Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

-Latka- писав:
MariNka92 писав:
Tatyana777 писав: Через Файл -- Створити запити -- запит про стан рахунку.
Я зрозуміла. Дякую. Але щось в мене в квитанції одна й та сама сума вже тиждень, хоча на минулому тижні поповняли рахунок.
Не скажу за Арт Звіт, але довідок є декілька, може вам потрібно зробити довідку не про стан рахунку, а про сумму на яку можна зарєєструвати податкові?
Ні, мені потрібно про стан рахунку, щоб знати скільки грошей є на рахунку.

Алексей Присяжнюк
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 травня 2016, 17:15
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Алексей Присяжнюк »

Вик@ писав:
Алексей Присяжнюк писав:Всем привет!

Прошу помочь разобраться:

Я перечислил деньги для увеличения лимита на спецсчете для отправки налоговой накладной. Деньги ушли, налоговая их увидела, но лимит не изменялся 2,5 суток. Из-за этого я пропустил сроки выписки накладной и сейчас влетаю на 10% штрафа. Есть ли у налоговой сроки изменения лимита? Или они могут тупо все 15 дней ничего не менять и потом выписывать штрафы?
Штраф мне уже начислили и пошел отсчет 10 дней для уплаты.

У меня есть выписка из банка, что деньги перечисленны вовремя. И квитанции Медка, что накладные не приняты из-за отсутствия средств на спецсчете. Есть смысл судится?

И еще. Это нарушение было оформлено Актом "про результати камеральної перевірки дотримання термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям-платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних".
А мне подсказали, что такие камеральные проверки не предусмотрены законом. Есть только камеральные проверки налоговых деклараций. Это действительно так?
регистрационный лимит меняется автоматически, налоговая к нему не имеет отношения, если у Вас есть все подтверждающие документы, что деньги ушли вовремя, то, думаю, что можно посудиться
Если налоговая не имеет к нему отношения, то кому предъявлять претензии?

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

Вик@ писав:
Алексей Присяжнюк писав:Всем привет!

Прошу помочь разобраться:

Я перечислил деньги для увеличения лимита на спецсчете для отправки налоговой накладной. Деньги ушли, налоговая их увидела, но лимит не изменялся 2,5 суток. Из-за этого я пропустил сроки выписки накладной и сейчас влетаю на 10% штрафа. Есть ли у налоговой сроки изменения лимита? Или они могут тупо все 15 дней ничего не менять и потом выписывать штрафы?
Штраф мне уже начислили и пошел отсчет 10 дней для уплаты.

У меня есть выписка из банка, что деньги перечисленны вовремя. И квитанции Медка, что накладные не приняты из-за отсутствия средств на спецсчете. Есть смысл судится?

И еще. Это нарушение было оформлено Актом "про результати камеральної перевірки дотримання термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям-платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних".
А мне подсказали, что такие камеральные проверки не предусмотрены законом. Есть только камеральные проверки налоговых деклараций. Это действительно так?
регистрационный лимит меняется автоматически, налоговая к нему не имеет отношения, если у Вас есть все подтверждающие документы, что деньги ушли вовремя, то, думаю, что можно посудиться
Думаю, что такая проверка правомерна (начиная с 2016г.)
ПКУ:
75.1.1. Камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.

Хотя есть п.п.76.1: ...Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком.
Про НН тут ни слова. Так что, может, и правильно вам подсказали.

Есть еще одно "НО": в 2016г. для проведения ЛЮБОЙ проверки, в т.ч. камеральной, предприятия с объемами до 20 млн. фискалам нужно разрешение Кабмина (по этому поводу уже есть судебная практика). А есть ли оно?
Грамотного юриста бы, если дело того стОит...

В любом случае, в течение 10 дней можно обжаловать решение (хотя бы штрафы, не придираясь к самому факту проверки) в админ.порядке в вышестоящей инстанции, не обращаясь в суд.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Алексей Присяжнюк писав:
Вик@ писав:
Алексей Присяжнюк писав:Всем привет!

Прошу помочь разобраться:

Я перечислил деньги для увеличения лимита на спецсчете для отправки налоговой накладной. Деньги ушли, налоговая их увидела, но лимит не изменялся 2,5 суток. Из-за этого я пропустил сроки выписки накладной и сейчас влетаю на 10% штрафа. Есть ли у налоговой сроки изменения лимита? Или они могут тупо все 15 дней ничего не менять и потом выписывать штрафы?
Штраф мне уже начислили и пошел отсчет 10 дней для уплаты.

У меня есть выписка из банка, что деньги перечисленны вовремя. И квитанции Медка, что накладные не приняты из-за отсутствия средств на спецсчете. Есть смысл судится?

И еще. Это нарушение было оформлено Актом "про результати камеральної перевірки дотримання термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям-платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних".
А мне подсказали, что такие камеральные проверки не предусмотрены законом. Есть только камеральные проверки налоговых деклараций. Это действительно так?
регистрационный лимит меняется автоматически, налоговая к нему не имеет отношения, если у Вас есть все подтверждающие документы, что деньги ушли вовремя, то, думаю, что можно посудиться
Если налоговая не имеет к нему отношения, то кому предъявлять претензии?
Напишите письмо с приложением всех подтверждающих документов (копий) в налоговую и казначейство с просьбой разобраться или будете вынуждены подать заявление в суд...

Алексей Присяжнюк
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 травня 2016, 17:15
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Алексей Присяжнюк »

@Nika@ писав: Есть еще одно "НО": в 2016г. для проведения ЛЮБОЙ проверки, в т.ч. камеральной, предприятия с объемами до 20 млн. фискалам нужно разрешение Кабмина (по этому поводу уже есть судебная практика). А есть ли оно?
Грамотного юриста бы, если дело того стОит...
Благодарю, не знал этого.

Штраф не большой (1200грн.). Экономически судится нет смысла. Но сам факт! Физически не давать зарегистрировать накладную и потом штрафовать! Поэтому, пока буду жаловаться в вышестоящую.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Алексей Присяжнюк писав:
@Nika@ писав: Есть еще одно "НО": в 2016г. для проведения ЛЮБОЙ проверки, в т.ч. камеральной, предприятия с объемами до 20 млн. фискалам нужно разрешение Кабмина (по этому поводу уже есть судебная практика). А есть ли оно?
Грамотного юриста бы, если дело того стОит...
Благодарю, не знал этого.

Штраф не большой (1200грн.). Экономически судится нет смысла. Но сам факт! Физически не давать зарегистрировать накладную и потом штрафовать! Поэтому, пока буду жаловаться в вышестоящую.
А акт Вы бумажный получили или по электронке прислали?

Алексей Присяжнюк
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 травня 2016, 17:15
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Алексей Присяжнюк »

cometa писав: А акт Вы бумажный получили или по электронке прислали?
Бумажный. Инспектор по НДС позвонила, я поехал - забрал. С инспектором дружим. Но она только руками разводит и говорит, что ничего сделать не может. Предлагает жаловаться в вышестоящую. В январе, когда лимит не увеличивался, мы ей все три дня звонили. Но реакция такая же.

Алексей Присяжнюк
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 травня 2016, 17:15
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Алексей Присяжнюк »

Составили Жалобу. Может быть, подправите, или кому-нибудь пригодится:
Скарга на податкове повідомлення - рішення


ДПІ у м. Херсоні ГУ ДФС у Херсонській області здійснено камеральну перевірку дотримання термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям-платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в ЄРПН ТОВ «_________» (_______) у грудні 2015. Результати цієї перевірки оформлені актом перевірки від 21.04.2016р. №______________ На підставі Акту перевірки ДПІ складено податкове повідомлення-рішення від 11.05.2016р. № в сумі 1230 грн. 72 коп.

У висновках акту зазначено, що нами порушено:
- граничні терміни реєстрації податкових накладних, визначених статтею 201 Податкового кодексу України.
Із зазначеним актом перевірки та податковими повідомленнями-рішеннями ми не згодні та заперечуємо проти його висновків.

Ми не згодні із цим на підставі того, що несвоєчасне оформлення податкової накладної було здійснено не з нашої вини. Для збільшення ліміту, щоб зареєструвати податкову накладну нами 14.01.16 р на електронний рахунок були відправлені кошти у розмірі 13500,00 грн., що підтверджує платіжне доручення №___ від 14.01.2016 р, але ліміт не мінявся до 16.01.16 р. В Постанові КМУ №569 від 16.10.14р, не указані терміни збільшення ліміту, що на нашу думку означає, що ліміт повинен бути збільшен у момент перерахування наших коштів. Інакше, ніщо не заважає не міняти цей ліміт всі 15 діб і нараховувати штрафи за будь-яку податкову накладну. На протязі 14.01.16р, 15.01.16 р нами було здійснено декілька спроб відправити податкову накладну, але ми діставали відмову, що підтверджується квитанціями від автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності ДФС України». Ми зробили все, що від нас залежало для своєчасної реєстрації, тому, просимо скасувати податкові повідомлення-рішення від 11.05.2016р. №________ в сумі 1230 грн.72 коп.

Зазначимо, що строки подання цієї скарги (10 днів), визначені п. 56.3 ст. 56 Податкового кодексу України не порушені.
Одночасно повідомляємо, що у порядку, визначеному п. 56.5 ст. 56 Податкового кодексу України нами направлено до Державної податкової інспекції у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області повідомлення про оскарження податкових повідомлень-рішень.

Алексей Присяжнюк
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 травня 2016, 17:15
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Алексей Присяжнюк »

@Nika@ писав: Думаю, что такая проверка правомерна (начиная с 2016г.)
Кстати, а что по срокам такой проверки? Вроде, 30 дней прописано? А акт у меня оформлен апрелем. 30 (ли?) дней и от чего?

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

30 дней от граничного срока подачи отчетности. Т.е. если у вас НН за январь, то деку за январь вы должны подать 20.02. По идее, + 30 дней = 21.03.
Если в деке заявлено бюджетное возмещение, то 20 дней.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”