НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

СТВ писав:
Popen писав:Я потихоньку сливаю воду... #wall# #g_hospita
Имел/имею в строке 2:
31.07.15 = +9100
04.08.15 = -34400
И шо делать? Куда бежать? #g_witch#
Аналогично. И что делать? кому звонить за разъяснениями?? думаю что наши НИ сами потеряные- объяснить не смогут...
Имела/имею в строке 2:
31.07.15 = -6,4 мил.
04.08.15 = +1мил
И шо делать? Куда бежать?
Проверила, убрали все выписанное июнем и зарегистрированное июлем.т.е. привели к законодательной норме., и все стало на свои места

ElenkaBuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 01 лютого 2012, 04:31
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення ElenkaBuh »

Подскажите, у кого Арт-Звит на старый Запыт про стан рахунку квитанции не приходят ни у кого?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Caramelka писав:
Я так понимаю над этой прогой тренируются студенты прог.факультета. А нам терпения!!!#g_hospita
так толковые и опытные программисты не будут работать за такие зарплаты, вот реально и выходит что через одно место

СТВ
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 30 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 45 разів

Повідомлення СТВ »

Khomenkoop писав:
sfera_2000 писав:"профісіонали в них там працюють ще ті )))) отак лохануться при перенесенні даних .. замість колонки "дата податкової накладної"=більше 01.07. якесь чмо поставило дату реєстрації податкової накладної і залили всі ПЗ і ПК, що зареєстровані у липні."
Закони "надумують" - одні, а дані "обнульовують" - інші ( не розуміючи що роблять і для чого ), допускаючи помилки.
А скільки людей зараз сидить і думає як "вирулити" з цієї ситуації !!!
В нас на кінець липня у стр. 2 було +21 232
а зараз - 33 740
БУДЬ МУДРИМ ?!
Що робити? Чекати?
Ми скаргу подали і зареєстрували про невідповідність сум з витягу вимогам закону "про покращення" )))))
отпишитесь о результатах- интересно!#smile3#

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

aruba писав:Ну вот что делать..
сегодня растаможилась машина на 119000 грн. ндс.
а они мне в строку 2 забросили всего 103000 .. где делись 16000 грн.. не известно(((
это вы на таможню заплатили 119тыс., а ндс там по гтд 103тыс., а 16тыс. это пошлина... наверное... это я так думаю..

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Nadiy писав:
Любослава писав:
buh_vika писав:Здравствуйте, подскажите, каким запросом в медке получить информацию про выписанные нам налоговые накладные за весь месяц?
Нет такого Запита.
во всяком случае я искала - не нашла.
зробіть звірку з ЄРПН, побачите за які дні у вас різниця в кількості документів, потім за ці дні витяг 1300103 з галочкою отримати документи
зробіть звірку з ЄРПН - Каким документом?

finfin
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 06 лютого 2014, 12:27
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення finfin »

koty писав:
finfin писав:[
Скрытый текст
quote=finfin]
Анютка9 писав: я говорю в данный момент про вытяг . Где вторая строчка из-за этого ушла в минус. Там эта сумма превратилась в ноль. Может я чего то не понимаю и это так и должно быть?
Хорошо, давайте про вытяг. Вы грубо говоря должны уже сегодня оплатить НДС, что бы дальше регить свои НН , а не месяц спустя как раньше.
[/spoiler]У вас первый раз импорт услуг? Я вам писала выше, что если вы расчитывали на ноль, он не получится. Вы же по первому событию( пример поступили вам на р\с) начислили себе НО, потом когда оплатили нерезиденту с р\с вы опять начисляете себе НО по импорту услуг и получаете НК. В итоге вы как ни крути попадаете на сумму уплаты НДС., только раньше можно было хоть после сдачи деки это оплатить, а сейчас сразу в день регистрации НН по НО по импорту услуг. Ну как то так...
Позволю себе встрять. Почему дважды возникает НО? Если согласно НКУ 187.8. Датою виникнення податкових зобов'язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення.
У випадках, передбачених статтею 191 цього Кодексу, дата виникнення податкових зобов’язань визначається з урахуванням положень статті 191 цього Кодексу.
• Пункт 187.8 статті 187 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 4915-VI від 07.06.2012
Датою виникнення податкових зобов'язань за операціями з постачання послуг нерезидентами, місцем надання яких є митна територія України, є дата списання коштів з банківського рахунка платника податку в оплату послуг або дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг нерезидентом, залежно від того, яка з подій відбулася раніше.
[/quote] Вы все верно пишете, дата возникновения НО по операции импорт услуг - появляется с факта списания денег со счета в оплату услуг нерезу. Но ведь перед тем как я резидент начислила себе НО по импорту услуг, я еще себе начисляла НО при получении у себя дохода ( это либо нал, либо бн и т.п.) Сумму нала или бн я где взяла, что бы оплатить нерезу услугу? Может я неправильно объясняю... Но первый раз НО возникают при доходе той суммы которую я уплатила нерезу- правильно, но взямен не получила НК от него, а потом еще возникает НО согласно НКУ по импорту услуг и соответственно право на НК. Вот и теряется сумма НК , ну это так по простому 1 класс

aruba
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 25 червня 2012, 08:26
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення aruba »

rubin писав:
aruba писав:Ну вот что делать..
сегодня растаможилась машина на 119000 грн. ндс.
а они мне в строку 2 забросили всего 103000 .. где делись 16000 грн.. не известно(((
это вы на таможню заплатили 119тыс., а ндс там по гтд 103тыс., а 16тыс. это пошлина... наверное... это я так думаю..
на таможню я заплатила 130 000 грн.. из них самого ндс - 119000

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

я так зрозуміла, що вчора обновився СЕА.
бо сьогодні отримала дуже неприємний сюрприз і може хто що порадить і куди звернутися.
вчора зробила запит і отримала ліміт реєстрації 30000 грн.
зареєструвала податкові на 20000.
все.
сьогодні роблю запит і отримую ліміт -120 тис. грн? що це таке? і куди дзвонити?

ирина софия
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 05 серпня 2015, 13:42
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ирина софия »

buh_vika писав:
Nadiy писав:
Любослава писав: Нет такого Запита.
во всяком случае я искала - не нашла.
зробіть звірку з ЄРПН, побачите за які дні у вас різниця в кількості документів, потім за ці дні витяг 1300103 з галочкою отримати документи
зробіть звірку з ЄРПН - Каким документом?
первичные документы
звірка документів з ЄРПН

Закрито

Повернутись до “ПДВ”