НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
dogj
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 30 січня 2012, 01:03
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення dogj »

koty писав:
strateg писав:А кто-то пробовал регистрировать НН за июль при минусовом значении строки 2 Вытяга?Вопрос конечно глуповат, но тем не менее. От некоторых слышал, что регистрируются или это только для НН за июнь?
Вчера у меня был(-), но я точно знала что это глупость, и фактически плюс, в пределах этого плюса мне позволило зарегистрировать нн.
У меня таже ситуация сегодня (-) хотя точно должен быть плюс,а вот зарегистрировать не позволяет, а сегодня последний день #g_cray2# не знаю что делать

t_buh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 04 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення t_buh »

Дашка писав:Вчера был плюс, и большой.Зарегила всё что можно было.После обеда сумашедший минус#g_crazy# #g_crazy# а с утра сегодня -65 грн #g_haha# #g_haha# какой-то нервный смех....#g_crazy# #g_crazy# #g_crazy# [/qu
У меня вчера утром было +53 т. грн., вечером -1,4 т.грн., я в шоке эти идиоты там творят????????

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

dogj писав:
koty писав:
strateg писав:А кто-то пробовал регистрировать НН за июль при минусовом значении строки 2 Вытяга?Вопрос конечно глуповат, но тем не менее. От некоторых слышал, что регистрируются или это только для НН за июнь?
Вчера у меня был(-), но я точно знала что это глупость, и фактически плюс, в пределах этого плюса мне позволило зарегистрировать нн.
У меня таже ситуация сегодня (-) хотя точно должен быть плюс,а вот зарегистрировать не позволяет, а сегодня последний день #g_cray2# не знаю что делать
Почему последний? НН, выписанные с 16.07.2015, можно регистрировать до 15.08.2015

Bu_Ket
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 29 січня 2013, 08:02
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Bu_Ket »

terraplus писав:
Aj писав:Почему-то не обновляется МЕДОК
Я только что обновил. Серверный медок был 62 версией. Кнопкой "обновить" не хотел обновляться. Я скачал обновление 63 и 64 с сайта медка, и обновил.
У меня та же история, не обновляется...сейчас качаю с сайта...а что потом делать? Как обновить? Спасибо!

terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Bu_Ket писав:
terraplus писав:
Aj писав:Почему-то не обновляется МЕДОК
Я только что обновил. Серверный медок был 62 версией. Кнопкой "обновить" не хотел обновляться. Я скачал обновление 63 и 64 с сайта медка, и обновил.
У меня та же история, не обновляется...сейчас качаю с сайта...а что потом делать? Как обновить? Спасибо!
скачали файл .exe
например у вас была 62 версия, вы скачали 63 и 64.
1) Закрывайте медок.
2) Запускайте файл 63 версии.
3) Из списка выбирайте ваш медок.
4) Запускается обновление.
5) Запускаете файл 64 версии.
6) Из списка выбирайте ваш медок.
7) Запускается обновление.
8) Открываете медок.
9) Всё.

Ира1972
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 липня 2015, 11:02
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ира1972 »

Очень долго качалось обновление. Вчера был минус - учли регистрацию июня в июле... Сегодня после обновления стал +, без учета регистрации июня в июле. нужно срочно регить, а то передумают

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Khomenkoop писав:
natalka) писав:
Khomenkoop писав: ...
для особо одарьонних розумом доведеться написати...
Скрытый текст
"34. Встановити, що станом на ТРЕТІЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" зареєстрованим платникам податку значення суми податку (позитивне або від’ємне), на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначене пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, та значення усіх її складових, визначених цим Кодексом, ДОРІВНЮЄ НУЛЮ, крім значень її складових ΣНаклОтр, ΣНаклВид та ΣМитн, що були сформовані починаючи з 1 липня 2015 року. Зареєстрованим платникам податку таке значення автоматично збільшується контролюючим органом:
ЦЕ ВСЕ ЩО СТОСУЄТЬСЯ ТРЕТЬОГО РОБОЧОГО ДНЯ, А ВСІ ІНШІ ТЕРМІНИ РОЗПИСАНІ У ПУНТКАХ
1)...
2)
3) В ТРЕТЬОМУ ПРОПИСАНО ДО 10 РОБОЧИХ ДНІВ..
4) ДО 31 ЛИПНЯ.

Тому читать треба з розумум, а не без нього .... і виділяти АВТОМАТИЧНО ТАКОЖ НЕ ТРЕБА, БО ВАМ ПО 4 ПУНКТУ ЙОГО ВКЛЮЧАТЬ АВТОМАТИЧНО ПО ДЕЦІ . І НАЙКРАЩИЙ ТОМУ ДОКАЗ.... ВІДСУТНІСТЬ У ВИТЯГАХ НА СЬОГОДНІ ( ТРЕТІЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ) СУМ , ЩО ВІДОБРАЖАЮТЬСЯ В 24 СТРОЦІ.
Khomenkoop, доказувати щось Вам, бесполєзно. Да, я особо одарённна #g_blum# , а лише дурак не може визнати своїх помилок ;)
Ви знову продовжуєте робити те ж саме - вириваєте фрази з контексту і не бачите ситуацію в цілому. Суть мого повідомлення не в датах, а в тому на що має збільшитись реєстраційна сума. Ви цього так і не зрозуміли, або зрозуміли але не можете визнати...
І ще, навіщо Ви наголошуєте про 3-ій пункт?
3) В ТРЕТЬОМУ ПРОПИСАНО ДО 10 РОБОЧИХ ДНІВ..
В нас суперечка про 24 рядок деки, а 3-ій пункт це переплати "живими" коштами що були на особовому рахунку на 01.07.2015. Але ж Ви напевно і не знаєте що це таке.

Я зачекаю ще декілька днів (поки ДФСУ все доробить), а тоді побачим ;) хто був правий

de_katerina
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 05 серпня 2015, 09:55
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 19 разів

Повідомлення de_katerina »

http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/209359.html

Крім того, ДФС буде забезпечено наступне:

1) до 10 серпня 2015 зареєстрованим платникам податку сума ΣНакл буде збільшена:

на суму від’ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015 та задекларованого платником у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за червень, що була надана платниками до 31.07.2015.

dogj
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 30 січня 2012, 01:03
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення dogj »

Подскажите,у меня была в графе 4 ндс уплаченное на таможни в июне,сейчас в витяги эта строчка пустая. Это значит что все эту сумму "потеряли-убрали"? можно про нее забыть?#wall#

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

ElenkaBuh писав: может у вас были июньские РК от поставщиков, зарегистрированные в июле?
дело в том что у меня НК в вытяге меньше чем должен быть (по суммарным на (31.07) - все сходилось до копейки, а сейчас НК июля выходит меньше (сумма не большая, но все же)[/quote]

Проверьте, как уже писали выше, не было ли РК выписанных в 6 мес и зарегистрированных в 7[/quote]
да так и есть, есть РК июньские, зарег в июле, но я их показывала в июньской деке
и что теперь все время формула не будет идти на эти РК???
зачем так обнулять нужно было...#g_cray#

Закрито

Повернутись до “ПДВ”