Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
Денис Тарасюк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 15 січня 2017, 18:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Денис Тарасюк »

nata-frost писав:И у меня деньги сегодня не ушли на 3754, буду платить на 3751 только не решу платить 100% или 85% от обязательств за декабрь. У кого какие мысли по этому поводу?
Ви відправляли і вони повернулися?

nata-frost
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 21 жовтня 2015, 13:38
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення nata-frost »

Так, відправляла і вони повернулись, в ДПІ та на консультації кажуть сплачувати на 3751, тільки не зрозуміло яку суму

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

fgrubin писав:
nata-frost писав:И у меня деньги сегодня не ушли на 3754, буду платить на 3751 только не решу платить 100% или 85% от обязательств за декабрь. У кого какие мысли по этому поводу?
Не поспішайте, а то при фіскальному підході, до вас можна претензії буде пред'явити, бо на спецрежимі вимагалось саме через 3753, 3754 та 3755 погашати декларацію.
А взагалі, чи є офіційна відповідь ДФС про те, як сплачувати ПДВ по декларації?
ні, нема.
Для вас роз'яснення ДФС мають вищу силу, ніж Постанови КМУ?))) Я маю на увазі Постанови № 11 (про порядок акумуляції...) та № 569 (про порядок електроного адімінстрування)

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

nata-frost писав:Так, відправляла і вони повернулись, в ДПІ та на консультації кажуть сплачувати на 3751, тільки не зрозуміло яку суму
звісно тільки 85%

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Kassy79 писав: Для вас роз'яснення ДФС мають вищу силу, ніж Постанови КМУ?))) Я маю на увазі Постанови № 11 (про порядок акумуляції...) та № 569 (про порядок електроного адімінстрування)
Положення цієї постанови мають двояке трактування.
От наприклад, згідно постанови № 11 залишки на рахунках 2604 з 01 січня 2017 року підлягають перерахуванню на поточний рахунок. У вас були такі залишки, якщо так, то чи ви їх перерахували?

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

fgrubin писав:
Kassy79 писав: Для вас роз'яснення ДФС мають вищу силу, ніж Постанови КМУ?))) Я маю на увазі Постанови № 11 (про порядок акумуляції...) та № 569 (про порядок електроного адімінстрування)
Положення цієї постанови мають двояке трактування.
От наприклад, згідно постанови № 11 залишки на рахунках 2604 з 01 січня 2017 року підлягають перерахуванню на поточний рахунок. У вас були такі залишки, якщо так, то чи ви їх перерахували?
ні, не перерахували.
А в чому полягає двояке трактування стосовно перерахування сум ПДВ, задеклаарованих у спецдекларції за останінй звітний період?

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Kassy79 писав: А в чому полягає двояке трактування стосовно перерахування сум ПДВ, задеклаарованих у спецдекларції за останінй звітний період?
Ви вже забули, що прийнятий закон, згідно якого додаткові електронні рахунки повинні функціонувати до 31 січня? Як думаєте, навіщо це прийняли?
Взагалі я вважаю, що в постанові КМУ № 11 прописана процедура для погашення задекларованих сум у випадку виключення платника зі спецрежимного реєстру (наприклад платник вирішив добровільно перейти на загальний режим) в період дії спецрежиму, а ситуація з відміною дії статті 209 там не прописана. А точніше, я вважаю, що на тих же підставах, на яких ми подаємо у січні 2017 спецдекларацію за грудень 2016 (це не зважаючи на те, що стаття 209 вже не діє), ми повинні перераховувати кошти таким чином, як і робили це в 2016 році, тобто через 3753, 3754 та 3755.

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Денис Тарасюк писав:
Натали02 писав:Подскажите, внизу нам где данные банка , в котором открыт спецсчет указывать ЕДРПОУ банка, или как в платежке свой код ????
Там це де? В декларації з ПДВ (скорочена)?
Якщо так, то там потрібно вказувати ЄДРПОУ банку.
Я користуюся програмою МЕДОК, вона (програма) це поле заповнює автоматично.
Запитав у колеги, що працює у Медок, то вона завжди там прописувала код ЄДРПОУ свого підприємства#dntknw# .

nata-frost
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 21 жовтня 2015, 13:38
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення nata-frost »

На гарячій лінії ДПІ сказали що на сьогодні відповіді щодо сплати ПДВ за грудень куди і скільки - НЕ МАЄ. ДПІ працює над цим питанням.

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

fgrubin писав: Ви вже забули, що прийнятий закон, згідно якого додаткові електронні рахунки повинні функціонувати до 31 січня? Як думаєте, навіщо це прийняли?
Взагалі я вважаю, що в постанові КМУ № 11 прописана процедура для погашення задекларованих сум у випадку виключення платника зі спецрежимного реєстру (наприклад платник вирішив добровільно перейти на загальний режим) в період дії спецрежиму, а ситуація з відміною дії статті 209 там не прописана. А точніше, я вважаю, що на тих же підставах, на яких ми подаємо у січні 2017 спецдекларацію за грудень 2016 (це не зважаючи на те, що стаття 209 вже не діє), ми повинні перераховувати кошти таким чином, як і робили це в 2016 році, тобто через 3753, 3754 та 3755.
Звісно, якби рахунки не заблокували, то саме через них би і перераховували. Саме для цього і виписали відповідну норму у перехідних положеннях ПК.

Але поставнова № 11, як і 569, була затверджені до змін до ПК. Я так розумію, така ситуація була передбачуваною на той час (що рахунки закриють після виключення суб'єктів спецрежиму з реєстру), тому і прописали як здійснювати остаточний перерахунок ПДВ.
Ну це моя така думка))

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”