Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Tasa писав:
АЛЮШКА писав:
Tasa писав:Колеги, я сиджу у тихому шоці #g_hospita
Зателефонували з ГУ ДФС Києва... Причина - у квітні зареєструвала на помилкового контрагента ПН , відразу побачила і зробила РК (контактів знайти не можна, але діючий платник ПДВ)
РК - так і не зареєстрували ((( На листи відповіді нема (
І от тепер мені дзвонять і кажуть - задекларуйте ПЗ ... Пояснюю чому не йдуть дані реєстру і декларації - у відповідь:
я все розумію, але в законі написано, що дані мають співпадати, реєструйте РК (якби ж я його могла сама зареєструвати) і задекларуйте ПЗ...
Отакіто справи....
Перший раз так "прозлопала" - і от тобі маєш...
Знать би що робити ?
Сказала що буцде писати акт - говорю: пишіть...
Это ж надо такому....В Законе написано! Мало того, что лимит потеряли, так еще и обязы ставить?#g_mad# Вот вообще права на ошибку не имеем! Шоб им всем!!!.... Пусть пишут акт.
Я так директору і сказала: нема права на помилку; а ще постійно з поточкою смикають у всі боки #cray#
Вже обрила все - не можу знайти контакти контрагента цього - є тільки поштова адреса у ЄДР і недійсний телефон.
Закон подлости, попрописывают мобильные номера,а потом - ищи свищи этих "горе"-директоров. Да, видимо, вы попали на нехорошую фирму. Пойти на поводу у налоговой - увеличить сумму к оплате +попасть в штраф#g_mad# #hunter# Мда....ситуация.....

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Tasa писав:
Оптимист1 писав:У нас с ними наверно разные законы. В нашем есть такое понятие, как "сумма перевыщення" при определении лимита регистрации.
ΣПеревищ - загальна сума перевищення податкових зобов’язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Интересно на какие пункты НКУ будет ссылаться инспектор? Думаю, что ничего она писать не будет.
Це не 6 строчка витяга, на жаль...
У мене виходить - ПН зареєстрованих більше на цю помилкову накладну - а в декларації її, відповідно, нема...
Вони настоюють на тому, що я типу маю задекларувати ПЗ по цій накладній...
Почему не 6 строчка? Єто 6 строчка и говорит она о том, что стр. 9 декларации и Ваши НО зарегистрированніе в реестре могут не совпадать.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Цікаво, а що податківці в акті напишуть, якщо першої події не було, бух.операція не проводилась :(. А з контрагентом засада, хоч додому до бенефіціара їдь.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ребекка писав:Цікаво, а що податківці в акті напишуть, якщо першої події не було, бух.операція не проводилась :(. А з контрагентом засада, хоч додому до бенефіціара їдь.
Обшукала все що можна.. Вичислила - бенефіціар той самий керівник ще в кучі фірм, по одній таке через ЄДР вдалося знайти моб.телефон...
Дозвонилася - підтвердилися найгірші передчуття... чесно сказав- фірма де-юре є, а де-факто "йде на покой"
У них нема навіть ключів ЕЦП...
Так що буду чекать акт #g_hospita

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Оптимист1 писав:
Tasa писав:
Оптимист1 писав:У нас с ними наверно разные законы. В нашем есть такое понятие, как "сумма перевыщення" при определении лимита регистрации.
ΣПеревищ - загальна сума перевищення податкових зобов’язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Интересно на какие пункты НКУ будет ссылаться инспектор? Думаю, что ничего она писать не будет.
Це не 6 строчка витяга, на жаль...
У мене виходить - ПН зареєстрованих більше на цю помилкову накладну - а в декларації її, відповідно, нема...
Вони настоюють на тому, що я типу маю задекларувати ПЗ по цій накладній...
Почему не 6 строчка? Єто 6 строчка и говорит она о том, что стр. 9 декларации и Ваши НО зарегистрированніе в реестре могут не совпадать.
Ні, в 6 зараз все чисто...
У мене раніше було пару раз -це якраз зворотній випадок - коли ПЗ в деці більше, ніж зареєстрованиї ПН
У мене ж навпаки ((( Як же вони бідні вишукували ту 1000 грн )))

na-ta
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 126
З нами з: 03 липня 2011, 11:15
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення na-ta »

Может не по этой теме, но вопрос следующий:
Наша НН не зарегистрировалась причина отказа : "Документ не може бути прийнятий - покупцю необхідно звернутися до ДПІ". Клиент разовый, услуги ему предоставил наш дилер, контактов нет, налогового долга за ним нет (проверила на сайте).
Может еще у кого-то был такой отказ, в чем причина и как ее решить?
Заранее спасибо за любой совет.

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

na-ta писав:Может не по этой теме, но вопрос следующий:
Наша НН не зарегистрировалась причина отказа : "Документ не може бути прийнятий - покупцю необхідно звернутися до ДПІ". Клиент разовый, услуги ему предоставил наш дилер, контактов нет, налогового долга за ним нет (проверила на сайте).
Может еще у кого-то был такой отказ, в чем причина и как ее решить?
Заранее спасибо за любой совет.

вы не одиноки

https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... spx#727915

nyusha72
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 22 червня 2016, 12:14
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення nyusha72 »

Здравствуйте дорогии коллеги. Кто нибудь уже попал под действие "милой" нормы по отказу в регистрации нн.
Документ принят, но пока тестовый режим, а дальше. Вот текст ошибки :"Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 3824 ."
И ладно если-бы это была покупка от ФОПа 5% без пдв. Так нет покупка от юр.особы, нн с кодом есть, количество совпадает, но наценка 60%. То есть мои менеджеры бегают, ищут дешевле что бы увеличить прибыль, ндс с продажи, себе зарплату % от продаж., а в ответ не положено. НН фиктивная, регистрация отказана. Это как?
Слова остались только нецензурные. Ну и дикое желане взять автомат. А реально что делать?.#rtfm# #wall# #rtfm# #wall#

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

nyusha72 писав:Здравствуйте дорогии коллеги. Кто нибудь уже попал под действие "милой" нормы по отказу в регистрации нн.
Документ принят, но пока тестовый режим, а дальше. Вот текст ошибки :"Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 3824 ."
И ладно если-бы это была покупка от ФОПа 5% без пдв. Так нет покупка от юр.особы, нн с кодом есть, количество совпадает, но наценка 60%. То есть мои менеджеры бегают, ищут дешевле что бы увеличить прибыль, ндс с продажи, себе зарплату % от продаж., а в ответ не положено. НН фиктивная, регистрация отказана. Это как?
Слова остались только нецензурные. Ну и дикое желане взять автомат. А реально что делать?.#rtfm# #wall# #rtfm# #wall#
для этого обсуждения создана отдельная тема https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst38595.aspx

нанашка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 27 квітня 2012, 05:35
Дякував (ла): 19 разів

Повідомлення нанашка »

Добрый! Если налоговая выписана 01.06.2017 ее обязательно регистрировать до 15.06.2017 или можна до 31.06.2017?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”