Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

@Лиса писав:Это только у меня с обеда уже ничего не регистрируется и Вытяги не приходят, или еще есть счастливчики????
Только что пришел вытяг. Быстро.

tusik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 липня 2015, 17:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення tusik »

@Лиса писав:Это только у меня с обеда уже ничего не регистрируется и Вытяги не приходят, или еще есть счастливчики????
у меня такая же беда #wall#

Оленка Зміючка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 лютого 2016, 19:55
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Оленка Зміючка »

Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка! 26.01.2015 оформили вмд на імпорт продукції, заплатили мито і пдв, а в витягу про суми податку на яку можна зареєструвати пдв ця сума не відображається. Срок реєстрації податкових цього імпортного товару виходить. Може ще треба якісь документи зробити, я вже не знаю :( може хто з таким зіштовхувався?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Оленка Зміючка писав:Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка! 26.01.2015 оформили вмд на імпорт продукції, заплатили мито і пдв, а в витягу про суми податку на яку можна зареєструвати пдв ця сума не відображається. Срок реєстрації податкових цього імпортного товару виходить. Може ще треба якісь документи зробити, я вже не знаю :( може хто з таким зіштовхувався?
1.перевірте дані форми мд-2 рядок "В"-подробиці розрахунків і повідомте декларанта, можли помилку допустив саме він


Оленка Зміючка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 лютого 2016, 19:55
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Оленка Зміючка »

Nadiy писав:
Оленка Зміючка писав:Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка! 26.01.2015 оформили вмд на імпорт продукції, заплатили мито і пдв, а в витягу про суми податку на яку можна зареєструвати пдв ця сума не відображається. Срок реєстрації податкових цього імпортного товару виходить. Може ще треба якісь документи зробити, я вже не знаю :( може хто з таким зіштовхувався?
1.перевірте дані форми мд-2 рядок "В"-подробиці розрахунків і повідомте декларанта, можли помилку допустив саме він
Їздили на митницю - все перевірили -в них все правильно, все пройшло і все списано :(

RYZYK
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1229
З нами з: 26 червня 2012, 03:06
Дякував (ла): 4434 рази
Подякували: 1221 раз

Повідомлення RYZYK »

Вика23 писав:
RYZYK писав:Раньше в витяге з системи ел.адміністр. в 1 строке стоял стан рахунку, теперь только сумма , на яку можна зареєструвати ПН.
Позвонила в налоговую, сказали, что нужно подавать доп.запит.Отправила и его, пришла довідка, но без цифр.
В конце приписка - для звіряння даних Довідки необхідно звернутися до територіального органу Міндоходів за місцем реєстрації.
Кто-то с таким сталкивался? Где теперь уточнять свою задолженность по НДС?
а задолженности и не было в витяге. Только переплата. Ее, вероятно, у ВАС нет, потому и 0,00 на счету.
У меня переплата, которую я раньше видела в 1 строке. А теперь не вижу#wall#

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

RYZYK писав:
Вика23 писав:
RYZYK писав:Раньше в витяге з системи ел.адміністр. в 1 строке стоял стан рахунку, теперь только сумма , на яку можна зареєструвати ПН.
Позвонила в налоговую, сказали, что нужно подавать доп.запит.Отправила и его, пришла довідка, но без цифр.
В конце приписка - для звіряння даних Довідки необхідно звернутися до територіального органу Міндоходів за місцем реєстрації.
Кто-то с таким сталкивался? Где теперь уточнять свою задолженность по НДС?
а задолженности и не было в витяге. Только переплата. Ее, вероятно, у ВАС нет, потому и 0,00 на счету.
У меня переплата, которую я раньше видела в 1 строке. А теперь не вижу#wall#
запит 1302301 і отримаєте дані рахунку

Оленка Зміючка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 лютого 2016, 19:55
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Оленка Зміючка »

Оленка Зміючка писав:
Nadiy писав:
Оленка Зміючка писав:Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка! 26.01.2015 оформили вмд на імпорт продукції, заплатили мито і пдв, а в витягу про суми податку на яку можна зареєструвати пдв ця сума не відображається. Срок реєстрації податкових цього імпортного товару виходить. Може ще треба якісь документи зробити, я вже не знаю :( може хто з таким зіштовхувався?
1.перевірте дані форми мд-2 рядок "В"-подробиці розрахунків і повідомте декларанта, можли помилку допустив саме він
Їздили на митницю - все перевірили -в них все правильно, все пройшло і все списано :(
А як ви думаєте, така ситуація може виникнути через те, що не заплачене пдв за грудень?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Оленка Зміючка писав:
Оленка Зміючка писав:
Nadiy писав: 1.перевірте дані форми мд-2 рядок "В"-подробиці розрахунків і повідомте декларанта, можли помилку допустив саме він
Їздили на митницю - все перевірили -в них все правильно, все пройшло і все списано :(
А як ви думаєте, така ситуація може виникнути через те, що не заплачене пдв за грудень?
якщо система дійсно працює в автоматичному режимі, то ні, зробіть витяг 1301902 за датою вмд чи відображається ваш імпорт по системі взагалі

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Оленка Зміючка писав:
Nadiy писав:
Оленка Зміючка писав:Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка! 26.01.2015 оформили вмд на імпорт продукції, заплатили мито і пдв, а в витягу про суми податку на яку можна зареєструвати пдв ця сума не відображається. Срок реєстрації податкових цього імпортного товару виходить. Може ще треба якісь документи зробити, я вже не знаю :( може хто з таким зіштовхувався?
1.перевірте дані форми мд-2 рядок "В"-подробиці розрахунків і повідомте декларанта, можли помилку допустив саме він
Їздили на митницю - все перевірили -в них все правильно, все пройшло і все списано :(
після консультації з брокером вияснила, що причина саме у неправильному заповненні електронного аркуша вмд брокером,
так що берете за вуха брокера і він оформляє -аркуш формування зміни, податкова до цього відношення не має

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”