Акт виконаних робіт - знімають з витрат

maychik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 11 липня 2011, 05:55
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення maychik »

Наша фірма надає послуги по монтажу (ремонту) обладнання на заводах замовників. Робітники їдуть у відрядження і там працюють, ми ведем табель (у телефонному режимі), обліковуємо скільки годин вони відпрацювали. Після закінчення робіт складаємо акт фактично відпрацьованих годин за період. Із замовником укладено договір про надання послуг, у якому вказано вартість 1 людино/години. Множимо години на вартість 1 години - отримуємо вартість послуг, яку вказуємо у Акті здачі-приймання виконаних робіт.
Проблема полягає у тому, що з недавніх пір замовники скаржаться, що податкова знімає з витрат їм ці акти. Замовник вимагає в мене розшифровку... Яку? Я маю розписати мої витрати? Але це вже мої витрати, які я в себе буду захищати? Може я чогось не розумію? Підкажіть, будь ласка!

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

maychik писав:Наша фірма надає послуги по монтажу (ремонту) обладнання на заводах замовників. Робітники їдуть у відрядження і там працюють, ми ведем табель (у телефонному режимі), обліковуємо скільки годин вони відпрацювали. Після закінчення робіт складаємо акт фактично відпрацьованих годин за період. Із замовником укладено договір про надання послуг, у якому вказано вартість 1 людино/години. Множимо години на вартість 1 години - отримуємо вартість послуг, яку вказуємо у Акті здачі-приймання виконаних робіт.
Проблема полягає у тому, що з недавніх пір замовники скаржаться, що податкова знімає з витрат їм ці акти. Замовник вимагає в мене розшифровку... Яку? Я маю розписати мої витрати? Але це вже мої витрати, які я в себе буду захищати? Може я чогось не розумію? Підкажіть, будь ласка!
--- просто у вас монтаж обл-ня - це не витрати, а на вартість осн.засоб.йдуть ваші акти

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

maychik писав:Наша фірма надає послуги по монтажу (ремонту) обладнання на заводах замовників. Робітники їдуть у відрядження і там працюють, ми ведем табель (у телефонному режимі), обліковуємо скільки годин вони відпрацювали. Після закінчення робіт складаємо акт фактично відпрацьованих годин за період. Із замовником укладено договір про надання послуг, у якому вказано вартість 1 людино/години. Множимо години на вартість 1 години - отримуємо вартість послуг, яку вказуємо у Акті здачі-приймання виконаних робіт.
Проблема полягає у тому, що з недавніх пір замовники скаржаться, що податкова знімає з витрат їм ці акти. Замовник вимагає в мене розшифровку... Яку? Я маю розписати мої витрати? Але це вже мої витрати, які я в себе буду захищати? Може я чогось не розумію? Підкажіть, будь ласка!
Дайте їм кошторис чи договірну ціну. Там має бути все розписано. Ваші матеріальні затрати , Загальновиробничі, адмиіністративні.

Пенсионер
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 657
З нами з: 25 січня 2012, 03:37
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 150 разів

Повідомлення Пенсионер »

Как на производстве расписывают калькуляцию на изготовления изделия, так распишите и услугу по монтажу. В налоговом кодексе прописано-ремонты и улучшения ОС. Монтаж -увеличение стоимости ОС, и только 10% на затраты.

Foks
Гений
Гений
Повідомлень: 324
З нами з: 14 квітня 2011, 07:49
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 36 разів

Повідомлення Foks »

Согласна с Аленой!

Просто бухгалтер
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 19 січня 2012, 11:24
Подякували: 4 рази

Повідомлення Просто бухгалтер »

Калькуляция- это та бумажка, которая конечно же может быть, но вообще-то не обязательно. Есть договорная цена стоимости человеко-часов. Вам оплачивают за фактически отработанное время. Думаю, что достаточно подтвердить это время:
1. Назначьте ответственного бригадира за ведение табеля учета рабочего времени на месте выполнения работ ( 2 экземпляра) как приложение к акту выполненных работ .
2.Этот табель должен быть подписан бригадиром, утвержден со стороны заказчика ( ведь заказчик фактически контролирует рабочий процесс).
Не совсем стандартно,но это будет двусторонний документ- расшифровка количественного измерения оказанной Вами услуги , а цена оговорена в договоре.
P.S
Не помню, чтобы в ПКУ ПРИБЫЛЬ - НДС были какие-то требования на счет калькуляции.
Так можно доработаться , что при покупке у производителя товара нужно будет требовать его калькуляцию.

maychik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 11 липня 2011, 05:55
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення maychik »

Просто бухгалтер писав:Калькуляция- это та бумажка, которая конечно же может быть, но вообще-то не обязательно. Есть договорная цена стоимости человеко-часов. Вам оплачивают за фактически отработанное время. Думаю, что достаточно подтвердить это время:
1. Назначьте ответственного бригадира за ведение табеля учета рабочего времени на месте выполнения работ ( 2 экземпляра) как приложение к акту выполненных работ .
2.Этот табель должен быть подписан бригадиром, утвержден со стороны заказчика ( ведь заказчик фактически контролирует рабочий процесс).
Не совсем стандартно,но это будет двусторонний документ- расшифровка количественного измерения оказанной Вами услуги , а цена оговорена в договоре.
P.S
Не помню, чтобы в ПКУ ПРИБЫЛЬ - НДС были какие-то требования на счет калькуляции.
Так можно доработаться , что при покупке у производителя товара нужно будет требовать его калькуляцию.
Я тоже склоняюсь к этому варианту... Есть договор, где прописана цена 1 чел/часа. И к акту выполнения работ мы прикладываем акт, где расписано количество отработанных часов по дням, в которые работали люди...и общее количество часов по объекту и этот акт также подписывает заказчик, сверив отработанные часы по своим данным.

Відповісти

Повернутись до “Витрати”