Звільнення від оподаткування ПДВ електрогенераторів та ін...

Розділ V ПКУ
SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Yuliaso писав:
13 грудня 2022, 14:37
Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:
Я могу, напишите мне в приват тестовое, а то я несоображу как пристегнуть))
На почту могу или на вайбер.

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 529
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

SvitlanaKiev писав:
14 грудня 2022, 14:38
Підкажіть, будь ласка, чи правильно зробив постачальник:
1) 17 листопада сплатили зарядний пристрій (рахунок + видаткова з ПДВ).
Зараз зареєстрували податкову накладну - сума та ж, але без ПДВ!
Якщо він правильно зробив, то ціна має бути дешевшою, тобто без ПДВ???
2) У той же час інший постачальник, якому сплатили зарядний пристрій 28 листопада, зареєстрував його з ПДВ.
А зарядний пристрій є у переліку в Постанові? :? мені здається не зустрічала, але можу помилятися.

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 529
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

SvitlanaKiev писав:
14 грудня 2022, 14:40
Yuliaso писав:
13 грудня 2022, 14:37
Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:
Я могу, напишите мне в приват тестовое, а то я несоображу как пристегнуть))
На почту могу или на вайбер.
Спасибо большое, что откликнулись :g_kiss: я сегодня зарегистрировала все свои налоговые со льготой :yahoo:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

SvitlanaKiev писав:
14 грудня 2022, 14:38
Підкажіть, будь ласка, чи правильно зробив постачальник:
1) 17 листопада сплатили зарядний пристрій (рахунок + видаткова з ПДВ).
Зараз зареєстрували податкову накладну - сума та ж, але без ПДВ!
Якщо він правильно зробив, то ціна має бути дешевшою, тобто без ПДВ???
2) У той же час інший постачальник, якому сплатили зарядний пристрій 28 листопада, зареєстрував його з ПДВ.
давайте я відповідь дам з боку постачальника 1
можливо, з кимось із ваших працівників звязувались і запитали чи можна таку ціну поставити.
видаткову накладну легше переробити аніж виправляти ПН тепер.
тепер я побуду постачальником 2 :mocking:
що за код укт зед? можливо, перечитали що написано в постанові 1260 навпроти даного коду і назви даного товару там не знайшли.
правильно чи не правильно ми робим ніхто точно не знає, всі здогадуються.
а тепер у мене питання як у постачальника якого зобовязали даний товар продавати без пдв. Отримали від вас предоплату 17.11 по виписаному рахунку від 30.10 сума з пдв 1200. Як вам виписувать податкову накладну? перша подія оплата 17.11 сума 1200 грн. Зараз розглядаєм той варіант, коли однозначно - товар продавати без пдв.
1 - ви згодитесь на ціну 1200 без пдв (податкова накладна буде виписана на всю суму першої події
2- ви отримаєте ПН де ціна товару буде такаж як у рахунку але пн буде виписана на 1000 грн. і вас не буде засмучувать, що пн не відповідає першій події.
3 - ?

kadar
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 грудня 2022, 23:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення kadar »

Добрый вечер. Можете мне тоже скинуть образец налоговой, ни разу не оформляли. Почта: kadar1@ukr.net, буду очень благодарна!!!

kadar
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 грудня 2022, 23:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення kadar »

SvitlanaKiev писав:
14 грудня 2022, 14:40
Yuliaso писав:
13 грудня 2022, 14:37
Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:
Я могу, напишите мне в приват тестовое, а то я несоображу как пристегнуть))
На почту могу или на вайбер.
Доброй ночи. Пришлите, пожалуйста, мне тоже образец податковой накладной на генератор. Ни разу еще не оформляла такую налоговую. Буду очень благодарна!!! :handshake:

kadar
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 грудня 2022, 23:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення kadar »

Yuliaso писав:
14 грудня 2022, 21:13
SvitlanaKiev писав:
14 грудня 2022, 14:40
Yuliaso писав:
13 грудня 2022, 14:37
Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:
Я могу, напишите мне в приват тестовое, а то я несоображу как пристегнуть))
На почту могу или на вайбер.
Спасибо большое, что откликнулись :g_kiss: я сегодня зарегистрировала все свои налоговые со льготой :yahoo:
Доброе утро. Отправьте и мне, пожалуйста, образец налоговой на генератор на адрес kadar1@ukr.net, не знаю что куда :stars:

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Nelli-Nelli писав:
14 грудня 2022, 21:30
давайте я відповідь дам з боку постачальника 1
можливо, з кимось із ваших працівників звязувались і запитали чи можна таку ціну поставити.
видаткову накладну легше переробити аніж виправляти ПН тепер.
тепер я побуду постачальником 2 :mocking:
Велике дякую, що приділили час!
Код товару в обох варіантах однаковий та у переліку є: 850760000 = Акумулятори електричні, включаючи сепаратори для них, прямокутної (в тому числі квадратної) або будь-якої іншої форми. Літій-іонні*
1) Ніхто не звертався до нас точно, я їм написала, що треба привести до одних показників видаткову та податкову, але поки що мовчать.
2) Мене дуже влаштовує їхня реєстрація з ПДВ. Там досить дорогий зарядний пристрій, шукали саме з ПДВ.
Тепер думаю, а чи не зроблять вони нам пізніше коригування та зареєструють без ПДВ, у переліку цей код товару як пільговий...
(Нам із ПДВ зареєстрував постачальник дуже відомий та великий. Що мені тепер робити? Включити до декларації цей кредит та чекати від них коригування?) Найменування- "Портативний зарядний пристрій Power Bank....."
Востаннє редагувалось 15 грудня 2022, 11:41 користувачем SvitlanaKiev, всього редагувалось 5 разів.

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Yuliaso писав:
14 грудня 2022, 21:11
А зарядний пристрій є у переліку в Постанові? :? мені здається не зустрічала, але можу помилятися.
Так, у переліку є:
8507 60 00 00
Акумулятори електричні, включаючи сепаратори для них, прямокутної (в тому числі квадратної) або будь-якої іншої форми. Літій-іонні*

ruslanashk
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 15 грудня 2022, 13:15

Повідомлення ruslanashk »

SvitlanaKiev писав:
14 грудня 2022, 14:40
Yuliaso писав:
13 грудня 2022, 14:37
Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:
Я могу, напишите мне в приват тестовое, а то я несоображу как пристегнуть))
На почту могу или на вайбер.
добрий день! Скиньте і мені будь ласка зразок податкової без пдв на ruslanashk@gmail.com
податкова не знає як реєструвати ПН, і нічим допомогти не може :(

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”