Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
zerno
Гений
Гений
Повідомлень: 320
З нами з: 21 травня 2012, 12:40
Дякував (ла): 698 разів
Подякували: 130 разів

Повідомлення zerno »

Бабушка писав:Доброго дня! У мене другий день не поповнюється реєстраційна сума для реєстрації податкових , вчора зранку перерахувала кошти , кошти списались а реєстраційна сума не поповнюється , як знать чи в мене проблема чи по всій Україні ? чого чекати чи телефонувати кому? Хто знає підскажіть
у меня также. вчера утром пополняла счет. на данный момент сума не зачислена в вытяг.

drpatso
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 березня 2015, 16:36
Подякували: 29 разів

Повідомлення drpatso »

павло56 писав:
Ksena_K писав:Коллеги, прошу помощи:
Списываем посевы, согласно Акта комиссии: Посчитала неповторяемые расходы, отсортировла из этих расходов, те по которым был сформирован ПК, Выписываю налоговую накладную (компенсирующую ПК) тип 13, что писать в номенклатуре - гибель посева, или что-то еще?
Журнал "баланс-агро "№21 червень 2016р. Думаю прочитавши, можливо пропаде охота списувати посіви.
Категорически не согласен с такой точкой зрения. Это мнение для "лояльных" налогоплательщиков. Налогоплательщики, которые уверенны в своих правах, отражают условные поставки по сельскохозяйственной декларации, самым весомым аргументом сему есть требования налогового кодекса, а не Порядки, Инструкции и Письма ДФС, которые часто противоречат НКУ.
ДАВАЙТЕ ПЕРЕСТАНЕМ ИДТИ У ФИСКАЛОВ НА ПОВОДУ И НАЧНЕМ ОТСТАИВАТЬ СВОИ ПРАВА иначе так и будем прогибаться под каждый "чих" налоговой и спонсировать бюджет по поводу и без.

nata-frost
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 21 жовтня 2015, 13:38
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення nata-frost »

Доброе утро. Подскажите фермерское хозяйство, 4гр единый налог отчет по НДС: ПДВ (скорочена) j 0209010 или ПДВ (спеціальна для с/г виробників ) j0209409?? СПАСИБО.

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

j 0209009

nata-frost
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 21 жовтня 2015, 13:38
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення nata-frost »

Это старая форма,с 01.08.16 поменялась

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Доброго дня! Допоможіть розібратись!!!!!
1.подаючи декларацію за січень 2016,я розподілила ПДВ по даних Дод 9 включаючи січень,а потрібно було по даних за 12 місяців,не вкл. січень,так????
2.подаю уточнюючий розрахунок,зі всіма додатками,так?
3. перш,ніж подати уточнюючу,мені потрібно доплатити ПЗ,тут не розумію,якщо ПДВ виникло по групі інші...50% на 50%, тобто,щоб мені 50 % повернули на який рахунок мені потрібно сплатити ці ПЗ,інспектор сказала,що це вже не буде рах. 3753....а куди вона не знає.....може ви знаєте?

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

Добрый день.
Каков порядок заполнения дод.9 к спец.декларации, в отчетности за август , август включать?

drpatso
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 березня 2015, 16:36
Подякували: 29 разів

Повідомлення drpatso »

Танечка-Танюша писав:Добрый день.
Каков порядок заполнения дод.9 к спец.декларации, в отчетности за август , август включать?
смотрите порядок формирования декларации, и мелкий шрифт после звездочки, там четко написано:
"Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника – звітний податковий період”
раньше там было:
"Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно вкючаючи поточний. Для новоствореного платника – звітний податковий період”

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

drpatso писав:
Танечка-Танюша писав:Добрый день.
Каков порядок заполнения дод.9 к спец.декларации, в отчетности за август , август включать?
смотрите порядок формирования декларации, и мелкий шрифт после звездочки, там четко написано:
"Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника – звітний податковий період”
раньше там было:
"Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно вкючаючи поточний. Для новоствореного платника – звітний податковий період”
Спасибо, делала отчет в СОНАТЕ, на бланке по прежнему написано "Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно вкючаючи поточний. Для новоствореного платника – звітний податковий період”, зашла на сайт ГНИ такжеи в бланках на бух.911 тоже самое, Проверила уже в самом наказе так там действительно "Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника – звітний податковий період”
Прийдется писать СОНАТЕ и сдавать нову звитну

Melodi
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 12 січня 2013, 06:06
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Melodi »

Добрый день! Коллеги, посоветуйте, пожалуйста, как быть. Пополняли электронный счет в казначействе. Вместо счета прочего растениеводства 3753, ошибочно пополнили счет 3754 - поставки зерновых и тех. культур. Зерновыми не занимаемся. Сумма большая, как можно вернуть деньги, куда обращаться?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”