Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Silmael писав:
begemot писав:Уважаемые коллеги. У меня какой-то страшный показатель Р в электронном кабинете. D верный. Кто-то знает , что они под Р подразумевают.
По состоянию на 11.05.18 у меня показатель Р равнялся сумме НДС налоговых накладных за период 01.05.2017 - 30.04.2018, зарегистрированных на тот момент. Позвонила на горячую линию, там посоветовали написать на infozvit@sfs.gov.ua и приложить скриншот. Написала.
Вчера, 14.05 показатель Р стал равняться огромной цифре, больше чем все НН за весь период работы предприятия! Написала еще раз.
Сегодня, наконец-то, Р за 04.2018 равен сумме НН за апрель, а за 05.2018 =0 (майские еще не регистрировала)
У меня почему-то где-то на 20т. меньше, е сли брать апрель

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Симпа писав:
Silmael писав:
begemot писав:Уважаемые коллеги. У меня какой-то страшный показатель Р в электронном кабинете. D верный. Кто-то знает , что они под Р подразумевают.
По состоянию на 11.05.18 у меня показатель Р равнялся сумме НДС налоговых накладных за период 01.05.2017 - 30.04.2018, зарегистрированных на тот момент. Позвонила на горячую линию, там посоветовали написать на infozvit@sfs.gov.ua и приложить скриншот. Написала.
Вчера, 14.05 показатель Р стал равняться огромной цифре, больше чем все НН за весь период работы предприятия! Написала еще раз.
Сегодня, наконец-то, Р за 04.2018 равен сумме НН за апрель, а за 05.2018 =0 (майские еще не регистрировала)
У меня почему-то где-то на 20т. меньше, е сли брать апрель
У меня сегодня за апрель - все зарегистрированные апрельские, за май- зарегистрированные майские. Все сошлось.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Silmael писав:
begemot писав:Уважаемые коллеги. У меня какой-то страшный показатель Р в электронном кабинете. D верный. Кто-то знает , что они под Р подразумевают.
По состоянию на 11.05.18 у меня показатель Р равнялся сумме НДС налоговых накладных за период 01.05.2017 - 30.04.2018, зарегистрированных на тот момент. Позвонила на горячую линию, там посоветовали написать на infozvit@sfs.gov.ua и приложить скриншот. Написала.
Вчера, 14.05 показатель Р стал равняться огромной цифре, больше чем все НН за весь период работы предприятия! Написала еще раз.
Сегодня, наконец-то, Р за 04.2018 равен сумме НН за апрель, а за 05.2018 =0 (майские еще не регистрировала)
Все поняла.Сходиться. Р- это ПН которые зарег-ны за май с 01.05.2018. И все и за апрель сошлось по 2-м фирмам. Просто не так поняла.

Небо над Дніпром
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 03 червня 2015, 12:47
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Небо над Дніпром »

Скрытый текст
cometa писав:
Симпа писав:
Silmael писав: По состоянию на 11.05.18 у меня показатель Р равнялся сумме НДС налоговых накладных за период 01.05.2017 - 30.04.2018, зарегистрированных на тот момент. Позвонила на горячую линию, там посоветовали написать на infozvit@sfs.gov.ua и приложить скриншот. Написала.
Вчера, 14.05 показатель Р стал равняться огромной цифре, больше чем все НН за весь период работы предприятия! Написала еще раз.
Сегодня, наконец-то, Р за 04.2018 равен сумме НН за апрель, а за 05.2018 =0 (майские еще не регистрировала)
У меня почему-то где-то на 20т. меньше, е сли брать апрель
У меня сегодня за апрель - все зарегистрированные апрельские, за май- зарегистрированные майские. Все сошлось.
У меня вчера показатель Р равнялся сумме НО с 01.01.2015 по 30.04.2018 (у меня все НН зарегистрированы), а сегодня Р соответствует зарегистрированным НН за май. Вообще-то какая-то фигня творится с этим показателем каждый день.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

#help# В СЭА вылезло "Перевищеня" в размере 8.00... Это я не учел в деке за апрель -РК, который мой покупець зарегил, на мой взгляд, с опозданием. Лимит уменьшился.
Что-то нужно делать с этим дисбалансом или нехай так i буде ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Popen писав:#help# В СЭА вылезло "Перевищеня" в размере 8.00... Это я не учел в деке за апрель -РК, который мой покупець зарегил, на мой взгляд, с опозданием. Лимит уменьшился.
Что-то нужно делать с этим дисбалансом или нехай так i буде ?
Та хай буде )))
А якщо серйозно - то попробуй вгадай як "воно" себе поведе на ту чи іншу спробу виправлення...

ЗІ а що за дати у вас там були, цікаво ?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Tasa писав:
Popen писав:#help# В СЭА вылезло "Перевищеня" в размере 8.00... Это я не учел в деке за МАРТ -РК, который мой покупець зарегил, на мой взгляд, с опозданием. Лимит уменьшился.
Что-то нужно делать с этим дисбалансом или нехай так i буде ?
Та хай буде )))
А якщо серйозно - то попробуй вгадай як "воно" себе поведе на ту чи іншу спробу виправлення...
ЗІ а що за дати у вас там були, цікаво ?
-РК від 22.03.18, доставлено покупцю 04.04.18 (так довго тому, що повернули нам те, що у нас не придбували: узгоджували), зарєгіно їми 12.04.18...
"-РК повинно реєструватися впродовж 15 днів з моменту отримання його покупцем", але збила мене з пантелику думка якоїсь ДПІ про те, що "ми не можемо відслідкувати дату доставки, а тому, матір вашу, будемо рахувати 15 днів з дати виписки -РК". А я, зважаючи на мізернісь оборутки, просто перестрахувався...#g_crazy#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Popen писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
Popen писав:#help# В СЭА вылезло "Перевищеня" в размере 8.00... Это я не учел в деке за МАРТ -РК, который мой покупець зарегил, на мой взгляд, с опозданием. Лимит уменьшился.
Что-то нужно делать с этим дисбалансом или нехай так i буде ?
Та хай буде )))
А якщо серйозно - то попробуй вгадай як "воно" себе поведе на ту чи іншу спробу виправлення...
ЗІ а що за дати у вас там були, цікаво ?
-РК від 22.03.18, доставлено покупцю 04.04.18 (так довго тому, що повернули нам те, що у нас не придбували: узгоджували), зарєгіно їми 12.04.18...
"-РК повинно реєструватися впродовж 15 днів з моменту отримання його покупцем", але збила мене з пантелику думка якоїсь ДПІ про те, що "ми не можемо відслідкувати дату доставки, а тому, матір вашу, будемо рахувати 15 днів з дати виписки -РК". А я, зважаючи на мізернісь оборутки, просто перестрахувався...#g_crazy#
А, он воно що... Ці думки ДФС міняються... ну ви і самі знаєте... Мізерні 8 грн...
Тоюто ви ці 8 грн включили в травень ? і тіки тоді вилізло, правильно ?
Якщо у вас нєрви кріпенькі, то не робіть нічого... А якщо не дуже (як у мене #g_crazy# ) то можна уточнити у 03 і 04 щоб спробувати "прибрати" цей РК...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Tasa писав:
Popen писав:
Скрытый текст
Tasa писав: Та хай буде )))
А якщо серйозно - то попробуй вгадай як "воно" себе поведе на ту чи іншу спробу виправлення...
ЗІ а що за дати у вас там були, цікаво ?
-РК від 22.03.18, доставлено покупцю 04.04.18 (так довго тому, що повернули нам те, що у нас не придбували: узгоджували), зарєгіно їми 12.04.18...
"-РК повинно реєструватися впродовж 15 днів з моменту отримання його покупцем", але збила мене з пантелику думка якоїсь ДПІ про те, що "ми не можемо відслідкувати дату доставки, а тому, матір вашу, будемо рахувати 15 днів з дати виписки -РК". А я, зважаючи на мізернісь оборутки, просто перестрахувався...#g_crazy#

А, он воно що... Ці думки ДФС міняються... ну ви і самі знаєте... Мізерні 8 грн...
Тоюто ви ці 8 грн включили в травень ? і тіки тоді вилізло, правильно ?
Якщо у вас нєрви кріпенькі, то не робіть нічого... А якщо не дуже (як у мене #g_crazy# ) то можна уточнити у 03 і 04 щоб спробувати "прибрати" цей РК...
Трішечки не так... За март я цей -РК не включив (тоді і полізли ці 8.00), а включив за квітень. Думав, що воно там врівноважиться, але... даремно. Виправити, звичайно, можна, але я строки прогавив: можна б було подати УР за март і туди включити, а в деці за квітень - виключити, але строки для деки вже пройшли. То - хай йому грець: нехай ці 8грн. будуть моїм подарунком в гаманець Батьківщини! #g_crazy#

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Подскажите, как проверить реквизиты спецсчета НДС в "кабинете"? Запрос о реквизитах там не нахожу, а в учетных данных есть № счета от 17 года и еще новый счет от 18 года. Предприятие не работало, медка нет. Первый начинается 37513.. второй 37617... - дальше все одинаково

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”