Договор с поставщиком на услуги от 01.03.14
Но поставщик зарегистрирован плательщикм НДС с середины месяца,
составляем акт на услуги за весь месяц, датированный последним днем месяца.
Что будет с НДС, налоговый кредит будет на всю сумму?
Если поставщик зарегистрирован плательщикм НДС с середины месяца
-
- Светоч Мысли
- Повідомлень: 1711
- З нами з: 18 січня 2013, 08:17
- Дякував (ла): 1267 разів
- Подякували: 504 рази
-
- Гений
- Повідомлень: 376
- З нами з: 24 січня 2014, 15:37
- Дякував (ла): 110 разів
- Подякували: 70 разів
Мне кажется, что надо было бы что бы поставщик выписал два Акта. Один последним днем когда он не плательщик НДС, где будет вся сумма которую вы кинете на затраты и кот. не будет иметь отношения к ПДВ, а второй Акт последним днем месяца где ПДВ будет выделяться. Общая Сумма Актов с ПДВ будет равняться сумме по Договору за месяц. И поставщик выделит у себя правильно ПДВ.
-
- Светоч Мысли
- Повідомлень: 1711
- З нами з: 18 січня 2013, 08:17
- Дякував (ла): 1267 разів
- Подякували: 504 рази
нашла в ЕБНЗ такой ответ, и если я его правильно поняла, то выписывается налоговая на всю сумму, хотя сложно представить, что поставщику они бы ответили начислять меньшеОлеся26 писав:Мне кажется, что надо было бы что бы поставщик выписал два Акта. Один последним днем когда он не плательщик НДС, где будет вся сумма которую вы кинете на затраты и кот. не будет иметь отношения к ПДВ, а второй Акт последним днем месяца где ПДВ будет выделяться. Общая Сумма Актов с ПДВ будет равняться сумме по Договору за месяц. И поставщик выделит у себя правильно ПДВ.
Як сформувати податкові зобов’язання з ПДВ продавцю, який реєструється як платник податку з іншого дня ніж перший день календарного місяця, у разі постачання ним послуг протягом повного календарного місяця, у якому здійснено реєстрацію платником ПДВ?
Відповідь:
Коротка
Повна
Коротка:
Особа, яка реєструється як платник податку з іншого дня ніж перший день календарного місяця, має право додавати до вартості товарів/послуг суму ПДВ та зобов’язана нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ і складати податкові накладні за результатом здійснення операцій з постачання послуг, перша подія по яких (оплата послуг або дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання таких послуг), відбулася після її реєстрації платником ПДВ.
Особі, яка реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першу податкову декларацію з ПДВ необхідно подати за наслідками першого повного календарного місяця, яка включає дані за період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем цього першого повного календарного місяця.
При цьому, слід застерегти, що згідно з п.183.10 ст.183 Податкового кодексу України будь-яка-особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, і у випадках та в порядку, передбачених цією статтею, не подала до контролюючого органу реєстраційну заяву, несе відповідальність за не нарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.
-
- Гений
- Повідомлень: 376
- З нами з: 24 січня 2014, 15:37
- Дякував (ла): 110 разів
- Подякували: 70 разів
Вот и получается: пусть вам сделают первый акт в последний день когда были не плательщиками - тут ошибок и нарушений не будет, а второй перша подия Акт от 31,03 - где будет выделяться ПДВ.То есть закройте все взаимоотношения последним днем не плательщика НДС. А с первого дня когда плательщик НДС - будете идти с чиятого листа по первой или втрой подии.