Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Kassy79 писав: Але поставнова № 11, як і 569, була затверджені до змін до ПК. Я так розумію, така ситуація була передбачуваною на той час (що рахунки закриють після виключення суб'єктів спецрежиму з реєстру), тому і прописали як здійснювати остаточний перерахунок ПДВ.
Ну це моя така думка))
А у нас хіба залишається спецрежимний реєстр? Він же зникає разом з платниками.
Як можна виключити нас з неіснуйочого на сьогодні реєстру?

Денис Тарасюк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 15 січня 2017, 18:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Денис Тарасюк »

fgrubin писав:
Денис Тарасюк писав:
Натали02 писав:Подскажите, внизу нам где данные банка , в котором открыт спецсчет указывать ЕДРПОУ банка, или как в платежке свой код ????
Там це де? В декларації з ПДВ (скорочена)?
Якщо так, то там потрібно вказувати ЄДРПОУ банку.
Я користуюся програмою МЕДОК, вона (програма) це поле заповнює автоматично.
Запитав у колеги, що працює у Медок, то вона завжди там прописувала код ЄДРПОУ свого підприємства#dntknw# .
Цікаво-цікаво. Ну гроші мені завжди повертаються) При тому, що в 2015 був банк один, а з 2016 - інший. І коди ЄДРПОУ в деклараціях, відповідно, - різні)
Якщо логічно подумати, то треба свій код ЄДРПОУ вписувати. Але там написано дані банку/органу, в якому відкрито рахунок...
Їм треба було якось так написати: "Реквізити спецрахунку, на які повернуться суми сплаченого ПДВ згідно статті 209.2", то може питань чи сумнівів не виникло б)))

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

fgrubin писав:
Kassy79 писав: Але поставнова № 11, як і 569, була затверджені до змін до ПК. Я так розумію, така ситуація була передбачуваною на той час (що рахунки закриють після виключення суб'єктів спецрежиму з реєстру), тому і прописали як здійснювати остаточний перерахунок ПДВ.
Ну це моя така думка))
А у нас хіба залишається спецрежимний реєстр? Він же зникає разом з платниками.
Як можна виключити нас з неіснуйочого на сьогодні реєстру?
Він не зникає. Суб'єктів спецрежиму саме виключили з реєстру (дивіться п. 2 листа ДФС від 28.12.16 № 41270/7/99-99-08-01-01-17)

Денис Тарасюк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 15 січня 2017, 18:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Денис Тарасюк »

fgrubin писав:
Kassy79 писав: Але поставнова № 11, як і 569, була затверджені до змін до ПК. Я так розумію, така ситуація була передбачуваною на той час (що рахунки закриють після виключення суб'єктів спецрежиму з реєстру), тому і прописали як здійснювати остаточний перерахунок ПДВ.
Ну це моя така думка))
А у нас хіба залишається спецрежимний реєстр? Він же зникає разом з платниками.
Як можна виключити нас з неіснуйочого на сьогодні реєстру?
У нас є реєстр платників ПДВ.
Там за ІПН або кодом ЄДРПОУ можна переглянути статаус платника ПДВ, в т.ч. чи перебуває/перебував на спецрежимі.
Там і моє підприємство є:
"Дата реєстрації платником податку 01.07.2015
Дата реєстрації суб’єктом спецрежиму 01.07.2015
Дата анулювання реєстрації 01.01.2017
Причина анулювання* втрата чинностi спец. режиму оподаткування ПДВ
Підстава анулювання* АНУЛЬОВАНО ЗА САМОСТIЙНИМ РIШЕННЯМ КОНТРОЛЮЮЧОГО ОРГАНУ"

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Це фіскали підганяють так, як їм зручно. В першу чергу вони хочуть, щоб ми не збільшували свій ліміт для реєстрації податкових накладних.
На сьогодні законодавством не передбачено ніякого спецрежиму для с/г ПДВ, то про який реєстр може йти мова?
Взагалі, є такі поняття, як "буква" закону та "дух" закону. Якщо керуватись лише "буквою" закону, то ми зараз не мали б права і декларацію за грудень подавати відповідно до ст. 209 ПКУ, а якщо керуватись "духом" закону, то ми повинні погасити декларації через додаткові електронні рахунки.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Теж завжди вказував код банку і свій рахунок 2604. Мабуть, у різних областях по різному дуріють.

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

fgrubin писав:Це фіскали підганяють так, як їм зручно. В першу чергу вони хочуть, щоб ми не збільшували свій ліміт для реєстрації податкових накладних.
На сьогодні законодавством не передбачено ніякого спецрежиму для с/г ПДВ, то про який реєстр може йти мова?
Взагалі, є такі поняття, як "буква" закону та "дух" закону. Якщо керуватись лише "буквою" закону, то ми зараз не мали б права і декларацію за грудень подавати відповідно до ст. 209 ПКУ, а якщо керуватись "духом" закону, то ми повинні погасити декларації через додаткові електронні рахунки.
Та звісно ж повинні#wall# і за духом, і за буквою. Тільки нема такої фізичної можливості

Натали02
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 19 грудня 2016, 17:04
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Натали02 »

я тоже вседа указывала код своего предприятия -деньги возвращались, но сегодня позвонили из налоговой сказали нужен код банка!!!!#g_cray#

chudo
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 21 січня 2015, 13:26
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення chudo »

Натали02 писав:я тоже вседа указывала код своего предприятия -деньги возвращались, но сегодня позвонили из налоговой сказали нужен код банка!!!!#g_cray#

Всегда указывала код банка, ведь в самом бланке ворос стоит как:- "дані банку/органу в якому відкрито рахунок."

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Натали02 писав:я тоже вседа указывала код своего предприятия -деньги возвращались, но сегодня позвонили из налоговой сказали нужен код банка!!!!#g_cray#
Спеціально дзвонили?
Хтось точно скаже, що там треба ставити? Бо ще ж можна подати нову звітну.

Ми ж рахунок то там 2604 вказуємо свій, а не банку, то може й код ЄДРПОУ свій правильно вказувати?
А зліва там взагалі вказано: "реквізити спеціального рахунку"

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”