НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Tasa писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
Nadiy писав: я думаю потрібно було в дод 5 +тільки нова ПН, і дод 1 - РК на неплатника,
получається що ваш РК не відображений у звітності
Так то так, але чому саме сьогодні це вилізло - аж через місяць ? І як я мала подавати дод.1 до УР якщо в мене в травні (а це уточнювався травень) не було дод.1 ? В мене просто змінились дані в дод.5..
Я реально сижу в шоці і не розумію шо робить і куди дзвонить...

Допоможіть будь ласка. Куди краще телефонувати з такою какою ???
Перелопатила все, не знаю як поступити ? Може в кого є ще якісь варанти ???
просто рассуждения: в реестре есть две НН и один РК. В уточненке Вы показали только 1 НН? Может по этой причине и рвет?
хотя, как бы и не правильно включать ошибочную НН и РК к ней. Но реестр не знает, что они ошибочные. И получается, что в мае было 2 НН, а в уточненке только 1, вот и вылезла 2-я в стр.8. А РК на минус не прошел в вытяг как несвоевременно зарегистрированный, он зарегистрирован в июле, поэтому Вы и имеели право отразить его в июле, а не в уточненке июня. Это нестыковки реестра с НКУ, и что с этим делать не понятно. Делать уточненку за июль и вносить РК, может это спасет ситуацию, но это тоже как-то не правильно.

RYZYK
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1229
З нами з: 26 червня 2012, 03:06
Дякував (ла): 4434 рази
Подякували: 1221 раз

Повідомлення RYZYK »

Дозвонилась до консультационной линии
1. С НДС-ом запоздалых НН(НК по июньской НН, зарегистрированной контрагентом в июле и показанной мной в деке июля) можете попрощаться:все обнулилось на 1.7.15.
2. Законного механизма избежать задвоения по регистрации НН неплательщику после сдачи деки (в которой эти обязательства были показаны и сразу упали во 2 и 8 строки вытягя) НЕТ!
Поэтому "уточняемся" чтобы работать и регистрировать.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Може комусь згодиться.....
СЕА працює хто-зна-як... Хоча це не новина...
Значить зробила РК на "+" на РК що робила 31.07 і зареєструвала зараз (в мене неплатник) + зробила РК на "-" але саме травнем (в мене 05 місяць уточнювався) і теж зареєструвала, тобто сумарно - і + виходжу на 0.
Роблю Витяг - злополучна стр. 8 зникла !!! Чудо прям...
Хоча насправді все це дуже печально, бо скільки нервів і часу на такі експерименти йде - словом не сказать, хочеться хіба що нецензурним... #aggr#


ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Tasa писав:Може комусь згодиться.....
СЕА працює хто-зна-як... Хоча це не новина...
Значить зробила РК на "+" на РК що робила 31.07 і зареєструвала зараз (в мене неплатник) + зробила РК на "-" але саме травнем (в мене 05 місяць уточнювався) і теж зареєструвала, тобто сумарно - і + виходжу на 0.
Роблю Витяг - злополучна стр. 8 зникла !!! Чудо прям...
Хоча насправді все це дуже печально, бо скільки нервів і часу на такі експерименти йде - словом не сказать, хочеться хіба що нецензурним... #aggr#
а в 6-й строке лишнего нет?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:Може комусь згодиться.....
СЕА працює хто-зна-як... Хоча це не новина...
Значить зробила РК на "+" на РК що робила 31.07 і зареєструвала зараз (в мене неплатник) + зробила РК на "-" але саме травнем (в мене 05 місяць уточнювався) і теж зареєструвала, тобто сумарно - і + виходжу на 0.
Роблю Витяг - злополучна стр. 8 зникла !!! Чудо прям...
Хоча насправді все це дуже печально, бо скільки нервів і часу на такі експерименти йде - словом не сказать, хочеться хіба що нецензурним... #aggr#
І шо зовсім радує - цифра перейшла в ряд.2 )#yahoo#
В 6 - все правильно !

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Tasa писав:Може комусь згодиться.....
СЕА працює хто-зна-як... Хоча це не новина...
Значить зробила РК на "+" на РК що робила 31.07 і зареєструвала зараз (в мене неплатник) + зробила РК на "-" але саме травнем (в мене 05 місяць уточнювався) і теж зареєструвала, тобто сумарно - і + виходжу на 0.
Роблю Витяг - злополучна стр. 8 зникла !!! Чудо прям...
Хоча насправді все це дуже печально, бо скільки нервів і часу на такі експерименти йде - словом не сказать, хочеться хіба що нецензурним... #aggr#
ось так і працюємо: трошки логіки, трошки хитрості .......#yahoo#

vess
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 01 вересня 2015, 15:44
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення vess »

Добрий день! Підкажіть будь ласка, якщо не зареєстрована податкова накладна за липень, у витягу стр. 8 зменьшує ліміт, треба тільки поповнити рахунок для того щоб ії зареєструвати ? А якщо подати УР зняти ПО, зареєструвати ???

RYZYK
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1229
З нами з: 26 червня 2012, 03:06
Дякував (ла): 4434 рази
Подякували: 1221 раз

Повідомлення RYZYK »

vess писав:Добрий день! Підкажіть будь ласка, якщо не зареєстрована податкова накладна за липень, у витягу стр. 8 зменьшує ліміт, треба тільки поповнити рахунок для того щоб ії зареєструвати ?
Она еще задвоится (второй раз окажется в строке 2) Читайте выше как делать потом корректировки и уточнения.

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

Добрый день!
Я вот не пойму, а каким образом может увеличиться строка 8 если я никаких уточненок не подавала? Сумма похожа на минусовый РК, который покупатель зарегистрировал нам за июль, но еще 25 августа, совпадение?

vess
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 01 вересня 2015, 15:44
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення vess »

Здравствуйте! Если не зарегистрирована налоговая за июль можно подать УР чтобы убрать стр. 8 в вытяге?

Закрито

Повернутись до “ПДВ”