Если Вы думаете, что победили Декларацию на прибыль, то Вам сюда

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

viola писав:
оляля писав:
Elisa писав:Нас намагаються вщент заплутати, залякати.
Та в них все рівно нічого не вийде. Підтвердження тому - наш сміх.
БІЛЬШЕ СМІХУ - МЕНШЕ СТРАХУ!
УРА!
На жаль, штрафи такі, що не до сміху. хоча я завжди вважала себе людиною оптимістичною, зараз я в цьому почала сумніватися. Як каже мій знайомий - песиміст - добре проінформований оптиміст.
ПК РОЗДІЛ XX. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
Підрозділ 10. Інші перехідні положення
6. Не застосовуються фінансові санкції до платників податку на прибуток підприємств та платників податків, що перейшли на загальну систему оподаткування, за порушення податкового законодавства за наслідками діяльності у другому і третьому календарних кварталах 2011 року.
Невже ви думаєте, що нам щось пробачать???

viola
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 13 квітня 2011, 07:20
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення viola »

оляля
Невже ви думаєте, що нам щось пробачать???

Надеюсь на лучшее...#blum#

Irina-3011
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 877
З нами з: 21 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 437 разів

Повідомлення Irina-3011 »

Девочки! Вы не поверите! Я помню еще те времена, когда мне звонили из налоговой и говорили, что вышла какая-нибудь новая инструкция, мы вам ее отксерили, вы сами за ней приедете или вам по почте выслать? А еще я могла спокойно взять все свои бумажки, приехать к налоговому инспектору, и она мне, (ВНИМАНИЕ!), помогала составить отчет, причем совершенно бескорыстно, без всякого блата. Так как налоговая инспекция вообще-то создаваласть В ПОМОЩЬ предприятиям! ПОЧУВСТВУЙТЕ РАЗНИЦУ......................

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Irina-3011 писав:Девочки! Вы не поверите! Я помню еще те времена, когда мне звонили из налоговой и говорили, что вышла какая-нибудь новая инструкция, мы вам ее отксерили, вы сами за ней приедете или вам по почте выслать? А еще я могла спокойно взять все свои бумажки, приехать к налоговому инспектору, и она мне, (ВНИМАНИЕ!), помогала составить отчет, причем совершенно бескорыстно, без всякого блата. Так как налоговая инспекция вообще-то создаваласть В ПОМОЩЬ предприятиям! ПОЧУВСТВУЙТЕ РАЗНИЦУ......................
Долго Вы наверное живете...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Irina-3011 писав: .
Посмотрите внимательно в свой паспорт! У вас точно там написано, что вы прописаны в Украине ? #g_crazy#

Елена ТЕВ
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 19 липня 2011, 03:30
Дякував (ла): 168 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Елена ТЕВ »

Irina-3011 писав:Девочки! Вы не поверите! Я помню еще те времена, когда мне звонили из налоговой и говорили, что вышла какая-нибудь новая инструкция, мы вам ее отксерили, вы сами за ней приедете или вам по почте выслать? А еще я могла спокойно взять все свои бумажки, приехать к налоговому инспектору, и она мне, (ВНИМАНИЕ!), помогала составить отчет, причем совершенно бескорыстно, без всякого блата. Так как налоговая инспекция вообще-то создаваласть В ПОМОЩЬ предприятиям! ПОЧУВСТВУЙТЕ РАЗНИЦУ......................
Как налоговая помогала с отчетами я тоже помню и вежливость налоговых инспекторов помню, помню свою первую проверку- никакого плана все согласно букве закона! И в паспорте я гражданка Украины и не так долго я живу (всего 40 лет!)

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

Мне 36 и я тоже такое помню!!!

Януся
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 19 березня 2011, 08:30
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Януся »

А вот на счет митинга я думаю стоит задуматься....Я знаю что мы бухгалтера- сильный народ....но так над нами издеваться, надеюсь что скоро будет конец нашему терпению) А главное, что без нас бухгалтеров всем будет туго...так что задумайтесь =)
я с Вами#drinks#

Irina-3011
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 877
З нами з: 21 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 437 разів

Повідомлення Irina-3011 »

popen писав:
Irina-3011 писав: .
Посмотрите внимательно в свой паспорт! У вас точно там написано, что вы прописаны в Украине ? #g_crazy#

Мне 49 лет-УКРАИНА-Сама удивляюсь, что так было

Валентина))
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 27 квітня 2011, 01:11
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Валентина)) »

оляля писав:
viola писав:
оляля писав: На жаль, штрафи такі, що не до сміху. хоча я завжди вважала себе людиною оптимістичною, зараз я в цьому почала сумніватися. Як каже мій знайомий - песиміст - добре проінформований оптиміст.
ПК РОЗДІЛ XX. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
Підрозділ 10. Інші перехідні положення
6. Не застосовуються фінансові санкції до платників податку на прибуток підприємств та платників податків, що перейшли на загальну систему оподаткування, за порушення податкового законодавства за наслідками діяльності у другому і третьому календарних кварталах 2011 року.
Невже ви думаєте, що нам щось пробачать???

Ага, пробачать.... хоч би не так!!! в мене в декларації не пройшов 16 ряд., податок сплатила вчасно, а тепер потрібно подати уточнюючу. Так в податковій сказали, що я повинна нарахувати собі 5% штрафу та ще й пеню. Я їм нагадала про вищевказаний пункт, а мені сказали, що якби взагалі декларацію не подала, то тоді б він до мене відносився, а так як я її подала, але не вказала 16р., то треба штраф заплатить. Я так і не змогла в них допитатися на що мені нарахувати пеню, коли вона нараховується на суму недоплати, а в мене переплата!.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”