з/плата в деки

wikna
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 31 травня 2011, 06:41
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення wikna »

подскажите пжл: в штате директор, бухгалтер и монтажник, как правильно отразить з/пл и ЕСВ в додатках?

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

wikna писав:подскажите пжл: в штате директор, бухгалтер и монтажник, как правильно отразить з/пл и ЕСВ в додатках?
директор и Бух - додаток АВ з/п 06.2.10, ЕСН 06.2.11
монтажник (я так понимаю фирма предоставляет услуги по монтажу) - дод. СВ з/п 05.1.2, ЕСН - 05.1.12

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Оксана 1 писав:
wikna писав:подскажите пжл: в штате директор, бухгалтер и монтажник, как правильно отразить з/пл и ЕСВ в додатках?
директор и Бух - додаток АВ з/п 06.2.10, ЕСН 06.2.11
монтажник (я так понимаю фирма предоставляет услуги по монтажу) - дод. СВ з/п 05.1.2, ЕСН - 05.1.12
Согласна

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

дівчата, хтось якось розділяє з/п по додатках, якщо директор виконує обовязки директора і менеджера з продажів? чи це не має великого значення

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Inna Medvetska писав:дівчата, хтось якось розділяє з/п по додатках, якщо директор виконує обовязки директора і менеджера з продажів? чи це не має великого значення
Значит у вас должен быть приказ на внутреннее совмещение и соответственно в штатном з/п директора и менеджера. исходя из этого нужно начислять и делить з/п

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Оксана 1 писав:
Inna Medvetska писав:дівчата, хтось якось розділяє з/п по додатках, якщо директор виконує обовязки директора і менеджера з продажів? чи це не має великого значення
Значит у вас должен быть приказ на внутреннее совмещение и соответственно в штатном з/п директора и менеджера. исходя из этого нужно начислять и делить з/п
а якщо його немає, то і ділити нічого не треба. а на менеджера з продажів обовязково на 93 рах. нараховувати, бо старий бухгалтер всіх на 92 ставила

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Inna Medvetska писав:дівчата, хтось якось розділяє з/п по додатках, якщо директор виконує обовязки директора і менеджера з продажів? чи це не має великого значення
Если у Вас у уставе в обязанностях директора прописано, что он может совершать сделки купли-продажи и т.д., то не заморачивайтесь и атвьте все в АВ.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Ир4ик писав:
Inna Medvetska писав:дівчата, хтось якось розділяє з/п по додатках, якщо директор виконує обовязки директора і менеджера з продажів? чи це не має великого значення
Если у Вас у уставе в обязанностях директора прописано, что он может совершать сделки купли-продажи и т.д., то не заморачивайтесь и атвьте все в АВ.
У меня директор один и тот же геморой : он и директор и бухгалтер, и кладовщик, и менеджер, и дизайнер и т. д.
Я решила не морочить себе голову и зп в админ расходы. А то, чтоб расчитать зп по новой деке надо еще бухгалтера садить.

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

я решила директора и себя в АВ, а всех остальных в СВ. знаю что нужно делить в % соотношении, но раз на раз не приходиться. и тратить свое время на такое не желаю.

Відповісти

Повернутись до “Витрати”