Тимчасова різниця по ОЗ

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Виникла тимчасова різниця по ОЗ в розмірі 113,80 грн. За квартал в амортизацію я повинна списати 9,48. А як це провести в 1 С, бо ці витрати я так розумію і в бух. облік повинні попасти. І як це правильно в бумажно вигляді оформити: писати кожен місяць бух. довідку на основі проведеної інвентаризації

buhgalter4p
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 06 жовтня 2011, 11:09
Дякував (ла): 256 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення buhgalter4p »

Тимчасова різниця по ОЗ ніякого відношення до бухгалтерського обліку не має

Smoll
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 10 листопада 2011, 04:16
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Smoll »

Inna Medvetska писав:Виникла тимчасова різниця по ОЗ в розмірі 113,80 грн. За квартал в амортизацію я повинна списати 9,48. А як це провести в 1 С, бо ці витрати я так розумію і в бух. облік повинні попасти. І як це правильно в бумажно вигляді оформити: писати кожен місяць бух. довідку на основі проведеної інвентаризації
У Вас что только сейчас эта разница появилась? 1С версия у Вас какая? (7 или8)

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Smoll писав:
Inna Medvetska писав:Виникла тимчасова різниця по ОЗ в розмірі 113,80 грн. За квартал в амортизацію я повинна списати 9,48. А як це провести в 1 С, бо ці витрати я так розумію і в бух. облік повинні попасти. І як це правильно в бумажно вигляді оформити: писати кожен місяць бух. довідку на основі проведеної інвентаризації
У Вас что только сейчас эта разница появилась? 1С версия у Вас какая? (7 или8)
я ще досі розгрібаю після старого бухгалтера, хочу на кінець року все виправити і подати уточнення за 2, 2-3 кв., і що за рік все вірно. 1С 7.7

Відповісти

Повернутись до “Амортизація”