НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Вика23 писав:не примут
Почему? На каком основании?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18796
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Popen писав: можуть не заповнювати в їх заголовній частині поля реквізитів, які не визначені пунктом 201.1 статті 201 розділу V Кодексу як обов'язкові, а саме:
Однако, вызывает сомнения, что такая НН/РК будет принята шлюзом, т.к. схему (.xsd) эл.док-та никто пока не менял...

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Popen писав:ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
від 29.07.2015 р. N 27651/7/99-99-19-03-02-17

З урахуванням викладеного, з дати набрання чинності Законом N 643 платники податку при складанні податкової накладної / розрахунку коригування можуть не заповнювати в їх заголовній частині поля реквізитів, які не визначені пунктом 201.1 статті 201 розділу V Кодексу як обов'язкові, а саме:

місцезнаходження (податкова адреса продавця);

місцезнаходження (податкова адреса покупця);

номер телефону (продавця та покупця);

вид цивільно-правового договору, його номер та дата;

форма проведених розрахунків.

При цьому наявність чи відсутність у податковій накладній / розрахунку коригування заповнених полів реквізитів заголовної частини, які не є обов'язковими, не може бути підставою для виключення такої податкової накладної / розрахунку коригування зі складу податкового кредиту, якщо немає інших підстав для його зменшення.
Спасибо за письмо, теперь понятно. А то я выписываю налоговые накладные на неплательщиков, и только по номеру и дате договора различаю где-кто, эти реквизиты буду обязательно заполнять для удобства

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

terraplus писав:
Nadiy писав:
terraplus писав:
а за рахунок чого у вас був великий мінус, це часом не пдв лютого яке нікому не включили в розрахунок
Да. Минус из за пдв февраля. Я попытался сдать уточненки, вытянул кредит января из февраля и вставил его в март. Заплатил штраф за недоимку. Но уточненки еще на проверке. И я не знаю примут их или нет. И если у меня на 1 июля было -189000, а я за июль погасил всю эту сумму, и вышел в ноль, то в августе у меня должно быть +189000, Но! Я сдал уточненку, и если ее проведут, то и без обнуления у меня должно быть +189 000, может задвоится, и у меня будет в августе 378000 в плюсе, или 378000 в минусе #rolf#
будьте впевнені Вам цей мінус анулюється, та щей на рахунку з"явиться 189000 тис!
маю аналогічну ситуацію, чекаю на обнулення більше за всіх

Виктория Игоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 156
З нами з: 15 липня 2015, 09:07
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Виктория Игоревна »

terraplus писав:Ну все. Капец. Мало того, что у инспектора времени нет проверить наши уточненки, так еще и штраф заплатили не туда :((((((
Платила штраф в июле на бюджетный счет. Инспектор позвонила и предупредила. На спец.счет только оплата по декларации и пополнение лимита.

terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Виктория Игоревна писав:
terraplus писав:Ну все. Капец. Мало того, что у инспектора времени нет проверить наши уточненки, так еще и штраф заплатили не туда :((((((
Платила штраф в июле на бюджетный счет. Инспектор позвонила и предупредила. На спец.счет только оплата по декларации и пополнение лимита.
Ну мне тут говорят, что уточненки всё равно не примут. Значит всё равно, что штраф не туда заплатил. Использую эти 4000 из строки 1 для оплаты ндс.

Larabara
Гений
Гений
Повідомлень: 315
З нами з: 20 жовтня 2012, 14:16
Дякував (ла): 207 разів
Подякували: 122 рази

Повідомлення Larabara »

ВЕБИНАР по ЗАКОНУ 2173А с 6 мин.
https://www.youtube.com/watch?v=MaRQoyk ... e=youtu.be

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

terraplus писав:
Виктория Игоревна писав:
terraplus писав:Ну все. Капец. Мало того, что у инспектора времени нет проверить наши уточненки, так еще и штраф заплатили не туда :((((((
Платила штраф в июле на бюджетный счет. Инспектор позвонила и предупредила. На спец.счет только оплата по декларации и пополнение лимита.
Ну мне тут говорят, что уточненки всё равно не примут. Значит всё равно, что штраф не туда заплатил. Использую эти 4000 из строки 1 для оплаты ндс.
ну в такому разі не все равно, а дуже добре що ви штраф не туди заплатили

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18796
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

terraplus писав: Ну мне тут говорят, что уточненки всё равно не примут. Значит всё равно, что штраф не туда заплатил. Использую эти 4000 из строки 1 для оплаты ндс.
Не знаю о чем речь, но оплаченный не туда штраф плавно перерастёт (при проверке) из самоштрафа в 3% в штраф 25%...

Arishka
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 19 лютого 2014, 09:34
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 124 рази

Повідомлення Arishka »

rubin писав:значится так... в понедельник 03.08.15г. медок можно не включать ваще, а 04.08.15 все дружно делаем вытяги и офигеваем.. считаем.. думаем...так может отключить и мозг свой на период с 01.08. по 03.08 ? а утричком 04.08. #hunter# #hunter# #hunter#
А я думаю,что 03.08 не будет хуже в строке 2,чем есть сейчас.
#smile3#

Закрито

Повернутись до “ПДВ”