НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Всім доброго дня !
Хочу поділитись, як в нас пройла "операція" уточненої деки до липневої. ( нагадаю, в липневй декл. показали ПН не зарег., в результаті чого отримали р.8 та зменшееня р.2 Витягу).
В пятницю подала РК де з "-" зняла не зарег. ПН. У витягу вони зявились на протязі 5 хв. Я зразу ж зарег. ті ПН щоб кошти не пропали, а так як це вже був кінець робочого дня, пятниця я не резикувала подавати ще один РК ( крім того, потрібно ж заплатити 3% штрафу), залишили цю справу на понеділок. Сьогодні заплатили кошти і відправили РК вже з "+", все стало на свої місця як в декларації за липень.
Близько 17,00 телефонує камеральний інспектор і істерично починає кричати, що ми не законно подали РК, ми вкрали у держави кошти, що це все так просто не пройде і в результаті сказала, що вона готуватиме документи на аналювання нашого підприємства як платника ПДВ #yahoo# #yahoo# #yahoo#
Чи радіти, чи плакати..........

Всесвит
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 29 серпня 2013, 09:29
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Всесвит »

barash_vn писав:Всім доброго дня !
Хочу поділитись, як в нас пройла "операція" уточненої деки до липневої. ( нагадаю, в липневй декл. показали ПН не зарег., в результаті чого отримали р.8 та зменшееня р.2 Витягу).
В пятницю подала РК де з "-" зняла не зарег. ПН. У витягу вони зявились на протязі 5 хв. Я зразу ж зарег. ті ПН щоб кошти не пропали, а так як це вже був кінець робочого дня, пятниця я не резикувала подавати ще один РК ( крім того, потрібно ж заплатити 3% штрафу), залишили цю справу на понеділок. Сьогодні заплатили кошти і відправили РК вже з "+", все стало на свої місця як в декларації за липень.
Близько 17,00 телефонує камеральний інспектор і істерично починає кричати, що ми не законно подали РК, ми вкрали у держави кошти, що це все так просто не пройде і в результаті сказала, що вона готуватиме документи на аналювання нашого підприємства як платника ПДВ #yahoo# #yahoo# #yahoo#
Чи радіти, чи плакати..........

А почему Вы просто не зарегистрировали НН? а подавали на них РК?

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Всесвит писав:
barash_vn писав:Всім доброго дня !
Хочу поділитись, як в нас пройла "операція" уточненої деки до липневої. ( нагадаю, в липневй декл. показали ПН не зарег., в результаті чого отримали р.8 та зменшееня р.2 Витягу).
В пятницю подала РК де з "-" зняла не зарег. ПН. У витягу вони зявились на протязі 5 хв. Я зразу ж зарег. ті ПН щоб кошти не пропали, а так як це вже був кінець робочого дня, пятниця я не резикувала подавати ще один РК ( крім того, потрібно ж заплатити 3% штрафу), залишили цю справу на понеділок. Сьогодні заплатили кошти і відправили РК вже з "+", все стало на свої місця як в декларації за липень.
Близько 17,00 телефонує камеральний інспектор і істерично починає кричати, що ми не законно подали РК, ми вкрали у держави кошти, що це все так просто не пройде і в результаті сказала, що вона готуватиме документи на аналювання нашого підприємства як платника ПДВ #yahoo# #yahoo# #yahoo#
Чи радіти, чи плакати..........

А почему Вы просто не зарегистрировали НН? а подавали на них РК?
На рахунку було недостатньо коштів, щоб зареєструвати ПН.

Амбер
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 26 червня 2013, 15:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Амбер »

Всем добрый день! У меня такая ситуация - поставщик налоговую накладную от 4 августа до сих пор не зарегистрировал, обещает зарегистрировать до 15 сентября. Получается, я смогу взять ее в кредит уже в сентябре? В августе никак не получится?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Амбер писав:Всем добрый день! У меня такая ситуация - поставщик налоговую накладную от 4 августа до сих пор не зарегистрировал, обещает зарегистрировать до 15 сентября. Получается, я смогу взять ее в кредит уже в сентябре? В августе никак не получится?
по этой НН уже в августе кредита не будет

Олег7
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 липня 2015, 15:41
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Олег7 »

если сейчас здать декларацию, в которой есть незарегистрированный налоговый кредит (налоговая должна быть от 30.08.2015г - обещают, что до 15-го точно зарегистрируют), будут ли расхождения в Вытяге? уже и на воду дуешь...:-)

Сколькоможно???
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 09 липня 2015, 17:37
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Сколькоможно??? »

https://petition.president.gov.ua/petition/4403
Коллеги, кто не равнодушен к проблеме, подпишите петицию против НДС-счетов

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Олег7 писав:если сейчас здать декларацию, в которой есть незарегистрированный налоговый кредит (налоговая должна быть от 30.08.2015г - обещают, что до 15-го точно зарегистрируют), будут ли расхождения в Вытяге? уже и на воду дуешь...:-)
А зачем торопиться? А если не зарегят вашу НН? Надо будет подавать "Звитну нову"? Я жду до последнего.

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

а эти изменения по срокам регистрации касаются только НН за август или в принципе сроки регистрации НН пересмотрели?

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Аря писав:а эти изменения по срокам регистрации касаются только НН за август или в принципе сроки регистрации НН пересмотрели?
По-моему, эти изменения действуют по 30.09.15.

Закрито

Повернутись до “ПДВ”