Виділ - податковий та бухгалтерський облік тмц

tanatana
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 червня 2021, 12:55

Повідомлення tanatana »

Доброго дня! Відбулась операція по виділу нового підприємства. За актом приймання-передачі тмц були передані запаси.
Підкажіть, будь ласка, яким чином у бухгалтерському та податковому обліку облікувати цю операцію.

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1134
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 247 разів

Повідомлення Орлов »

С уважением А.Орлов

- Когда вы впервые осознали, что вы бухгалтер?
- Дешевая бухгалтерия дорого стоит.
- dura Lex, sed Lex (Закон суров, но это Закон)

tanatana
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 червня 2021, 12:55

Повідомлення tanatana »

Дякую
Все зрозуміло крім податку на прибуток - ми визнаємо доходом передані тмц чи ні? Не можу зрозуміти те саме і з приводу кредиторської заборгованості

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1134
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 247 разів

Повідомлення Орлов »

tanatana писав:
14 червня 2021, 14:19
Дякую
Все зрозуміло крім податку на прибуток - ми визнаємо доходом передані тмц чи ні? Не можу зрозуміти те саме і з приводу кредиторської заборгованості
https://uteka.ua/publication/commerce-1 ... sti-ucheta
Налоговый учет
Расчеты по налогам
Согласно п. 98.3 Налогового кодекса (далее – НК), в случае реорганизации путем выделения денежные обязательства реорганизуемого налогоплательщика или его налоговый долг, а также ответственность за нарушение налогового законодательства в полной мере остаются за таким налогоплательщиком. Выделенному предприятию они не передаются. Таким образом, процесс выделения не отражается на взаимоотношениях с бюджетом реорганизуемого и выделенных предприятий.
С уважением А.Орлов

- Когда вы впервые осознали, что вы бухгалтер?
- Дешевая бухгалтерия дорого стоит.
- dura Lex, sed Lex (Закон суров, но это Закон)

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1134
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 247 разів

Повідомлення Орлов »

tanatana писав:
14 червня 2021, 14:19
ми визнаємо доходом передані тмц чи ні?
Передача ТМЦ в связи с выделением - это не продажа!
Прибыль и НДС не возникают!
ТМЦ передаются без наценки (по стоимости, которая числится по учету)
tanatana писав:
14 червня 2021, 14:19
Не можу зрозуміти те саме і з приводу кредиторської заборгованості
То же самое, кредиторская задолженность передается без прибыли и без НДС.
С уважением А.Орлов

- Когда вы впервые осознали, что вы бухгалтер?
- Дешевая бухгалтерия дорого стоит.
- dura Lex, sed Lex (Закон суров, но это Закон)

tanatana
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 червня 2021, 12:55

Повідомлення tanatana »

Тобто, виходить, що доходи ніде не відображаються?

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1134
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 247 разів

Повідомлення Орлов »

tanatana писав:
14 червня 2021, 15:32
Тобто, виходить, що доходи ніде не відображаються?
НЕТ!!!!!!
С уважением А.Орлов

- Когда вы впервые осознали, что вы бухгалтер?
- Дешевая бухгалтерия дорого стоит.
- dura Lex, sed Lex (Закон суров, но это Закон)

tanatana
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 червня 2021, 12:55

Повідомлення tanatana »

Добре, якими нормами законодавства для податкової я зможу підкріпити те, що я не включаю раніше визнане зобов'язання, що не підлягає погашенню?

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1134
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 247 разів

Повідомлення Орлов »

tanatana писав:
14 червня 2021, 15:55
Добре, якими нормами законодавства для податкової я зможу підкріпити те, що я не включаю раніше визнане зобов'язання, що не підлягає погашенню?
Вы о чем?
С уважением А.Орлов

- Когда вы впервые осознали, что вы бухгалтер?
- Дешевая бухгалтерия дорого стоит.
- dura Lex, sed Lex (Закон суров, но это Закон)

tanatana
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 червня 2021, 12:55

Повідомлення tanatana »

Про те, що відповідно до п.5 ПСБО 11 " Якщо на дату балансу раніше визнане зобов'язання не підлягає погашенню, то його сума включається до складу доходу звітного періоду"

Відповісти

Повернутись до “Доходи”