Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Вчора заплатила ПДВ на ел.рахунок і вчора ж мені перекинули на мій спец.рахунок, була приємно здивована.

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

Бабушка писав:
НатальяСив писав:
Бабушка писав: Добрий день ! строка 24 є заповнюємо , все поки що непомінялось у худшую сторону і це радує , а то що податківці не настроїли звязку рахунока до декларації
це мене мало волнує , а би вони нас на загальну некинули , от тоді й будуть проблеми
а то что 1 июля вы уже не сможете зарегистрировать налоговую по сг, пока не кинете "живых денег", и на наш и ваш остаток в строке 24 всем будет безразлично...прийдется то живые денежки вкидывать на электронный счет....а минус наш в строке 24...мертвым грузом и будет переноситься...в нашей деке...
Я розумію якщо навіть так як Ви думаєте , то графа 24 буде ураховуватись в деклараціях , а це означає що ті кошти які ми будемо перераховувати для реєстрації податкових , після подачі декларації повинні нам повернути , но як воно буде ? я знаю точно що предугадать що для нас придумають фіскали точно неможливо , а вони в останній день , щось підкинуть , щоб нам веселіше працювалось , будемо рішать проблеми по мірі надходження , ОК
В мене така ж ситуація тому прийшлось робити уточнені декларації за попередні місяці і в лютому показати. що в січня на 24 стр було 0.

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

павло56 писав:Коли по запиту у систему Електронного адміністрування одержав Витяг то побачив що показана сума на яку можна зареєструвати ПН не відповідає Декларації (рядок 22) на суму податкового кредиту який залишився з минулого року.Якщо така розбіжнісь залишиться після 01,07,15р року то для реєстрації ПН прийдеться у Держказначейство перераховувати додаткові кошти котрі потім не вернуться звідси на спецрахук ПДВ.Можливо комусь відомо що робити з залишком податкового кредиту минулого року котрий є і буде ще в сумі піля 1 липня ?
Я зверталася з таким питанням до ФС, для бюджетних пдв передбачено, що ПК попереднього року буде враховано і занесено до електроного рахунку, а колгоспників як завжди кинули. Податкова дала відповідь, що для сільхозників ця норма ПКУ не передбачена. Написала лист до ГФС в Київ через місяць прийшла відповідь - лист спустили в область, ще через місяць область спустить на район, а район відповідь уже давав, ось таке замкнуте коло. От і виходить, що бухрахунок з електроним не співпадають, а з 01.07. потрібно буде перерахувати кошти, щоб зареєструвати ПЗ. У мене кошти близько 750 тис., от таке петруха.

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

hleboprodukt писав:
павло56 писав:Коли по запиту у систему Електронного адміністрування одержав Витяг то побачив що показана сума на яку можна зареєструвати ПН не відповідає Декларації (рядок 22) на суму податкового кредиту який залишився з минулого року.Якщо така розбіжнісь залишиться після 01,07,15р року то для реєстрації ПН прийдеться у Держказначейство перераховувати додаткові кошти котрі потім не вернуться звідси на спецрахук ПДВ.Можливо комусь відомо що робити з залишком податкового кредиту минулого року котрий є і буде ще в сумі піля 1 липня ?
Я зверталася з таким питанням до ФС, для бюджетних пдв передбачено, що ПК попереднього року буде враховано і занесено до електроного рахунку, а колгоспників як завжди кинули. Податкова дала відповідь, що для сільхозників ця норма ПКУ не передбачена. Написала лист до ГФС в Київ через місяць прийшла відповідь - лист спустили в область, ще через місяць область спустить на район, а район відповідь уже давав, ось таке замкнуте коло. От і виходить, що бухрахунок з електроним не співпадають, а з 01.07. потрібно буде перерахувати кошти, щоб зареєструвати ПЗ. У мене кошти близько 750 тис., от таке петруха.
Відбулося незнане чудо мені дала відповідь обласна ФС, в якій налила води, але останій абзац звучить так:
Крім того, повідомляємо, що дія п.34 п.2 ХХ перехідних положень кодексу розповсюджується на сільськогосподарські підприємства - субєкти спецрежиму оподаткування, які визначені ст.209 кодексу.
Будемо надіятися що це буде дійсно так, але яким чином нам зарахують переплату та ПК невідомо.

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

hleboprodukt писав:
павло56 писав:Коли по запиту у систему Електронного адміністрування одержав Витяг то побачив що показана сума на яку можна зареєструвати ПН не відповідає Декларації (рядок 22) на суму податкового кредиту який залишився з минулого року.Якщо така розбіжнісь залишиться після 01,07,15р року то для реєстрації ПН прийдеться у Держказначейство перераховувати додаткові кошти котрі потім не вернуться звідси на спецрахук ПДВ.Можливо комусь відомо що робити з залишком податкового кредиту минулого року котрий є і буде ще в сумі піля 1 липня ?
Я зверталася з таким питанням до ФС, для бюджетних пдв передбачено, що ПК попереднього року буде враховано і занесено до електроного рахунку, а колгоспників як завжди кинули. Податкова дала відповідь, що для сільхозників ця норма ПКУ не передбачена. Написала лист до ГФС в Київ через місяць прийшла відповідь - лист спустили в область, ще через місяць область спустить на район, а район відповідь уже давав, ось таке замкнуте коло. От і виходить, що бухрахунок з електроним не співпадають, а з 01.07. потрібно буде перерахувати кошти, щоб зареєструвати ПЗ. У мене кошти близько 750 тис., от таке петруха.
Відбулося незнане чудо мені дала відповідь обласна ФС, в якій налила води, але останій абзац звучить так:
Крім того, повідомляємо, що дія п.34 п.2 ХХ перехідних положень кодексу розповсюджується на сільськогосподарські підприємства - субєкти спецрежиму оподаткування, які визначені ст.209 кодексу.
Будемо надіятися що це буде дійсно так, але яким чином нам зарахують переплату та ПК невідомо.

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

Підскажіть будь ласка, якщо пмм закуплено з спецрахунку чи можна його надавати в борг іншому сільгосппідприємству

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

hleboprodukt писав:Підскажіть будь ласка, якщо пмм закуплено з спецрахунку чи можна його надавати в борг іншому сільгосппідприємству
Добрий день! буде нецільове використання коштів ( кошти зі спецрахунку мають використовуватись для господарської діяльності сільгосппідприємства) при перевірці ці кошти Вам нарахують до бюджету зі всіма наслідками , чесно кажучи я нерозумію як це оформити в " борг" в податковому розумінні борг не що інакше як передача товару при цьому вона оформлюється як реалізація ,тільки на зберігання можна передати дизпаливо без податкових зобовязань в загальній декларації

НатальяСив
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 08 грудня 2014, 10:52
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення НатальяСив »

hleboprodukt писав:
hleboprodukt писав:
павло56 писав:Коли по запиту у систему Електронного адміністрування одержав Витяг то побачив що показана сума на яку можна зареєструвати ПН не відповідає Декларації (рядок 22) на суму податкового кредиту який залишився з минулого року.Якщо така розбіжнісь залишиться після 01,07,15р року то для реєстрації ПН прийдеться у Держказначейство перераховувати додаткові кошти котрі потім не вернуться звідси на спецрахук ПДВ.Можливо комусь відомо що робити з залишком податкового кредиту минулого року котрий є і буде ще в сумі піля 1 липня ?
Я зверталася з таким питанням до ФС, для бюджетних пдв передбачено, що ПК попереднього року буде враховано і занесено до електроного рахунку, а колгоспників як завжди кинули. Податкова дала відповідь, що для сільхозників ця норма ПКУ не передбачена. Написала лист до ГФС в Київ через місяць прийшла відповідь - лист спустили в область, ще через місяць область спустить на район, а район відповідь уже давав, ось таке замкнуте коло. От і виходить, що бухрахунок з електроним не співпадають, а з 01.07. потрібно буде перерахувати кошти, щоб зареєструвати ПЗ. У мене кошти близько 750 тис., от таке петруха.
Відбулося незнане чудо мені дала відповідь обласна ФС, в якій налила води, але останій абзац звучить так:
Крім того, повідомляємо, що дія п.34 п.2 ХХ перехідних положень кодексу розповсюджується на сільськогосподарські підприємства - субєкти спецрежиму оподаткування, які визначені ст.209 кодексу.
Будемо надіятися що це буде дійсно так, але яким чином нам зарахують переплату та ПК невідомо.
hleboprodukt, каждый день слежу за вашими продвижениями в поиске ответа на ВСЕХ нас интересующий вопрос...перенесется ли остаток по строке 24 сг деки в формулу....Ждем вместе с ВАМИ когда же наши верхи проснуться и увидят что проблема то есть...и ее надо решать...

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Добрий день! читала , що за результатами декларації за червень будемо писать заяву до податкової , з проханням внести цю суму до формули , податківці в ручному режимі повинні це зробити, а от при цьому обовязкове проведення перевірки суми з графи 24 ?, незрозуміла . В Раді лежить законопроект на відкладення розрахунку за формулою з 01.01.2016р будемо розраховувати на прийняття цьго закону

AlexGedz
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 22 травня 2015, 15:12

Повідомлення AlexGedz »

Бабушка писав:Добрий день! читала , що за результатами декларації за червень будемо писать заяву до податкової , з проханням внести цю суму до формули , податківці в ручному режимі повинні це зробити, а от при цьому обовязкове проведення перевірки суми з графи 24 ?, незрозуміла . В Раді лежить законопроект на відкладення розрахунку за формулою з 01.01.2016р будемо розраховувати на прийняття цьго закону

А можно взнати де Ви про це прочитали або силку?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”