НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Доброе утро всем. Удачного рабочего дня.
Уже 15 мин жду вытяг. Пока нету :)

Kate4
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 28 січня 2012, 04:04
Дякував (ла): 556 разів
Подякували: 461 раз

Повідомлення Kate4 »

terraplus писав:Доброе утро всем. Удачного рабочего дня.
Уже 15 мин жду вытяг. Пока нету :)
Доброе. Что опять сервер "упал и умер"?)) А я хотела обновлённый Вытяг увидеть #g_mad# Может какой минус-плюс добавился)))

OlyA15
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 14 квітня 2015, 13:17
Дякував (ла): 362 рази
Подякували: 188 разів

Повідомлення OlyA15 »

svetkina55 писав:
Скрытый текст
natalka) писав:
Khomenkoop писав: ... Ну так я це пункт 4 прочитав ще тиждень тому і зрозумів до чого це все йде )) нагнав за липень податкового кредиту на суму перехідного кредиту по строці 24, щоб не попадати на бабло до сплати ) краще вже аванси накидав постачальникам, ніж в реєстраційну суму потім поповняти зараз... А більшість бухгалтерів навіть ні слухом ні духом, що насправді підсунуло їм це й закон "про покращення " від 16 липня )))))
Блін немає сили вже читати цей брєд. Khomenkoop, Вам вже писали що Ви не праві, а Ви далі сієте паніку.
Подивіться на сам пункт 4 (на який Ви посилаєтесь) і тришки вищедо того абзацу якого він стосується:

"34. Встановити, що станом на третій робочий день після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" зареєстрованим платникам податку значення суми податку (позитивне або від’ємне), на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначене пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, та значення усіх її складових, визначених цим Кодексом, дорівнюють нулю, крім значень її складових ΣНаклОтр, ΣНаклВид та ΣМитн, що були сформовані починаючи з 1 липня 2015 року. Зареєстрованим платникам податку таке значення автоматично збільшується контролюючим органом:
1)...
2)...
3)...
4)до 31 липня 2015 року для платників податків, що застосовують звітний (податковий) період місяць, без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, на суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, та суму непогашеного від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, що зазначено в податковій звітності з податку на додану вартість, у якій відображаються розрахунки з бюджетом та/або відображаються операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, за червень 2015 року. На таку суму платником податку збільшується розмір суми податкового кредиту за звітний (податковий) період (липень 2015 року).

Розумієте чи ще нє? Читайте весь Закон, а не вириваєте фрази з контексту! Поясню своїми словами, згідно п.34 Закону реєстраційна сума автоматично збільшиться на 4 складові:
1) на 1/12
2) на переплати "живими" коштами в СЕА
3) на переплати "живими" коштами що були на особовому рахунку на 01.07.2015
4) на залишки відємного значення (р.24 і 31) по деці за червень 2015 року

А тепер прочитайте ще раз п.4 зі всіма знаками пунктуації і не виривайте фрази з контексту. Перепишу ВАм ключові фрази:
4) до 31.07.2015 на суму 24 рядка та суму 31 рядка які зазначені в звітності за червень 2015. І вся ця сума (24+31 рядки) перенесуться в деку липня - Так як завжди р.24 переноситься з місяця в місяць.

Khomenkoop, не спішіть, вдумайтесь і почитайте ще раз. Не вводьте людей в оману.
Объясните и мне, пожалуйста, 24 строка июньской декларации перейдет в декларацию за июль, а в строке 2 Вытяга по счету эта сумма будет отображена или нет? Или только строка 24 пройдет по декларациям? Зарание спасибо.
да добавят ее в строку 2 вытяга. Другой вопрос когда. О чем и идет спор #wall#

terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

пришел вытяг. изменений со вчерашним вытягом в 16.30 нету.

OlyA15
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 14 квітня 2015, 13:17
Дякував (ла): 362 рази
Подякували: 188 разів

Повідомлення OlyA15 »

Пока тоже жду вытяга, вопрос:
а что мне будет, если я за июль месяц не успею зарегистрировать НН с НО с кодом 08, т.е. те что на себя сторнируют НК, который используется в необлагаемых операциях? В деке за июль я их отражу, ну а потом когда виртуальный минус пропадет зарегистрирую. Где это мне вылезет?

oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

Вчера пока был + зарегил все НН
сегодня минус
И идут они лесом пополнять буду после 20.08 #yahoo# #yahoo# #yahoo#

strateg
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 16 липня 2015, 11:08
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення strateg »

terraplus писав:пришел вытяг. изменений со вчерашним вытягом в 16.30 нету.
Вы делали запит уже в новой версии Медка с новой версией запиту?

OlyA15
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 14 квітня 2015, 13:17
Дякував (ла): 362 рази
Подякували: 188 разів

Повідомлення OlyA15 »

strateg писав:
terraplus писав:пришел вытяг. изменений со вчерашним вытягом в 16.30 нету.
Вы делали запит уже в новой версии Медка с новой версией запиту?
отвечу я. Я дела в новым запросом. 24 строки нет. В строке 2 большой минус, НК и НО с 1 июля сходится.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

OlyA15 писав:Пока тоже жду вытяга, вопрос:
а что мне будет, если я за июль месяц не успею зарегистрировать НН с НО с кодом 08, т.е. те что на себя сторнируют НК, который используется в необлагаемых операциях? В деке за июль я их отражу, ну а потом когда виртуальный минус пропадет зарегистрирую. Где это мне вылезет?
Строка 8 вытяга. Несоответствие НО декларации и зарегистрированных НН. И дальше по формуле строка 2.

strateg
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 16 липня 2015, 11:08
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення strateg »

А кто-то пробовал регистрировать НН за июль при минусовом значении строки 2 Вытяга?Вопрос конечно глуповат, но тем не менее. От некоторых слышал, что регистрируются или это только для НН за июнь?

Закрито

Повернутись до “ПДВ”