Штраф по ПДВ - помогите разобраться

Розділ V ПКУ
perlunka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 03 серпня 2013, 16:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення perlunka »

Допоможіть розібратись.
Здала уточненку до декларації, відразу заплатила штраф. Я зменшила свій податковий кредит за липень 2014р.. Чи повинна я ще заплатити ПДВ і пеню(на ту суму яку зменшила, бо ж тоді зобов"язання за липень збільшаться), якщо в мене по ПДВ є велика переплата на даний час???

perlunka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 03 серпня 2013, 16:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення perlunka »

perlunka писав:Допоможіть розібратись.
Здала уточненку до декларації, відразу заплатила штраф. Я зменшила свій податковий кредит за липень 2014р.. Чи повинна я ще заплатити ПДВ і пеню(на ту суму яку зменшила, бо ж тоді зобов"язання за липень збільшаться), якщо в мене по ПДВ є велика переплата на даний час???
Народ!!!
підкажіть!!!
повинна я окремо платити ще за збільшення ПДВ через уточненку, якщо маю переплату по ПДВ???
невже ніхто не стикався з таким???

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

perlunka писав:Допоможіть розібратись.
Здала уточненку до декларації, відразу заплатила штраф. Я зменшила свій податковий кредит за липень 2014р.. Чи повинна я ще заплатити ПДВ і пеню(на ту суму яку зменшила, бо ж тоді зобов"язання за липень збільшаться), якщо в мене по ПДВ є велика переплата на даний час???
в мене переплата і тому при здачі УР не сплачую ні штрафів, ні пень
після здачі зідзвонююся з відділом обліку і переконуюся що УР лягло добре і всі санкції закрилися переплатою

Mari82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 16 липня 2014, 15:45
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Mari82 »

Подскажите пожалуйста,ситуация такая налоговая снимает налоговый кредит -1800 грн. за август месяц. Ходила в налоговую забрала письмо о снятии кредита, а мне говорят оплачивайте 1800 грн., или будет налоговая проверка, я говорю можно ли мне сделать уточненку, убрать НН от "плохого " поставщика, а вместо неё внести другую НН на ту же сумму, на что мне сказали это только с руководством. Но я же имею право так сделать. Рассудите!!! Пожалуйста.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

шо за "письмо о снятии кредита"?
лист про надання підтвелжуючих документів?

Mari82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 16 липня 2014, 15:45
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Mari82 »

ДА! Про надання пояснень та їх документального підтведження.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Mari82 писав:ДА! Про надання пояснень та їх документального підтведження.
так подайте підтв доки в десятиденний термін
ПК вони не мають права зняти, вони будуть вас пресувати, щоб ви самі зняли , і зробити ви це можете тільки УР
ЯКЩО МАЄТЕ ЗАТРИМАНІ ПН, ТО ПОМІНЯЙТЕ Й ПЛАТИТИ НІЧОГО НЕ ТРЕБА БУДЕ

Mari82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 16 липня 2014, 15:45
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Mari82 »

Я так и хочу сделать, потому что из подтверждающих документов только НН, расходную до сих пор поставщик не дал, при том что они закрылись неизвестно когда и трубку не берут. А какой штраф я должна оплатить и письмо должна написать.

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

Mari82 писав:Я так и хочу сделать, потому что из подтверждающих документов только НН, расходную до сих пор поставщик не дал, при том что они закрылись неизвестно когда и трубку не берут. А какой штраф я должна оплатить и письмо должна написать.
Если будете отвечать на письмо "Про надання пояснень та їх документального підтведження", то уточненку не подавайте. А есль сами решите снять кредит, то напишите, что не нашли оригиналов документов. Мне так советовали в налоговой.

Mari82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 16 липня 2014, 15:45
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Mari82 »

Просто написать письмо о том ,что данный контрагент снят с налогового кредита уточненым расчетом №... и все?. Сдать в канцелярию? А пеню платить надо?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”