как заполнить додаток АМ?

@аленка@
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 09 червня 2011, 01:43
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення @аленка@ »

Подскажите. балансовая стоимость ОС на начало отчетного периода, это понять как на начало 2 квартала (т.к. отчетный период 2-3 кварталы)? Просто у меня было увеличение БС ОС в 3 квартале, мне его не нужно включать?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

@аленка@ писав:Подскажите. балансовая стоимость ОС на начало отчетного периода, это понять как на начало 2 квартала (т.к. отчетный период 2-3 кварталы)? Просто у меня было увеличение БС ОС в 3 квартале, мне его не нужно включать?
Так и понимать.
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=10011

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Не хочу новую тему создавать.
Компьютер можно амортизировать 2 года согластно НКУ (чисто теоретически)?

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

Валюша с писав:Не хочу новую тему создавать.
Компьютер можно амортизировать 2 года согластно НКУ (чисто теоретически)?

аха-ха-ха И практически тоже. Меня тоже иногда клинит

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Валюша с писав:Не хочу новую тему создавать.
Компьютер можно амортизировать 2 года согластно НКУ (чисто теоретически)?
Машини та обладнання 5 років
з них інформаційне обладнання, а саме: 2 роки
електронно-обчислювальні машини, інші машини для автоматичного оброблення інформації, пов’язані з ними засоби зчитування або друку інформації, пов’язані з ними комп’ютерні програми (крім програм, витрати на придбання яких визнаються роялті, та/або програм, які визнаються нематеріальним активом), інші інформаційні системи, комутатори, маршрутизатори, модулі, модеми, джерела безперебійного живлення та засоби їх підключення до телекомунікаційних мереж, телефони (в тому числі стільникові), мікрофони і рації.


Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Оксана 1 писав:
Валюша с писав:Не хочу новую тему создавать.
Компьютер можно амортизировать 2 года согластно НКУ (чисто теоретически)?
Машини та обладнання 5 років
з них інформаційне обладнання, а саме: 2 роки
електронно-обчислювальні машини, інші машини для автоматичного оброблення інформації, пов’язані з ними засоби зчитування або друку інформації, пов’язані з ними комп’ютерні програми (крім програм, витрати на придбання яких визнаються роялті, та/або програм, які визнаються нематеріальним активом), інші інформаційні системи, комутатори, маршрутизатори, модулі, модеми, джерела безперебійного живлення та засоби їх підключення до телекомунікаційних мереж, телефони (в тому числі стільникові), мікрофони і рації.
Тоесть можно, а то я на 2 года поставила и начала сомневатся!

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Такс, добралась я до декларации. У меня тоже возник вопрос по заполнению АМ. Мы в "балансовой вартости" на поч. периода показываем начало 3 квартала.? И амортизацию 3-го квартала, а куда 2 квартал всунуть#blush#

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Наталья__1982 писав:Такс, добралась я до декларации. У меня тоже возник вопрос по заполнению АМ. Мы в "балансовой вартости" на поч. периода показываем начало 3 квартала.? И амортизацию 3-го квартала, а куда 2 квартал всунуть#blush#
Нет, дод. АМ БС на нач. периода ставиться на 01.04.2011, амортизация за 2+3 кв.2011

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Оксана 1 писав:
Наталья__1982 писав:Такс, добралась я до декларации. У меня тоже возник вопрос по заполнению АМ. Мы в "балансовой вартости" на поч. периода показываем начало 3 квартала.? И амортизацию 3-го квартала, а куда 2 квартал всунуть#blush#
Нет, дод. АМ БС на нач. периода ставиться на 01.04.2011, амортизация за 2+3 кв.2011
А, тогда все ясно)Спасибки#smile3#

ksana039
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 05 жовтня 2011, 02:53
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення ksana039 »

Хорошо, а если мы вводим оновные в эксплуатацию в 3-м квартале и начисляем амортизацию на них. В очете не будут сходиться данные гр.3 и гр.4 (амортизация). Как быть?

Відповісти

Повернутись до “Амортизація”