Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Inna Medvetska писав:Хто сьогодні поповнював рахунок? як швидко гроші заходять? у мене з рр списалися в 11,48.
от думаю,чи можна відправляти вже нн на реєстрацію, бо відповіді на витяг вже годину немає
30, хв і вже на СЕА

kiara_a
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 26 січня 2016, 14:16
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kiara_a »

Добрый день

Уважаемые бухгалтера помогите разобраться. Только ,что позвонила налоговая и сказала,что у нас задолженность по ндс за октябрь. Ситуация следующая в октябре на эл. счет положили 7 тыс, в декларации было указано что оплатить нужно 11 тыс. Но на момент сдачи отчета по ндс, на счет зашли таможенный ндс при импорте. Я зашла в электронный кабинет увидела ,что теперь весит переплата и со спокойно совестью ничего не платила. Теперь я так понимаю,что я ошиблась и таможенный ндс влияет только на то на какую сумму я могу регистрироваться нн, а на счете в итоге весит долг 4 тыс#wall# и подскажите чем грозит мне этот долг,какими штрафами?

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Людии, в мене вже декілька днів не працює СЕА ПДВ, заходжу в кабінет, все нормально, тільки до СЕА ПДВ - вибиває постійно з системи...ТО тільки в мене таке чи у всіх?#g_cray2#

kiara_a
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 26 січня 2016, 14:16
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kiara_a »

підрахуй писав:Людии, в мене вже декілька днів не працює СЕА ПДВ, заходжу в кабінет, все нормально, тільки до СЕА ПДВ - вибиває постійно з системи...ТО тільки в мене таке чи у всіх?#g_cray2#
тоже самое, сегодня впервые получилось зайти.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

kiara_a писав:
підрахуй писав:Людии, в мене вже декілька днів не працює СЕА ПДВ, заходжу в кабінет, все нормально, тільки до СЕА ПДВ - вибиває постійно з системи...ТО тільки в мене таке чи у всіх?#g_cray2#
тоже самое, сегодня впервые получилось зайти.
в мене й досі нічого не виходить...#sigh#

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Сегодня все работает пока.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

kiara_a писав:Добрый день

Уважаемые бухгалтера помогите разобраться. Только ,что позвонила налоговая и сказала,что у нас задолженность по ндс за октябрь. Ситуация следующая в октябре на эл. счет положили 7 тыс, в декларации было указано что оплатить нужно 11 тыс. Но на момент сдачи отчета по ндс, на счет зашли таможенный ндс при импорте. Я зашла в электронный кабинет увидела ,что теперь весит переплата и со спокойно совестью ничего не платила. Теперь я так понимаю,что я ошиблась и таможенный ндс влияет только на то на какую сумму я могу регистрироваться нн, а на счете в итоге весит долг 4 тыс#wall# и подскажите чем грозит мне этот долг,какими штрафами?
За несвоевременную уплату НДС на налогоплательщика будет наложен штраф, который установливается пунктом 126.1 НКУ.

Напоминаем о том, что согласно этой норме, если налогоплательщик не уплачивает согласованную сумму денежного обязательства, то такой плательщик налога привлекается к ответственности в виде штрафа в следующих размерах:

при задержке до 30 календарных дней включительно, следующих за последним днем ​​срока уплаты суммы денежного обязательства, — в размере 10% погашенной суммы налогового долга;
при задержке более 30 календарных дней, следующих за последним днем ​​срока уплаты суммы денежного обязательства, — в размере 20% погашенной суммы налогового долга.

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

Добрый день,коллеги!
Мне нужно сейчас оплатить НДС за декабрь,мы платим на спецсчет НДС (375,,,,,)?

---------------------------------------------------------------
А для чего этот счет?

"Датою початку здійснення операцій по зарахуванню надходжень до державного та місцевих бюджетів, на рахунки відкриті згідно з наказом ДКСУ від 12.01.2018 № 11, визначено – 22.01.2018."

31115029700004 14060100 Податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8524
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6493 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ната2016 писав:Добрый день,коллеги!
Мне нужно сейчас оплатить НДС за декабрь,мы платим на спецсчет НДС (375,,,,,)?

---------------------------------------------------------------
А для чего этот счет?

"Датою початку здійснення операцій по зарахуванню надходжень до державного та місцевих бюджетів, на рахунки відкриті згідно з наказом ДКСУ від 12.01.2018 № 11, визначено – 22.01.2018."

31115029700004 14060100 Податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)
Той рахунок для казначейства за евликим рахунком...
Ви платите ПДВ тільки на спецрахунок.

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

Tasa писав:
ната2016 писав:Добрый день,коллеги!
Мне нужно сейчас оплатить НДС за декабрь,мы платим на спецсчет НДС (375,,,,,)?

---------------------------------------------------------------
А для чего этот счет?

"Датою початку здійснення операцій по зарахуванню надходжень до державного та місцевих бюджетів, на рахунки відкриті згідно з наказом ДКСУ від 12.01.2018 № 11, визначено – 22.01.2018."

31115029700004 14060100 Податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)
Той рахунок для казначейства за евликим рахунком...
Ви платите ПДВ тільки на спецрахунок.

СПАСИБО!!!#blush#

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”