Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
Ves2016
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 08 квітня 2016, 20:44
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ves2016 »

Добрий день! Підкажіть будь ласка по такому вопросу. Взяли в оренду землю у пайовиків, а в них в державному акті написано для ведення особистого сільськогосподарського виробництва. У нас в основном паї для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Чи зможемо ми вирощену продукцію на цій землі показати у спец. декларації. Чи це надо буде показувати по загальній декларації?

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Можете, зараз це врегульовано в ЗК.

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

По зерновідходам. Взагалі, це є не якась там абстрактна продукція, а конкретне зерно з великим процентом засмічення та з великою кількістю зернової домішки (биті, пошкоджені та інші зерна).
Можна оприходувати ці відходи, як зерно з конкретними показниками якості, наприклад пшениця (засміченість - 50 %, зернова домішка - 50 %) і продавати її, як пшеницю з цими показниками по відповідній ціні.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

fgrubin писав:По зерновідходам. Взагалі, це є не якась там абстрактна продукція, а конкретне зерно з великим процентом засмічення та з великою кількістю зернової домішки (биті, пошкоджені та інші зерна).
Можна оприходувати ці відходи, як зерно з конкретними показниками якості, наприклад пшениця (засміченість - 50 %, зернова домішка - 50 %) і продавати її, як пшеницю з цими показниками по відповідній ціні.
Чи можна, наприклад, зернові відходи перевести у корми для худоби та реалізувати їх, власне, як корми з відповідним розподілом ПДВ 50%/50%?

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка,у мене виникла помилка у спецдеклараціі, по дод 9 включила поточний місяць,отже питома вага порахувалась не вірно,що призвело до заниження ПЗ. Хочу подати уточнюючу,як правильно це зробити? Цікавить дод 10,заповнювати лише помилкові рядки на різницю? дод 9 - не розумію як заповнити.....вказати 12 місяців крім поточного чи мінусувати лише зайвий місяць.....Допоможіть розібратись з цими додатками,щиро дякую!!!!!!!

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

one--** писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка,у мене виникла помилка у спецдеклараціі, по дод 9 включила поточний місяць,отже питома вага порахувалась не вірно,що призвело до заниження ПЗ. Хочу подати уточнюючу,як правильно це зробити? Цікавить дод 10,заповнювати лише помилкові рядки на різницю? дод 9 - не розумію як заповнити.....вказати 12 місяців крім поточного чи мінусувати лише зайвий місяць.....Допоможіть розібратись з цими додатками,щиро дякую!!!!!!!
Краще не питайте , це означає що зробити та заплатити все правильно в мене невийшло вже місяць , додаток 10 якщо заповнити правильно в податковій здвоїться , так що я крутила - вертіла і ставила різницю , зробила в податковій взяла рахунок для сплати перерахувала, дивлюсь в електронному кабінеті недоїмка не туда перерахувала , вивод зробила податківцям вірити неможна , нічим вони допомогти неможуть

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

one--** писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка,у мене виникла помилка у спецдеклараціі, по дод 9 включила поточний місяць,отже питома вага порахувалась не вірно,що призвело до заниження ПЗ. Хочу подати уточнюючу,як правильно це зробити? Цікавить дод 10,заповнювати лише помилкові рядки на різницю? дод 9 - не розумію як заповнити.....вказати 12 місяців крім поточного чи мінусувати лише зайвий місяць.....Допоможіть розібратись з цими додатками,щиро дякую!!!!!!!
Уточнений розрахунок (J0297010) іде як Звітна декларація (якщо кілька разів уточнюється .то є в шапці віконечко 031) .а додатки ідуть з грифом Уточнена. В додатках фіксується тільки зміни в порівнянні з попердньо зданими Додатками. В описаному випадку потрібно в дод 9 неправильний місяць написати з знаком - а правильнийз знаком + Аналогічно відкоректувати строчку та питома вага (поставити тільки різницю порівняно із Звітним дод 9) В додатку 10 міняєте ті показники котрі необхідно і також тільки різницю порівняно з правильними. В Уточненому розрахунку заповнюєте всі строчки як і в звітній (колонка 4) а в колонці 5 показуєте те що і в 4 по тих строчках котрі не помінялись і нові по змінених з таким рзрахунком щоб у колонці 6 вийти на ті зміни що відображені в Дод 10. На практиці щоб не помилитись рекомендую зробити ще раз декларацію так як має бути і порівнювати з Звітною і там де є зміни відображати в Уточненому розразунку ( Тобто спочатку заповнюєте декларацію потім підганяєте долатки.)

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

Бабушка писав:
one--** писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка,у мене виникла помилка у спецдеклараціі, по дод 9 включила поточний місяць,отже питома вага порахувалась не вірно,що призвело до заниження ПЗ. Хочу подати уточнюючу,як правильно це зробити? Цікавить дод 10,заповнювати лише помилкові рядки на різницю? дод 9 - не розумію як заповнити.....вказати 12 місяців крім поточного чи мінусувати лише зайвий місяць.....Допоможіть розібратись з цими додатками,щиро дякую!!!!!!!
Краще не питайте , це означає що зробити та заплатити все правильно в мене невийшло вже місяць , додаток 10 якщо заповнити правильно в податковій здвоїться , так що я крутила - вертіла і ставила різницю , зробила в податковій взяла рахунок для сплати перерахувала, дивлюсь в електронному кабінеті недоїмка не туда перерахувала , вивод зробила податківцям вірити неможна , нічим вони допомогти неможуть
УВас додаток 10 задвоївся тому .що ви показали правильні дані ,а потрібно було тільки різницю між правильними і неправильними даними з знаком +при збільшені і знаком - при зменшені

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

павло56 писав:
Бабушка писав:
one--** писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка,у мене виникла помилка у спецдеклараціі, по дод 9 включила поточний місяць,отже питома вага порахувалась не вірно,що призвело до заниження ПЗ. Хочу подати уточнюючу,як правильно це зробити? Цікавить дод 10,заповнювати лише помилкові рядки на різницю? дод 9 - не розумію як заповнити.....вказати 12 місяців крім поточного чи мінусувати лише зайвий місяць.....Допоможіть розібратись з цими додатками,щиро дякую!!!!!!!
Краще не питайте , це означає що зробити та заплатити все правильно в мене невийшло вже місяць , додаток 10 якщо заповнити правильно в податковій здвоїться , так що я крутила - вертіла і ставила різницю , зробила в податковій взяла рахунок для сплати перерахувала, дивлюсь в електронному кабінеті недоїмка не туда перерахувала , вивод зробила податківцям вірити неможна , нічим вони допомогти неможуть
УВас додаток 10 задвоївся тому .що ви показали правильні дані ,а потрібно було тільки різницю між правильними і неправильними даними з знаком +при збільшені і знаком - при зменшені
Я все зробила згідно порядку заповнення , чому я повинна була вигадувати як різницю показувати якщо це не передбачено законодавством, попробуйте знять податковий кредит в росллинництві якщо результат до оподаткування позитивний нема проблем , а якщо в інших культурах потрібно зменшити податковий кредит коли до оподаткування відємне значення поставити різницю а відємне значення ніяк ??? Ви мабудь в цій каруселі ще не були , я теж думала просто

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Добрий день! Буду перший раз перераховувати кошти по ПДВ для того, щоб зареєструвати ПН по продажу зерна, т.я. не вистачає реєстраційного ліміту. Які мої дії, підкажіть, будь ласка. Де шукати реквізити р/рахунку (в Медоку інформації не знаходжу- працюю не з початку року (читала, що повинні були на початку року прийти кожному підприємству електронні повідомлення) і що робити, коли перерахую на цей рахунок кошти. Чекати квитанцію в той же день чи на наступний? Якісь довідки потрібно подавати чи звітувати до податкової з цього приводу (крім декларації з ПДВ за місяць)? Дякую

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”