Дохід

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

Добренького усім дня!!! Проконсультуйте будь ласка!
Ми орендуємо приміщення у фіз.особи(гроші з каси видавали і платили за неї ПДФО),комунальні переоформлені на наше ТОВ, в минулому році власниця померла.Спадкоємець-чоловік поки переоформлював документи то гроші платилися, але по в бухобліку це не показували.В квітні він нам надав документи про право власності на приміщення, договір оренди.Він платник єдиного податку. Тепер (я так розумію) ТОВ має йому повернути (по документам) орендну плату за минулі місяці по попередньому договору оренди(від дати смерті дружини), але він не хоче бо треба сплатити податок( компенсувати грошима суму податку єдинника не хоче мій директор).Десь читала що якщо оренда не платилася то це вже безоплатне користування приміщенням і йде в дохід. Чи я права???

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

ландыш писав:Добренького усім дня!!! Проконсультуйте будь ласка!
Ми орендуємо приміщення у фіз.особи(гроші з каси видавали і платили за неї ПДФО),комунальні переоформлені на наше ТОВ, в минулому році власниця померла.Спадкоємець-чоловік поки переоформлював документи то гроші платилися, але по в бухобліку це не показували.В квітні він нам надав документи про право власності на приміщення, договір оренди.Він платник єдиного податку. Тепер (я так розумію) ТОВ має йому повернути (по документам) орендну плату за минулі місяці по попередньому договору оренди(від дати смерті дружини), але він не хоче бо треба сплатити податок( компенсувати грошима суму податку єдинника не хоче мій директор).Десь читала що якщо оренда не платилася то це вже безоплатне користування приміщенням і йде в дохід. Чи я права???
#clamping# #clamping# #clamping#

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

ландыш писав:Добренького усім дня!!! Проконсультуйте будь ласка!
Ми орендуємо приміщення у фіз.особи(гроші з каси видавали і платили за неї ПДФО),комунальні переоформлені на наше ТОВ, в минулому році власниця померла.Спадкоємець-чоловік поки переоформлював документи то гроші платилися, але по в бухобліку це не показували.В квітні він нам надав документи про право власності на приміщення, договір оренди.Він платник єдиного податку. Тепер (я так розумію) ТОВ має йому повернути (по документам) орендну плату за минулі місяці по попередньому договору оренди(від дати смерті дружини), але він не хоче бо треба сплатити податок( компенсувати грошима суму податку єдинника не хоче мій директор).Десь читала що якщо оренда не платилася то це вже безоплатне користування приміщенням і йде в дохід. Чи я права???


Если у вас официально- и вы в бухгалт отражаете начисл арендную плату, то срок исков давности-3г, затем спишется в доход и соотв налог на приб.

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

тобто хай висить в обліку заборгованість перед померлою власницею приміщення а через три роки списати суму в дохід, а зараз нічого не треба робити??????

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

ландыш писав:тобто хай висить в обліку заборгованість перед померлою власницею приміщення а через три роки списати суму в дохід, а зараз нічого не треба робити??????
Долг перед умерш- когда объявятся наследники ( нотариально заверен документ), переведете долг на них и там уже или выплатите наследникам или по обстоятельствам

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

не хоче спадкоємець щоб ці гроші ми офіційно показали бо він має заплатити з них податок(він єдинник), після смерті власниці рахунки за оренду ніхто не виставляв тому в обліку нема заборгованості перед нею, але мені не дають спокою 6місяців коли оренда офіційно не платилася, якщо буде перевірка чи це не підозріло, як я можу себе перестрахувати????

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

ландыш писав:не хоче спадкоємець щоб ці гроші ми офіційно показали бо він має заплатити з них податок(він єдинник), після смерті власниці рахунки за оренду ніхто не виставляв тому в обліку нема заборгованості перед нею, але мені не дають спокою 6місяців коли оренда офіційно не платилася, якщо буде перевірка чи це не підозріло, як я можу себе перестрахувати????
#cray#

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Можно оформить акт возврата помещения на это время, что по факту будет означать разрыв договора. А текущей датой оформить новый.
А какую цель преследуете? Не показывать в учете?

Levenya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2016
З нами з: 12 грудня 2011, 09:40
Дякував (ла): 1458 разів
Подякували: 1168 разів

Повідомлення Levenya »

А разве долг, уплаченный мужу как наследство от жены, будет идти в доход единщика? я почему-то сомневаюсь...

Monik
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 08 вересня 2012, 08:17
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Monik »

Levenya писав:А разве долг, уплаченный мужу как наследство от жены, будет идти в доход единщика? я почему-то сомневаюсь...
Если у мужа будет св- о наследств на этот долг ( наследников может быть несколько- дети , родители)- то НДФЛ не будет ( не един налог), если не будет св-ва, то 15% удержив

Відповісти

Повернутись до “Доходи”