НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18796
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

OlyA15 писав:Пока тишина и все ждут результатов фокуса)) , повторю вопрос по поводу НН с кодом 08 (НК по услугам в хоз деят-ти но не в облаг операциях):

Если у меня НО от 24.07, что писать в строке договора и номера? Эти ценные строки отменили с 29-го... И вообще надо ли там что-то писать в таких случаях и пройдет ли регистрацию пустые строки? Кто-то пробовал уже?
Сделайте эти строки не пустые. Поставьте пробел...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ar4ik писав:Сегодня пьём кофе и приводим в порядок первичку- от нас уже ничего не зависит, завтра узнаем- жив пациент или уже помер.
Воно то так, але я сьогодні по дорозі на роботу згадала. Є у мене одна операція на велику суму. Був аванс. Я виписала ПН (травень 2015 р.).
Зараз буде відгрузка і там помінялася номенклатура... Тобто потрібен РК на мінус і нова ПН... А я не впевнена, що мені той РК врахують у формулі, а поповнити на таку суму рахунок нема з чого...

От сиджу, думаю, кава в горло не лізе, гаряча ліні зайнята.

Може хтось дочитався, я зможу той номер виконати без поповнення?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

TOSHKA_VIKA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 253
З нами з: 31 жовтня 2013, 22:29
Дякував (ла): 187 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення TOSHKA_VIKA »

Natalenna писав:
ar4ik писав:Сегодня пьём кофе и приводим в порядок первичку- от нас уже ничего не зависит, завтра узнаем- жив пациент или уже помер.
Воно то так, але я сьогодні по дорозі на роботу згадала. Є у мене одна операція на велику суму. Був аванс. Я виписала ПН (травень 2015 р.).
Зараз буде відгрузка і там помінялася номенклатура... Тобто потрібен РК на мінус і нова ПН... А я не впевнена, що мені той РК врахують у формулі, а поповнити на таку суму рахунок нема з чого...

От сиджу, думаю, кава в горло не лізе, гаряча ліні зайнята.

Може хтось дочитався, я зможу той номер виконати без поповнення?
так если сумма не меняется, то будет просто изменение номенклатуры с нулевым РК - если сумма НДС без изменений

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

TOSHKA_VIKA писав:
Natalenna писав:
ar4ik писав:Сегодня пьём кофе и приводим в порядок первичку- от нас уже ничего не зависит, завтра узнаем- жив пациент или уже помер.
Воно то так, але я сьогодні по дорозі на роботу згадала. Є у мене одна операція на велику суму. Був аванс. Я виписала ПН (травень 2015 р.).
Зараз буде відгрузка і там помінялася номенклатура... Тобто потрібен РК на мінус і нова ПН... А я не впевнена, що мені той РК врахують у формулі, а поповнити на таку суму рахунок нема з чого...

От сиджу, думаю, кава в горло не лізе, гаряча ліні зайнята.

Може хтось дочитався, я зможу той номер виконати без поповнення?
так если сумма не меняется, то будет просто изменение номенклатуры с нулевым РК - если сумма НДС без изменений
сума не міняється... Я хотіла РК на мінус і нову ПН, але напевно буде просто нульовий РК, якщо все так виходить
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Bu_Ket
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 29 січня 2013, 08:02
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Bu_Ket »

OlyA15 писав:Пока тишина и все ждут результатов фокуса)) , повторю вопрос по поводу НН с кодом 08 (НК по услугам в хоз деят-ти но не в облаг операциях):

Если у меня НО от 24.07, что писать в строке договора и номера? Эти ценные строки отменили с 29-го... И вообще надо ли там что-то писать в таких случаях и пройдет ли регистрацию пустые строки? Кто-то пробовал уже?
Зарегистрировала аналогичную нн 31.07. с заполненными строками! Если я не ошибаюсь запрета на заполнение нет, вы просто МОЖЕТЕ не заполнять. т.к. реквизит стал необязательным.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Natalenna писав:
TOSHKA_VIKA писав:
Natalenna писав: Воно то так, але я сьогодні по дорозі на роботу згадала. Є у мене одна операція на велику суму. Був аванс. Я виписала ПН (травень 2015 р.).
Зараз буде відгрузка і там помінялася номенклатура... Тобто потрібен РК на мінус і нова ПН... А я не впевнена, що мені той РК врахують у формулі, а поповнити на таку суму рахунок нема з чого...

От сиджу, думаю, кава в горло не лізе, гаряча ліні зайнята.

Може хтось дочитався, я зможу той номер виконати без поповнення?
так если сумма не меняется, то будет просто изменение номенклатуры с нулевым РК - если сумма НДС без изменений
сума не міняється... Я хотіла РК на мінус і нову ПН, але напевно буде просто нульовий РК, якщо все так виходить
+1 нулевой РК

Из ЗІРа
Коротка:
У разі коли після отримання коштів та складання податкової накладної відбувається зміна номенклатури постачання товарів/послуг в межах отриманої суми (тобто ні товари, ні кошти не повертаються), платник податку-постачальник складає розрахунок коригування до податкової накладної, складеної на дату отримання коштів, в якому одним рядком зазначає показники зі знаком «мінус» щодо товарів, номенклатура яких виправляється, та другим рядком – зі знаком «плюс» щодо товарів, які фактично постачаються на їх заміну. При цьому у графі 2 зазначається причина коригування – зміна номенклатури.
Повна:
Відповідно до п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Згідно з п. 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за № 1235/26012, із змінами та доповненнями у разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань, а також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, відповідно до ст. 192 розд. V ПКУ постачальник (продавець) товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок коригування) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.
У разі коли після отримання коштів та складання податкової накладної відбувається зміна номенклатури постачання товарів/послуг в межах отриманої суми (тобто ні товари, ні кошти не повертаються), платник податку-постачальник складає розрахунок коригування до податкової накладної, складеної на дату отримання коштів, в якому одним рядком зазначає показники зі знаком «мінус» щодо товарів, номенклатура яких виправляється, та другим рядком – зі знаком «плюс» щодо товарів, які фактично постачаються на їх заміну. При цьому у графі 2 зазначається причина коригування – зміна номенклатури.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

в 9-30 отправила Витяг... И тишина... Раньше приходил в течение 5 мин. Кто-то получил ?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

fin_o писав:в 9-30 отправила Витяг... И тишина... Раньше приходил в течение 5 мин. Кто-то получил ?
так все же отключено до 00.00. 4.08.15.

_Tatyana_
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1041
З нами з: 05 грудня 2012, 04:21
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 325 разів

Повідомлення _Tatyana_ »

За просрочку регистрации штрафа же нет?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

_Tatyana_ писав:За просрочку регистрации штрафа же нет?
до 30.09.2015 штрафов нет

Закрито

Повернутись до “ПДВ”