Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
VVM
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 31 січня 2020, 12:06

Повідомлення VVM »

electro писав:

P.S.
"Налоговики рекомендуют за базовый отчетный (налоговый) период - 2019 подавать налоговую декларацию по обновленной форме."
[url=https://biz.ligazakon.net/news/192457_d ... ovoy-forme]Декларация по налогу на прибыль за 2019 год[/url]

У Вас эта форма корректно открываеться , нету смещения страниц?

electro
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 січня 2016, 18:05
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення electro »

VVM писав:
electro писав:

P.S.
"Налоговики рекомендуют за базовый отчетный (налоговый) период - 2019 подавать налоговую декларацию по обновленной форме."
[url=https://biz.ligazakon.net/news/192457_d ... ovoy-forme]Декларация по налогу на прибыль за 2019 год[/url]

У Вас эта форма корректно открываеться , нету смещения страниц?
На сайте всё Ок, только в Лиге нужна регистация как я понял.
А так, не открывал, без надобности.
У меня Соната, там всё Ок.
Кстати думаю сдавать по форме J.....117, если что-то не так система вернет с пометкой "не действующая", ИМХО#smile3#

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

electro писав:
Лариса М писав:
electro писав: Тот же код льготы
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... t=y#827918
Я не про код льготи запитувала, я його знайшла, а про суму, яку туди вносити. Чи з рядка 2, чи 3 Декларації з прибутку. Чи розрахунок треба ще робити 18% від якоїсь з цих сум?
Рядок 2 х 0,18
Ні, це рядок 03 х18% поточної декларації (за 2019 рік). Це сума збитків( якщо мова йде про збитки), з якої втрачено бюджетом 18%

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

Рядок 02х18% буде в тому випадку, якщо не всі збитки рядка 03 погашені прибутком цього року, а тільки частково.

VVM
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 31 січня 2020, 12:06

Повідомлення VVM »

electro писав:
VVM писав:
electro писав:

P.S.
"Налоговики рекомендуют за базовый отчетный (налоговый) период - 2019 подавать налоговую декларацию по обновленной форме."
[url=https://biz.ligazakon.net/news/192457_d ... ovoy-forme]Декларация по налогу на прибыль за 2019 год[/url]

У Вас эта форма корректно открываеться , нету смещения страниц?
На сайте всё Ок, только в Лиге нужна регистация как я понял.
А так, не открывал, без надобности.
У меня Соната, там всё Ок.
Кстати думаю сдавать по форме J.....117, если что-то не так система вернет с пометкой "не действующая", ИМХО#smile3#
К сожалению не ОКей , зарегился спецом #wall# . Попробуйте , если не тяжело а то может у меня какой глюк , дабы проверить.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Svetikbuh писав:Рядок 02х18% буде в тому випадку, якщо не всі збитки рядка 03 погашені прибутком цього року, а тільки частково.
Мабуть в моєму випадку рядок 02*18%. бо фін результат ( ряд02) прибуток 15 млн а збитки минулого періода (ряд 03)- 80 млн.



Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

А ще, будь ласка підскажіть. Якщо додаток ПП поданий у складі декларації, то його потрібно чи не потрібно подавати окремо, як останній за 2019 рік?


Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

Лариса М писав:
Svetikbuh писав:Рядок 02х18% буде в тому випадку, якщо не всі збитки рядка 03 погашені прибутком цього року, а тільки частково.
Мабуть в моєму випадку рядок 02*18%. бо фін результат ( ряд02) прибуток 15 млн а збитки минулого періода (ряд 03)- 80 млн.

так, у вашому випадку рядок 02

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

electro писав:
Svetikbuh писав:А якщо подати обновлену форму деки, як рекомендують податківці, то звіт по пільгам не подавати, бо він "вмонтований" у новий звіт?
На семинаре в Киеве всё-таки ориентировали, чтобы 1-пп за 2019 год сдать последний раз.

Логику такого требования, ИМХО, вижу в унификации, т.к. разрешено сдавать Деки и по форме J0100117 (по крайней мере часть уже сдали, получили квит.2 и пересдавать не будут), и по форме J0100118
Я маю намір послухати пана electro, який на відміну від мене був на семінарі, та здати останній раз звіт про пільги. А декларацію здам J0100117, щоб не дублювати дані. Якось так.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Svetikbuh писав:
electro писав:
Svetikbuh писав:А якщо подати обновлену форму деки, як рекомендують податківці, то звіт по пільгам не подавати, бо він "вмонтований" у новий звіт?
На семинаре в Киеве всё-таки ориентировали, чтобы 1-пп за 2019 год сдать последний раз.

Логику такого требования, ИМХО, вижу в унификации, т.к. разрешено сдавать Деки и по форме J0100117 (по крайней мере часть уже сдали, получили квит.2 и пересдавать не будут), и по форме J0100118
Я маю намір послухати пана electro, який на відміну від мене був на семінарі, та здати останній раз звіт про пільги. А декларацію здам J0100117, щоб не дублювати дані. Якось так.
Я також так хотіла, але в Медку вже оновлена декларація з додатками.
А ось окремого звіту з податкових пільг я в Медку і не бачу.

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”