Програмне забезпечення (амортизація 1С)

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

у нас є 1С ліцензійна, стоїть у мене на балансі, я нараховую на неї амортизацію. в мин. місяці ми її так сказати підробили трохи під себе. от я отримала акт наданих послуг де написано: Написання, модифікування, тестування та забезпечення технічною підтримкою програмного забезпечення і сума 5400,00 грн. як правильно це все показати в обліку, на які витрати віднести? дякую.

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Inna Medvetska писав:у нас є 1С ліцензійна, стоїть у мене на балансі, я нараховую на неї амортизацію. в мин. місяці ми її так сказати підробили трохи під себе. от я отримала акт наданих послуг де написано: Написання, модифікування, тестування та забезпечення технічною підтримкою програмного забезпечення і сума 5400,00 грн. як правильно це все показати в обліку, на які витрати віднести? дякую.
Модернизация ОС

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Оксана 1 писав:
Inna Medvetska писав:у нас є 1С ліцензійна, стоїть у мене на балансі, я нараховую на неї амортизацію. в мин. місяці ми її так сказати підробили трохи під себе. от я отримала акт наданих послуг де написано: Написання, модифікування, тестування та забезпечення технічною підтримкою програмного забезпечення і сума 5400,00 грн. як правильно це все показати в обліку, на які витрати віднести? дякую.
Модернизация ОС
тобто ця програма в мене здорожчає на 5400 грн. і з першого числа наст. місяця я буду нараховувати амортизацію вже з більшої суми? так?

Відповісти

Повернутись до “Витрати”