НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
ElenkaBuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 01 лютого 2012, 04:31
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення ElenkaBuh »

Dfcbkbcf писав:
ElenkaBuh писав: может у вас были июньские РК от поставщиков, зарегистрированные в июле?
дело в том что у меня НК в вытяге меньше чем должен быть (по суммарным на (31.07) - все сходилось до копейки, а сейчас НК июля выходит меньше (сумма не большая, но все же)
Проверьте, как уже писали выше, не было ли РК выписанных в 6 мес и зарегистрированных в 7[/quote]
да так и есть, есть РК июньские, зарег в июле, но я их показывала в июньской деке
и что теперь все время формула не будет идти на эти РК???
зачем так обнулять нужно было...#g_cray# [/quote]

Надеемся, что это снова ошибка и ее устранят, так же как и вчерашние июньские нн зарегистрированные в июле.
По крайней мене я ооочень на это надеюсь - у меня такой РК на -14235,00

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

koty писав:
strateg писав:А кто-то пробовал регистрировать НН за июль при минусовом значении строки 2 Вытяга?
Вопрос конечно глуповат, но тем не менее. От некоторых слышал, что регистрируются или это только для НН за июнь?
Вчера у меня был(-), но я точно знала что это глупость, и фактически плюс, в пределах этого плюса мне позволило зарегистрировать нн.
Такая же ситуация.
Только что пробовала зарегистрировать - ВІДХИЛЕНО.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Aj писав:Почему-то не обновляется МЕДОК
После сотого нажатия на "кнопочку" все-таки обновился#g_crazy#

TOSHKA_VIKA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 253
З нами з: 31 жовтня 2013, 22:29
Дякував (ла): 187 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення TOSHKA_VIKA »

Всем доброго утра и продуктивного дня! #wink#

Не перестают радовать - сделала вытяг сегодня, а у меня почему-то не вошла одна налоговая НК в стр. 3 , ровнехонько на нее рвет

так что, думается мне, это все еще не вечер, ждем дальше #g_crazy#

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

natalka) писав:
Khomenkoop писав:
natalka) писав: Khomenkoop, доказувати щось Вам, бесполєзно. Да, я особо одарённна #g_blum# , а лише дурак не може визнати своїх помилок ;)
Ви знову продовжуєте робити те ж саме - вириваєте фрази з контексту і не бачите ситуацію в цілому. Суть мого повідомлення не в датах, а в тому на що має збільшитись реєстраційна сума. Ви цього так і не зрозуміли, або зрозуміли але не можете визнати...
І ще, навіщо Ви наголошуєте про 3-ій пункт?
3) В ТРЕТЬОМУ ПРОПИСАНО ДО 10 РОБОЧИХ ДНІВ..
В нас суперечка про 24 рядок деки, а 3-ій пункт це переплати "живими" коштами що були на особовому рахунку на 01.07.2015. Але ж Ви напевно і не знаєте що це таке.

Я зачекаю ще декілька днів (поки ДФСУ все доробить), а тоді побачим ;) хто був правий
що ви постійно тупите ? для Вас написав же , що "третій робочий день ..... дорівнює нулю" .. чи Ви речення не вмієте читати в тому пункті ? Слідуючи Вашій логіці, то краще подумайте для загального розвитку....чому в пункті 3) текс починається з " протягом 10 календарних днів", пункті 2) "протягом третього робочого дня..", Ви як лажаєте, то хоч мовчали б , а то і мені вже набридли Ваші бредні писані..

Камила
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 13 грудня 2013, 13:46
Дякував (ла): 246 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Камила »

Aj писав:
Aj писав:Почему-то не обновляется МЕДОК
После сотого нажатия на "кнопочку" все-таки обновился#g_crazy#
тоже не могу обновить ((((( что там нажимать ?

ivanovamarina
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 27 грудня 2013, 13:32
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення ivanovamarina »

Камила писав:
Aj писав:
Aj писав:Почему-то не обновляется МЕДОК
После сотого нажатия на "кнопочку" все-таки обновился#g_crazy#
тоже не могу обновить ((((( что там нажимать ?

мне помогло отключение антивируски

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Khomenkoop писав:
natalka) писав:
Khomenkoop писав:

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

[
Скрытый текст
quote=Khomenkoop]
natalka) писав:
Khomenkoop писав:
natalka) писав: Khomenkoop, доказувати щось Вам, бесполєзно. Да, я особо одарённна #g_blum# , а лише дурак не може визнати своїх помилок ;)
Ви знову продовжуєте робити те ж саме - вириваєте фрази з контексту і не бачите ситуацію в цілому. Суть мого повідомлення не в датах, а в тому на що має збільшитись реєстраційна сума. Ви цього так і не зрозуміли, або зрозуміли але не можете визнати...
І ще, навіщо Ви наголошуєте про 3-ій пункт?
3) В ТРЕТЬОМУ ПРОПИСАНО ДО 10 РОБОЧИХ ДНІВ..
В нас суперечка про 24 рядок деки, а 3-ій пункт це переплати "живими" коштами що були на особовому рахунку на 01.07.2015. Але ж Ви напевно і не знаєте що це таке.

Я зачекаю ще декілька днів (поки ДФСУ все доробить), а тоді побачим ;) хто був правий
що ви постійно тупите ? для Вас написав же , що "третій робочий день ..... дорівнює нулю" .. чи Ви речення не вмієте читати в тому пункті ? Слідуючи Вашій логіці, то краще подумайте для загального розвитку....чому в пункті 3) текс починається з " протягом 10 календарних днів", пункті 2) "протягом третього робочого дня..", Ви як лажаєте, то хоч мовчали б , а то і мені вже набридли Ваші бредні писані.. [/quote]

Ув.форумчане- давайте будем поккоректней в общении друг с другом. Не переймайтесь- время всё расставит на свои места#drinks#

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Камила писав:
Aj писав:
Aj писав:Почему-то не обновляется МЕДОК
После сотого нажатия на "кнопочку" все-таки обновился#g_crazy#
тоже не могу обновить ((((( что там нажимать ?
Кнопочка ОНОВИТИ ПРОГРАМУ

Закрито

Повернутись до “ПДВ”