Помилилась при сплаті ПДВ рахунком!

Розділ V ПКУ
ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Ирина06 писав:
ScAudit писав:підгрунтя для оскарження рішень за таких ситуацій ДПІ/ДФС http://scaudit.com.ua/images/stories/SC ... tizhky.pdf
Щось не відкривається :(
напишите почту в личку- я вам кину- там ПДФ файл, у меня открывается, подсказать почему не открывается не могу.
или так-
наш сайт - база знань - корисні посилання - якщо помилились в платіжці по податкам (сейчас 6-е сверху, но может сдвинуться по мере выкладки статтей)

pluton
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 вересня 2011, 08:07
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення pluton »

Доброго дня, шановні колеги!
Щоб не створювати нової теми, запитаю тут.
За листопад (у грудні) і за грудень (у січні) при сплаті ПДВ у призначенні платежу чомусь загубився код підприємства.
Вийшло приблизно так *;101; ; ПДВ за листопад 2014. Сплачено до бюджету повністю;;
Нам ніхто на сьогодні з цього приводу не дзвонив, і ми не знаємо чи зарахувався нам платіж, чи ні.
Як Ви гадаєте, потрібно йти на звірку? Бо додзвонитись до інспектора нереально.
Чи писати листа? Чи залишити все як є?
Дякую за поради, приклади з життя і окремі думки))

cleo
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 17 січня 2014, 11:44
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 200 разів

Повідомлення cleo »

pluton писав:Доброго дня, шановні колеги!
Щоб не створювати нової теми, запитаю тут.
За листопад (у грудні) і за грудень (у січні) при сплаті ПДВ у призначенні платежу чомусь загубився код підприємства.
Вийшло приблизно так *;101; ; ПДВ за листопад 2014. Сплачено до бюджету повністю;;
Нам ніхто на сьогодні з цього приводу не дзвонив, і ми не знаємо чи зарахувався нам платіж, чи ні.
Як Ви гадаєте, потрібно йти на звірку? Бо додзвонитись до інспектора нереально.
Чи писати листа? Чи залишити все як є?
Дякую за поради, приклади з життя і окремі думки))
не переживайте без кода ЕДРПОУ зачислят на счет лица которое платило...
другое дело если бы вы указали не свой ЕДРПОУ, тогда деньги зачислились бы на дргое лицо

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

pluton писав:Доброго дня, шановні колеги!
Щоб не створювати нової теми, запитаю тут.
За листопад (у грудні) і за грудень (у січні) при сплаті ПДВ у призначенні платежу чомусь загубився код підприємства.
Вийшло приблизно так *;101; ; ПДВ за листопад 2014. Сплачено до бюджету повністю;;
Нам ніхто на сьогодні з цього приводу не дзвонив, і ми не знаємо чи зарахувався нам платіж, чи ні.
Як Ви гадаєте, потрібно йти на звірку? Бо додзвонитись до інспектора нереально.
Чи писати листа? Чи залишити все як є?
Дякую за поради, приклади з життя і окремі думки))
Мне кажется, что все проплаты дошли, т.к. раньше (до 2014г.)я тоже не ставила код в назначении платежа, а платежи доходили.

pluton
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 вересня 2011, 08:07
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення pluton »

Просто мені здається, щось таке було, що тепер гроші зараховуються автоматично, програмою і тому дуже важливо, щоб було коректно прописано призначення платежу, інакше їх віднесуть до групи нез"ясованих платежів.
В минулому році як раз у січні дуже наголошувалось, щоб точно слідкували, пам"ятки скрізь публікували типу таких
http://fortetsya.org.ua/index.php?optio ... id=178:mdz
Тому ми й переживаємо.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

pluton писав:Просто мені здається, щось таке було, що тепер гроші зараховуються автоматично, програмою і тому дуже важливо, щоб було коректно прописано призначення платежу, інакше їх віднесуть до групи нез"ясованих платежів.
В минулому році як раз у січні дуже наголошувалось, щоб точно слідкували, пам"ятки скрізь публікували типу таких
http://fortetsya.org.ua/index.php?optio ... id=178:mdz
Тому ми й переживаємо.
Я вас умоляю, была бы у вас недоимка, инспектор вас уже сам сто раз нашел. Если вам уж очень страшно, занесите запрос на справку об отсутствии налогового долга в канцелярию. Но по практике знаю, что инспектора деньги контролят и звонят если что не так.

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

cleo писав:
pluton писав:Доброго дня, шановні колеги!
Щоб не створювати нової теми, запитаю тут.
За листопад (у грудні) і за грудень (у січні) при сплаті ПДВ у призначенні платежу чомусь загубився код підприємства.
Вийшло приблизно так *;101; ; ПДВ за листопад 2014. Сплачено до бюджету повністю;;
Нам ніхто на сьогодні з цього приводу не дзвонив, і ми не знаємо чи зарахувався нам платіж, чи ні.
Як Ви гадаєте, потрібно йти на звірку? Бо додзвонитись до інспектора нереально.
Чи писати листа? Чи залишити все як є?
Дякую за поради, приклади з життя і окремі думки))
не переживайте без кода ЕДРПОУ зачислят на счет лица которое платило...
другое дело если бы вы указали не свой ЕДРПОУ, тогда деньги зачислились бы на дргое лицо
я вказала не свій єдрпоу....це що в мене недоплата буде?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”