добровольное страхование наземных ТС

Wera
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 березня 2010, 02:45
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Wera »

Подскажите, пожалуйста, правильно-ли я понимаю пп.138.10.2 абзац в)
"витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів загальногосподарського використання (оперативна оренда (у тому числі оренда легкових автомобілів), придбання пально-мастильних матеріалів, стоянка, паркування легкових автомобілів, страхування майна, амортизація, ремонт, опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення, охорона)"
и пп.138.10.3 абзац д)
"витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, пов'язаних зі збутом товарів, виконанням робіт, наданням послуг (оперативна оренда, страхування, амортизація, ремонт, опалення, освітлення, охорона)"

п.138 Раздела 3 НКУ, что страховку автомобилей предприятия можно учитывать в составе налоговых расходов.

Только немного сомневаюсь в какие строки декларации ставить данные суммы.
Я думаю АВ стр.06.2.9 а ВЗ стр.06.3.11.

У кого какое мнение. Поделитесь, пожалуйста.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Wera писав:Подскажите, пожалуйста, правильно-ли я понимаю пп.138.10.2 абзац в)
"витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів загальногосподарського використання (оперативна оренда (у тому числі оренда легкових автомобілів), придбання пально-мастильних матеріалів, стоянка, паркування легкових автомобілів, страхування майна, амортизація, ремонт, опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення, охорона)"
и пп.138.10.3 абзац д)
"витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, пов'язаних зі збутом товарів, виконанням робіт, наданням послуг (оперативна оренда, страхування, амортизація, ремонт, опалення, освітлення, охорона)"

п.138 Раздела 3 НКУ, что страховку автомобилей предприятия можно учитывать в составе налоговых расходов.

Только немного сомневаюсь в какие строки декларации ставить данные суммы.
Я думаю АВ стр.06.2.9 а ВЗ стр.06.3.11.

У кого какое мнение. Поделитесь, пожалуйста.
Я включала, а строка в зависимости от того, где автомобиль используется.

Wera
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 березня 2010, 02:45
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Wera »

Ир4ик писав:
Wera писав:Подскажите, пожалуйста, правильно-ли я понимаю пп.138.10.2 абзац в)
"витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів загальногосподарського використання (оперативна оренда (у тому числі оренда легкових автомобілів), придбання пально-мастильних матеріалів, стоянка, паркування легкових автомобілів, страхування майна, амортизація, ремонт, опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення, охорона)"
и пп.138.10.3 абзац д)
"витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, пов'язаних зі збутом товарів, виконанням робіт, наданням послуг (оперативна оренда, страхування, амортизація, ремонт, опалення, освітлення, охорона)"

п.138 Раздела 3 НКУ, что страховку автомобилей предприятия можно учитывать в составе налоговых расходов.

Только немного сомневаюсь в какие строки декларации ставить данные суммы.
Я думаю АВ стр.06.2.9 а ВЗ стр.06.3.11.

У кого какое мнение. Поделитесь, пожалуйста.
Я включала, а строка в зависимости от того, где автомобиль используется.
Я поняла. Если авто директора- это АВ, если менеджера - ВЗ.
У меня страховые платежи платяться ежеквартально. Как их правильно списывать и ставит на расходы? Поквартально или же поставить на 39 счёт и закрывать ежемесячно?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Да, АВ и ВЗ. Правильно закрывать ежемесячно.

Wera
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 березня 2010, 02:45
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Wera »

Ир4ик писав:Да, АВ и ВЗ. Правильно закрывать ежемесячно.
спасибо

okvido
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 10 листопада 2011, 08:09
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення okvido »

У меня было страхование аренд. помещения 06.2.9

Відповісти

Повернутись до “Витрати”