НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

Девочки-мальчики, что за ребусы? Строчку 2 обнулят если все зарег. за июль?

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

да нет ребусов. Строчку 2 обнулят на 01.07. и не добавят в нее все, чрто зарегистрировано в 07-м месяце за 6-0й месяц.
Мне - очень существенно. т. к овердрафт не дали . у меня будет + и я смогу регистрировать, не пополняя счет.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Caramelka писав:Девочки-мальчики, что за ребусы? Строчку 2 обнулят если все зарег. за июль?
обнулять і влючать дані
- середньомісячні (1/12) суми ПДВ, задекларовані платником до сплати в бюджет та погашені або розстрочені за останні 12 місяців/ 4 квартали (т.з. «овердрафт»);
- суми переплат станом на 01.07.2015; - суми залишку коштів на електронному рахунку платника станом на дату набрання чинності законом;
- суми від’ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015, задекларовані платниками у рядках 24 та 31 декларації з ПДВ за червень/ІІ квартал 2015 року;
- суми ПДВ, що містяться в податкових накладних/розрахунках коригування, складених починаючи з 01.07.2015;
- суми ПДВ по імпортованих товарах з митних декларацій, аркушів коригування та додаткових декларацій, оформлених з 01.07.2015.

підставте свої дані і побачите приблизну картинку свого рахунку

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Вика23 писав:это что, я еще и акциз буду каждый день перечислять?

сама в шоке
это на главной страницу дфс висит
причём с разъяснениями, на мой взгляд-бредовыми.....

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

terraplus писав:
Катерина, вы даже не представляете, каких сил, нервов, денег, мне стоило перекрыть минус 189 тыс на счету, и загнать счет в плюс 40 тыс, что бы зарегить накладные. Я всему миру теперь денег должен #cray#
а за рахунок чого у вас був великий мінус, це часом не пдв лютого яке нікому не включили в розрахунок

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18796
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.07.2015 р. N 27651/7/99-99-19-03-02-17

Головним управлінням ДФС в областях, м. Києві,
Міжрегіональному головному управлінню ДФС - центральному офісу з обслуговування великих платників

Щодо змін в обов'язкових реквізитах податкової накладної

Державна фіскальна служба України у зв'язку із прийняттям Закону України від 16 липня 2015 року N 643-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" (далі - Закон N 643) повідомляє.

Законом N 643 виключено з переліку обов'язкових такі реквізити податкової накладної, як "Місцезнаходження (податкова адреса продавця)" та "Вид цивільно-правового договору".

При цьому обов'язковими реквізитами податкової накладної залишаються:

порядковий номер податкової накладної;

дата виписування податкової накладної;

повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;

податковий номер платника податку (продавця та покупця);

повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;

опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

ціна постачання без урахування податку;

ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;

загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;

код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

Форма податкової накладної, форма розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок коригування) та порядок їх заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 N 957, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за N 1235/26012, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 N 13 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за N 102/26547 (далі - Порядок N 13).

До внесення відповідних змін до форм податкової накладної / розрахунку коригування, в частині виключення з них реквізитів, які не передбачені новою редакцією пункту 201.1 статті 201 розділу V Кодексу, а також реквізитів, які втратили актуальність у зв'язку із запровадженням системи електронного адміністрування податку на додану вартість, податкова накладна / розрахунок коригування складаються за формою, встановленою Порядком N 13, але з урахуванням норм Закону N 643.

З урахуванням викладеного, з дати набрання чинності Законом N 643 платники податку при складанні податкової накладної / розрахунку коригування можуть не заповнювати в їх заголовній частині поля реквізитів, які не визначені пунктом 201.1 статті 201 розділу V Кодексу як обов'язкові, а саме:

місцезнаходження (податкова адреса продавця);

місцезнаходження (податкова адреса покупця);

номер телефону (продавця та покупця);

вид цивільно-правового договору, його номер та дата;

форма проведених розрахунків.

При цьому наявність чи відсутність у податковій накладній / розрахунку коригування заповнених полів реквізитів заголовної частини, які не є обов'язковими, не може бути підставою для виключення такої податкової накладної / розрахунку коригування зі складу податкового кредиту, якщо немає інших підстав для його зменшення.

Таблична частина податкової накладної / розрахунку коригування, яка визначає опис та номенклатуру товару, до затвердження нової форми податкової накладної / розрахунку коригування заповнюється без змін.

Порядок складання податкових накладних / розрахунків коригування, зазначений в цьому листі, поширюється на податкові накладні / розрахунки коригування, дата складання яких припадає на період, починаючи з дня набрання чинності Законом N 643, включаючи такий день.

Голова

Р. М. Насіров


terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Nadiy писав:
terraplus писав:
Катерина, вы даже не представляете, каких сил, нервов, денег, мне стоило перекрыть минус 189 тыс на счету, и загнать счет в плюс 40 тыс, что бы зарегить накладные. Я всему миру теперь денег должен #cray#
а за рахунок чого у вас був великий мінус, це часом не пдв лютого яке нікому не включили в розрахунок
Да. Минус из за пдв февраля. Я попытался сдать уточненки, вытянул кредит января из февраля и вставил его в март. Заплатил штраф за недоимку. Но уточненки еще на проверке. И я не знаю примут их или нет. И если у меня на 1 июля было -189000, а я за июль погасил всю эту сумму, и вышел в ноль, то в августе у меня должно быть +189000, Но! Я сдал уточненку, и если ее проведут, то и без обнуления у меня должно быть +189 000, может задвоится, и у меня будет в августе 378000 в плюсе, или 378000 в минусе #rolf#

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »


Звертаємо увагу!

2 серпня 2015 року о 23 годині буде призупинено роботу ЄРПН та прийом декларацій з ПДВ.

Функціонування ЄРПН та прийом декларацій буде відновлено після завершення технічних робіт, але не пізніше 00 годин 00 хвилин 04 серпня 2015 року (4-го робочого дня після дня набрання чинності Законом №643).
http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/208777.html

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

не примут

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

можуть не заповнювати в їх заголовній частині поля реквізитів

ось що на це каже Медок:

Документ містить помилки
Протокол перевірки документа
Податкова накладна № від 29.07.2015

Заповніть будь ласка поле 'Місцезнаходження продавця'.
Заповніть будь ласка поле 'Місцезнаходження покупця'.
Заповніть будь ласка поле 'Умова поставки'.
Заповніть будь ласка поле 'Форма проведених розрахунків'.
Рекомендуємо заповнити дане поле для формування пакету зв'язаних Первинних документів.
Рекомендуємо заповнити дане поле для формування пакету зв'язаних Первинних документів..

Закрито

Повернутись до “ПДВ”