що вони її в очі не бачили, а порядок заповнення і потому. А якщо перевіряли попередні роки , то набирали декларацію не поквартально , а перевіряли тільки ту що за рік. А за 2-3 ій квартал 2011 р. теж за весь період , а не поквартально. Хоча я у другому кварталі включила збитки 2010 р. щоб не платити податку на прибуток, а вже за 2-3 не включала збитки 2010 р мені хватило поточних витрат , вони і цього не замітили.
У меня при проверке инспектор выбирал поквартально. Я придерживаюсь позиции подачи додатка ВП к текущей декларации (если в бух.учете затраты прошли, а в декларации по прибыли не показали).
Результат був????

Наша служба
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 05 квітня 2012, 01:02
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення Наша служба »

Девочки, я уменьшила расходы за 1 кв. 2012 года, за полугодие хочу их вернуть. Сегодня звонила аудитору. Вот до чего договорились:
1) К Де-ке за полугодие 2012 года подаю Додаток ВП,заполняю правильными цифрами,и получаю в стр.07 отрицательную сумму; 2) В деке за полугодие 2012 года пишу в расходах правильные цифры и выхожу на налог на прибыль за полугодие. В стр 26 цифр нет.
3)Отправляю почтой письмо-пояснение в ГНИ к Де-ке за полугодие, где пишу, что в стр.26 ничего не ставлю, т.к. после исправления ошибки за 1-й квартал 2012 года значение налога получилось отрицательным.
В налоговую Де-ку пока не отправляла, чё-та очкую, как говорят в "Нашей Раше".

Милочка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 257
З нами з: 19 грудня 2011, 00:34
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення Милочка »

Наша служба писав:Девочки, я уменьшила расходы за 1 кв. 2012 года, за полугодие хочу их вернуть. Сегодня звонила аудитору. Вот до чего договорились:
1) К Де-ке за полугодие 2012 года подаю Додаток ВП,заполняю правильными цифрами,и получаю в стр.07 отрицательную сумму; 2) В деке за полугодие 2012 года пишу в расходах правильные цифры и выхожу на налог на прибыль за полугодие. В стр 26 цифр нет.
3)Отправляю почтой письмо-пояснение в ГНИ к Де-ке за полугодие, где пишу, что в стр.26 ничего не ставлю, т.к. после исправления ошибки за 1-й квартал 2012 года значение налога получилось отрицательным.
В налоговую Де-ку пока не отправляла, чё-та очкую, как говорят в "Нашей Раше".

А зачем письмо-пояснение? Первый раз слышу. Не-е-е-е, так я не хочу, уж лучше сдамся без додатка ВП, а просто за полугодие покажу общие цифры

СТВ
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 30 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 45 разів

Повідомлення СТВ »

Про письмо при подаче дод. ВП не слышала, а вот подруга сдавала уточненку и письмо с неё стребовали- это факт.


И все же:, если :
"Отже, якщо дохід підприємства за підсумками 2011 р. становить менше 1 млн. грн., то підприємство може врахувати суму від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток, що утворилася станом на 01.01.2011 р., у складі витрат при обчисленні об'єкта оподаткування за перше півріччя 2012 р. без обмежень до повного погашення. У разі якщо дохід становить 1 млн. грн. і більше, то таке від'ємне значення можна включити до складу витрат першого півріччя 2012 р. у розмірі 25%."

то где эти расходы отражать: через дод. ВП или просто в декларации в стр.06,5 ??

Елена ТЕВ
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 19 липня 2011, 03:30
Дякував (ла): 168 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Елена ТЕВ »

Чи може платник податку відобразити у звітній Податковій декларації з податку на прибуток підприємства доходи та витрати, не враховані в попередніх періодах, без заповнення додатка ВП на підставі пп.135.5.12 п.135.5 ст.135 та п.138.11 ст.138 ПКУ?
Відповідь:
Коротка:
Самостійно виявлені доходи та витрати, що не враховані в минулих звітних (податкових) періодах у зв’язку з допущенням помилок та виявлені у звітному (податковому) періоді в розрахунку податкового зобов’язання, платник податку має виправити або шляхом подання уточнюючої податкової декларації з податку на прибуток підприємства (далі – декларація), або у складі звітної декларації. Якщо виправлення помилок здійснюється у звітній декларації за звітний (податковий) період, наступний за звітним (податковим) періодом, у якому виявлено помилки, то платник податку відображає у додатку ВП до декларації правильні показники за звітний (податковий) період, який уточнюється, та порівнюючи їх з відповідними рядками декларації, яка уточнюється, визначає суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу.


Повна:
Внесення змін до податкової звітності у разі самостійного виправлення платником податку помилок, що містяться у раніше поданій ним податковій звітності, здійснюється відповідно до норм ст.50 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ).
Так, у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Доходи, не враховані при обчисленні доходу періодів, що передують звітному, та виявлені у звітному податковому періоді, включаються до складу інших доходів платника податку (пп.135.5.12 п.135.5 ст.135 ПКУ).
При обчисленні об’єкта оподаткування враховуються суми витрат, не враховані в минулих податкових періодах у зв’язку з допущенням помилок та виявлені у звітному податковому періоді в розрахунку податкового зобов’язання (п.138.11 ст.138 ПКУ).
Податкова декларація з податку на прибуток підприємства (далі – декларація), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.09.11 № N 1213, може подаватись платником податку як звітна, так і як уточнююча.
Якщо виправлення помилок здійснюється у звітній (звітній новій) декларації за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено помилки, то у додатку ВП до декларації платник податку відображає правильні показники за податковий період, який уточнюється, та порівнюючи їх з відповідними рядками декларації, яка уточнюється, визначає суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу.
Сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу із додатка ВП до декларації переноситься до частини «Самостійне виправлення помилок» (рядки 23 – 26 декларації) декларації.
Таким чином, самостійно виявлені доходи та витрати, що не враховані в минулих звітних (податкових) періодах у зв’язку з допущенням помилок та виявлені у звітному (податковому) періоді в розрахунку податкового зобов’язання, платник податку має виправити або шляхом подання уточнюючої декларації, або у складі звітної декларації. Якщо виправлення помилок здійснюється у звітній декларації за звітний (податковий) період, наступний за звітним (податковим) періодом, у якому виявлено помилки, то платник податку відображає у додатку ВП до декларації правильні показники за звітний (податковий) період, який уточнюється, та порівнюючи їх з відповідними рядками декларації, яка уточнюється, визначає суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу.

Єдина база податкових знань, мне нравится третий азац

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”