НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Светланна писав:
Вероніка писав:У меня НО и НК сошлись. Я ищу астральную связь между 2 и 8 строками, которые априори вообще не должны у меня существовать с цифрами.......
Позвонила инспектору. И просто улыбаюсь: ни как работают счета, ни какие там цифры, ни из чего они состоят, ни сами счета они НЕ ВИДЯТ!!!!!!!!!
Видимо, кому особо захочется сильно разобраться в этом - писать надо Арсению Петровичу, он разъяснит!!!!
я вчера сдала декларацию с минусом за февраль. Сейчас получила вітяг, в нем ничего не поменялось, никакие строки ни добавились,
ни убрались, все сходится с моим реестром по сегодняшний день 1 к 1..
По большой фирме решили в понедельник утром сделать все запросы и вытяги, а потом уже искать логику.
У меня март уже приплюсовался, все поехало.
Неудобно, что информация идет нарастающим итогом.
Может сделают какой-то месячный ограничитель, как в оборотке - 01.03 -31.03...

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

d_alena писав:
Вероніка писав:
Любознательная писав: Ну, в основном (если кратко), то отражение корректировок к ...налоговым накладным...

У меня нет корректировок, но в стр. 8 - огромная для нас сумма #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
Уже пофиг на тот НДС, у меня есть все квитанции и распечатаны все витяги, пусть попробуют мне доказать, что я - осёл. МНЕ ПРОСТО ИНТЕРЕСНО РАЗГАДАТЬ ЭТОТ РЕБУС!!!!!!!
После подачи деки целый день разгадывала сумму в стр.8. Получилось р.9 декларации + р.25.1 (налоговое обязательство + сумма к оплате по деке.
У меня 25 строки нет, но я крутила все свои цифры - ничего не получается.........

Светланна
Гений
Гений
Повідомлень: 327
З нами з: 06 лютого 2014, 17:05
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Светланна »

Любослава писав:
Светланна писав:
Вероніка писав:У меня НО и НК сошлись. Я ищу астральную связь между 2 и 8 строками, которые априори вообще не должны у меня существовать с цифрами.......
Позвонила инспектору. И просто улыбаюсь: ни как работают счета, ни какие там цифры, ни из чего они состоят, ни сами счета они НЕ ВИДЯТ!!!!!!!!!
Видимо, кому особо захочется сильно разобраться в этом - писать надо Арсению Петровичу, он разъяснит!!!!
я вчера сдала декларацию с минусом за февраль. Сейчас получила вітяг, в нем ничего не поменялось, никакие строки ни добавились,
ни убрались, все сходится с моим реестром по сегодняшний день 1 к 1..
По большой фирме решили в понедельник утром сделать все запросы и вытяги, а потом уже искать логику.
У меня март уже приплюсовался, все поехало.
Неудобно, что информация идет нарастающим итогом.
Может сделают какой-то месячный ограничитель, как в оборотке - 01.03 -31.03...
Март само собой приплюсовался, я имела ввиду что сумма по декларации никак не изменила вытяг, он по прежнему сходится с нарастающим итогом реестра ПН и дод2 . Никакие строки 8 не появились, изменения только на сумму регистрации ПН за сегодня.

а так конечно согласна, полный бред-нарастающим итогом, могли бы как-то по дням делать как банковскую выписку. Сиди теперь и гадай когда в феврале пошли расхождения по большой фирме, вытяги то они недавно стали давать.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Щодо заповнення платниками податків окремих реквізитів платіжного доручення у разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у системі електронного адміністрування податку на додану вартість
http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/188236.html
Відповідно до пункту 2 статті 2001 Податкового кодексу України платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Рахунок у системі електронного адміністрування податку (далі - електронний рахунок) - рахунок, відкритий платнику податку в Казначействі, на який таким платником перераховуються кошти з власного поточного рахунка у сумі, необхідній для досягнення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), а також у сумі, необхідній для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань. Кошти з такого рахунка підлягають перерахуванню до бюджету та/або на спеціальний рахунок.

Казначейство відповідно до вимог статті 69 Податкового кодексу України надсилає ДФС повідомлення про відкриття електронного рахунка платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня його відкриття.

Після надходження такого повідомлення ДФС інформує платника податку про реквізити його електронного рахунка.

У зв’язку із надходженням численних звернень платників податків щодо заповнення реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у системі електронного адміністрування податку на додану вартість повідомляємо, що:

у полі «Отримувач» необхідно заповнювати назву платника;

у полі «Код» необхідно заповнювати код за ЄДРПОУ платника;

у полі «Банк отримувача» необхідно заповнювати «Казначейство України (ел. адм. подат.)»;

у полі «Код банку» необхідно заповнювати «899998»;

у полі «№ рахунку» необхідно заповнювати номер рахунку, вказаний в електронному повідомленні або отриманий в Центрі обслуговування платників за основним місцем обліку.

Крім того, зазначаємо, що поле «Призначення платежу» такого платіжного доручення необхідно заповняти згідно з вимогами щодо заповнення реквізитів розрахункових документів, викладених у додатку 8 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою Національного банку України №22 від 21.01.2004 (із змінами).

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Вероніка писав: У меня 25 строки нет, но я крутила все свои цифры - ничего не получается.........
Дані Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ - це складові нашої формули!

Подивіться уважно:
рядок 2 - це результат
а рядки 3-8 складові частини формули. Десь їх потрібно додати, а десь відняти і вийде сума яка дорівнює суми в рядку 2.

р.3 - сума вхідного ПК+РК
р.4 - ПДВ сплачена на митницю
р.5 - реальна сплата грошей на спецрахунок
р.6 - ваші ПЗ+РК
р.7 - сума заявлена до БВ по періодах після 01.02.2015
р.8 - сума перевищення ПЗ в поданій декларації над ПЗ що зареєстровані у ЄРПН.

Не привязуйтесь до періоду (за місяць), формула рахує наростаючим підсумком: все з 01.02.2015 по дату на яку Ви формуєте запит.
Дуже погано що запит формується 1 раз на день. А дані за день можуть мінятись постійно....

платити по ній до 1.07.2015 не потрібно! Але результати формули на дату подачі деки записуються в спеціальне поле в графі 22.1

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Вероніка писав:
Любознательная писав:
Люлик писав:и может мне кто-то пояснить, что означает 8 стр?
Ну, в основном (если кратко), то отражение корректировок к ...налоговым накладным...

У меня нет корректировок, но в стр. 8 - огромная для нас сумма #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
Уже пофиг на тот НДС, у меня есть все квитанции и распечатаны все витяги, пусть попробуют мне доказать, что я - осёл. МНЕ ПРОСТО ИНТЕРЕСНО РАЗГАДАТЬ ЭТОТ РЕБУС!!!!!!!
#g_haha# #g_haha# #g_haha#
Я поняла...)))
Вы - об одном, а я - о другом...
Я думала, что Вы о строчке 8 в Декларации...)))

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Люлик писав:
Любознательная писав:
d_alena писав: сомневаюсь, что там корректировки, т.к. у меня сумма в этой строке намного больше чем НО или НК, да и РК за период с 01.02 по сегодняшний день не было #rtfm#
Я думала, что разговор идет о строчке 8 из Декларации...)))

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

d_alena писав:
Вероніка писав:
Любознательная писав: После подачи деки целый день разгадывала сумму в стр.8. Получилось р.9 декларации + р.25.1 (налоговое обязательство + сумма к оплате по деке.
на іншому форумі люди також жаліються на схожу проблему яка виникає саме після подачі деки - так не повинно бути - я вже думаю що це недопрацювання програмістів ДФС...

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

ВИТЯГ з системи електронного адміністрування ПДВ
<...>
8 - "Загальна сума перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником податку у поданих контролюючому органу податкових деклараціях з податку, суми податку, зазначеної у складених таким платником податкових накладних, зареєстрованих у Реєстрі"



КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА від 16 жовтня 2014 р. № 569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість"
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/569-2014-%D0%BF
<...>
Перевищ - загальна сума перевищення податкових зобов’язань, зазначених платником податку у поданих контролюючому органу податкових деклараціях з податку, суми податку, зазначеної у складених таким платником податкових накладних, зареєстрованих у Реєстрі, яка визначається як різниця між:

сумами податкових зобов’язань за операціями з постачання товарів (послуг) та отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України, здійсненими після 1 лютого 2015 р., та їх подальшого коригування згідно із статтею 192 Податкового кодексу України, задекларованими платником у податкових деклараціях з податку (поданих контролюючому органу починаючи з податкової звітності за лютий 2015 р. для платників податку, що застосовують місячний звітний період, за I квартал 2015 р. - для платників податку, що застосовують квартальний звітний період) з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них;

сумами податку, зазначеними платником податку в податкових накладних, що складені за такими операціями (в тому числі податкових накладних, які не видаються отримувачу, а також складених під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України), здійсненими після 1 лютого 2015 р., та розрахунків коригування до них, зареєстрованих в Реєстрі.

Протягом перехідного періоду, зазначеного у пункті 1 цього Порядку, реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування здійснюється без обмеження сумою податку, обчисленою за формулою, що наведена у цьому пункті.



Светланна
Гений
Гений
Повідомлень: 327
З нами з: 06 лютого 2014, 17:05
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Светланна »

natalka) писав:
Вероніка писав: У меня 25 строки нет, но я крутила все свои цифры - ничего не получается.........


платити по ній до 1.07.2015 не потрібно! Але результати формули на дату подачі деки записуються в спеціальне поле в графі 22.1
Я вот только пока не могу понять логики, на кой они это придумали, чтобы предприятие не получило возмещение на р/с , которое уже на момент подачи декларации в определенной сумме "съелось " НО нового месяца с 01 числа по дату подачи декларации?

Закрито

Повернутись до “ПДВ”