Уточнёнка по деке интересный нюанс

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

Полина Сидоровна писав:я запуталась . нет 16 строчки нет начислений даже если налог оплачен полность и по крточке плательщика в налоговой висит переплата , то мне я так понимаю надо делать уточняющий отчет + додаток вп +23 строчка+3% штрафа ( ....ст.50НКУ а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму та штраф у розмірі 3%....) а какая у меня недоплата? получены все квитанции о принятии отчета. Извините за вредность , а где написано, что если нет 16 строчки, то и нет начислений.
Ваша переплата не признана налоговой, то есть не зачтена. Вы могли просто переплатить сколько душе Вашей угодно. О своих обязательствах Вы заявляете, заполняя 16 графу. Вы этого не сделали. Поэтому вредность - это здорово, но к сожалению, кина не будет. В 50 статье много чего интересного написано, что и в составе деки можно показывать уточненный расчет, то что-то я например, по НДС не увидела уточненку в составе деке, живет она своей жизнью. То, что у Вас переплата по карточке, и подтверждает, что Ваши обязательства не заявлены и желательно, чтобы были Вами же самой и заявлены.

Валентина))
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 27 квітня 2011, 01:11
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Валентина)) »

Helen_Marlen писав:
Полина Сидоровна писав:я запуталась . нет 16 строчки нет начислений даже если налог оплачен полность и по крточке плательщика в налоговой висит переплата , то мне я так понимаю надо делать уточняющий отчет + додаток вп +23 строчка+3% штрафа ( ....ст.50НКУ а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму та штраф у розмірі 3%....) а какая у меня недоплата? получены все квитанции о принятии отчета. Извините за вредность , а где написано, что если нет 16 строчки, то и нет начислений.
Ваша переплата не признана налоговой, то есть не зачтена. Вы могли просто переплатить сколько душе Вашей угодно. О своих обязательствах Вы заявляете, заполняя 16 графу. Вы этого не сделали. Поэтому вредность - это здорово, но к сожалению, кина не будет. В 50 статье много чего интересного написано, что и в составе деки можно показывать уточненный расчет, то что-то я например, по НДС не увидела уточненку в составе деке, живет она своей жизнью. То, что у Вас переплата по карточке, и подтверждает, что Ваши обязательства не заявлены и желательно, чтобы были Вами же самой и заявлены.
А як же "РОЗДІЛ XX. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
Підрозділ 10. Інші перехідні положення
6. Не застосовуються фінансові санкції до платників податку на прибуток підприємств та платників податків, що перейшли на загальну систему оподаткування, за порушення податкового законодавства за наслідками діяльності у другому і третьому календарних кварталах 2011 року."?????

Полина Сидоровна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 25 серпня 2011, 08:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Полина Сидоровна »

про перехідні положення можете взагалі забути.

Валентина))
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 27 квітня 2011, 01:11
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Валентина)) »

Полина Сидоровна писав:про перехідні положення можете взагалі забути.
Чому?

Полина Сидоровна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 25 серпня 2011, 08:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Полина Сидоровна »

як сказала інспектор в податковій, що я не одна така з 16 строчкою в них є розяснення внутрішнє тому платіть штраф 3% і заповнюйте уточнюючу.

Валентина))
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 27 квітня 2011, 01:11
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Валентина)) »

Полина Сидоровна писав:як сказала інспектор в податковій, що я не одна така з 16 строчкою в них є розяснення внутрішнє тому платіть штраф 3% і заповнюйте уточнюючу.
А в мене немає їхнього внутрішнього роз'яснення, в мене є податковий кодекс. І штрафу вони від мене не дочекаються))))

Полина Сидоровна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 25 серпня 2011, 08:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Полина Сидоровна »

А якщо будуть проблеми при поданні декларації за третій квартал? я теж не хочу платить штраф але мене лякає інспектор камеральною перевіркою і тоді вони нарахують 10%. мені ще потрібно директору пояснити чому так , а я не знаю, що сказати бо ледь вмовила взагалі заплатити податок який отримала при складанні декларації.

Валентина))
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 27 квітня 2011, 01:11
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Валентина)) »

Полина Сидоровна писав:А якщо будуть проблеми при поданні декларації за третій квартал? я теж не хочу платить штраф але мене лякає інспектор камеральною перевіркою і тоді вони нарахують 10%. мені ще потрібно директору пояснити чому так , а я не знаю, що сказати бо ледь вмовила взагалі заплатити податок який отримала при складанні декларації.
Як я Вас розумію) Дійсно, найважче - це пояснити директору чому так#cray# Він уже іноді на мене дивиться як на ненормальну, не може повірити, що такий маразм написано в законі#help#

Валентина))
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 27 квітня 2011, 01:11
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Валентина)) »

Полина Сидоровна писав:А якщо будуть проблеми при поданні декларації за третій квартал? я теж не хочу платить штраф але мене лякає інспектор камеральною перевіркою і тоді вони нарахують 10%. мені ще потрібно директору пояснити чому так , а я не знаю, що сказати бо ледь вмовила взагалі заплатити податок який отримала при складанні декларації.
Мені легше, мій інспектор згоден зі мною, що штраф я не повинна платити. А начальник відділу по прибутку уперлась і вимагає, щоб він мені його нарахував. От і розбираємось. А інспектор каже, що по закону мене не повинні штрафувати, саме на підставі перехідних положень.

Полина Сидоровна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 25 серпня 2011, 08:18
Подякували: 4 рази

Повідомлення Полина Сидоровна »

добрий ранок! мій інспектор теж розуміє , що штраф це абсурд. А начальник відділу наполягає.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”