витрати на доставку товарів від постачальника

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Нам постачальник відправляє товари через транспортну компанію за наш рахунок. Товари - запчастини. В який додаток та рядок декларації це включити

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

вважаю, що це має залежати від того, що далі Ви з ними робите: якщо будете продавати, то мали б включити в собівартість через рах. 280 - транспортно заготівельні витрати, я Вам колись писала і кидала статтю про це. Чи у Вас тепер якась інша ситуація?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:вважаю, що це має залежати від того, що далі Ви з ними робите: якщо будете продавати, то мали б включити в собівартість через рах. 280 - транспортно заготівельні витрати, я Вам колись писала і кидала статтю про це. Чи у Вас тепер якась інша ситуація?
просто справа в тому, що віднести якусь конкретну суму до одиниці товару я не можу, бо сума доставки залежить від кілометражу, а не від кількості і іде однією сумою, а як її розділити чи ще щось подібне я не знаю.
А якщо я оприбуткую їх на 280, то як їх потім списати на собівартість?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Інна пошукайте в попрошайці - там була стаття про розподіл ТЗВ на собівартість . Якщо не знайдете - кину ще раз.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:Інна пошукайте в попрошайці - там була стаття про розподіл ТЗВ на собівартість . Якщо не знайдете - кину ще раз.
зараз подивлюся, а то цих нещасних 300 грн, а куди їх діти не знаю

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Знайшла у відправлених -послала знову, дивіться. Дівчатка, хто опікується попрошайкою - якщо ця стаття продублюється- викиньте її.дякую!

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:Знайшла у відправлених -послала знову, дивіться. Дівчатка, хто опікується попрошайкою - якщо ця стаття продублюється- викиньте її.дякую!
дякую, я вже прочитала. я так розумію, що за допомогою акту вик. робіт я оприбутковую ці витрати на рах 28 "ТЗВ", а потім при закритті періоду ця сума спишеться на 902 рах. Але програма мені чомусь відразу ставить це на 84 рах., а 28 навіть не зачеплює. Чому?

Smoll
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 10 листопада 2011, 04:16
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Smoll »

Inna Medvetska писав:
оляля писав:Знайшла у відправлених -послала знову, дивіться. Дівчатка, хто опікується попрошайкою - якщо ця стаття продублюється- викиньте її.дякую!
дякую, я вже прочитала. я так розумію, що за допомогою акту вик. робіт я оприбутковую ці витрати на рах 28 "ТЗВ", а потім при закритті періоду ця сума спишеться на 902 рах. Але програма мені чомусь відразу ставить це на 84 рах., а 28 навіть не зачеплює. Чому?
В какой программе работаете? просмотрите настройки по формированию с/с товару и распределению затрат

ola0904
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 03 березня 2012, 02:29
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ola0904 »

Доброго дня! Підкажіть і мені, як правильно відображати транспортні витрати на транспортування комісійного товару, якщо ми комісіонер?

sitavi
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 21 вересня 2010, 02:23
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення sitavi »

У меня такая ситуация покупем товар и продаем, перевозка осуществляется транспортной компанией. Услуги по перевозке: "поступление товаров и услуг"-акт , счет затрат 93, статья затрат - транспортные затраты. Можно так проводить? Если нет то может кто поможет разобратся поэтапно в проводках. СПАСИБО

Відповісти

Повернутись до “Витрати”